Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kérlek olvassátok el a történe...

Kérlek olvassátok el a történetemet, hogyan éljem túl ezt a lelki válságot?

Figyelt kérdés
Mielött belevágok,kérem,hogy a negativ kommentelök kiméljenek,és azok is, akik ugy gondolják,elöre kellett volna gondolkodni,férjem a baba születése után egy szörnnyé változott,elötte nem volt ilyen szerettük egymást.Biztos elgondolkodtok azon,hogy miért nem a barátaimmal beszélem meg ezt az egészet,de annyira szégyellem,hogy nem merem senkinek elmondani,itt viszont arc nélkül tudom kiadni magamból.Szóval kapcsolatunk a baba születésével megromlott, a baba éjjel nappal sirt,és férjem nem segitett nem támogatott csak támadott hogy nekem nem való a gyerek,az ö anyja ezt meg tudta oldani háztartással együtt.Azért nem váltunk el,mert még nagyon pici a baba(6 hós)és most nehéz lenne mellette a válóper stb.közös házat épitettünk közös hitel akinek van tudja milyen nehéz ebböl kilépni.Viszont tegnap egy olyan dolog történt,ami annyira megviselt,hogy már az is megfordult a fejemben,nem kéne már nekem élni.A fiam a földön játszott este, apja pedig mellette internetezett és figyelte.én is ott feküdtem,de kimentem kb 2 percre a szobából.egyszer csak azt vettük észre hogy a gyerek köhög mintha valamit lenyelt volna.Megnéztem a torkát,és valami kis matrica(nagyon pici,az almákon szokott lenni)volt a torkában.Fogalmam sincs,hogy talált rá,valószinü leeshetett valahogy a földre és nem vettük észre.Mind a ketten pánikba estünk hogy meg fog fulladni és a férjem elkezdett dühöngeni majd miközben a gyerek fuldoklott akkora pofont adott hogy gyerekkel a kezemben a földre estem(soha nem ütött még meg)utána a gyerek ijedtében visitott az ütéstöl(neki nem lett baja)közben üvöltött a férjem hogy biztos valamit a földre ejtettél és miattad megfullad a gyerekemn szerencsére volt annyi lélekjelenlétem hogy felkapaszkodtam a földröl megforditottam a gyereket és kiráztam belöle a matricát.egész éjjel mellette feküdtem és figyeltem a légzését semmi baja egész éjjel sirtam.a férjem reggel nem hogy bocsánatot kért hanem ugy ment el ne merjem a gyereket veszélyeztetni mert meggyülik vele a bajom(soha nem történt még semmi hasonló sem)ugy érzem magával az ördöggel léptem házasságra és gyülölöm magam amiért ö az apja a gyerekemnek-Hétfön beadom a válópert.nem tudom hogy viseljem el ami történt,mert a babám miatt is lelkiismeretfurdalásom van,teljesen mindegy ki a hibás a történtekért ö nem tehet semmiröl.
2014. nov. 13. 08:39
1 2 3 4 5 6 7
 21/66 anonim ***** válasza:
Ja, és ha hozzátápláláskor megy cigányútra a falat, mert a kicsi még nem tud enni, hisz tanulja, akkor mi lesz a büntid?
2014. nov. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/66 anonim ***** válasza:
58%

En azt nem ertem h hogy tudna egy ember ennyire megvaltozni? Ha elotte semmi jele nem volt.. nehezen kepzelem, inkabb eddig nem akartad eszrevenni. a baba szuletese neki nem kavarhatta fel a hormonhaztartasat:-).

Valj es koltozz ha ez tenyleg igy volt, nincs b terv!

A pasival meg ulj le beszelni es kuld el pszichologushoz.

Es nem tudom mennyire utott meg, de ha latszik a nyoma akkor bemennek a korhazba h legyen latleletem a valashoz!

2014. nov. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/66 A kérdező kommentje:
tudom hogy nehéz elképzelni de nem volt ilyen a baba elött talán nem is volt ilyen helyzet amiben ez kijöhetett volna belöle...nem látszik az ütés mert egy nagyobb pofon volt csak bevörösödött a fél arcom meg a fülem....a lelki részét sokkal rosszabb elviselni..azt hogy kinek is szültem én gyereket??
2014. nov. 13. 10:10
 24/66 A kérdező kommentje:
Kedves 20-as!És az emlitett kis baleseteket hogy reagálja le a férjed?
2014. nov. 13. 10:14
 25/66 anonim ***** válasza:
100%

Nem a 20as vagyok, de gondolom ugy reagalja le, mi minden normalis apa. A gyerekert aggodik es tisztaban van vele, hogy balesetek elofordulnak.

Az ilyentol ell kell valni,nincs mas alternativa. Egyebkent szinte 1000% hogy volt ennek elojele, csak te nem vetted eszre. Tudom, mert vegigneztem szinte ugyanezt a tesomeknal. Hiaba mondtam en meg boven a gyerek elott, hogy ez a kapcsolat nem franko. Eljutottak arra a pontra, amikor a tesom gyerekkel a kezeben kapta a verest. Ok mar elvaltak, de a mai napig olik egymast. Es a kozos gyerek osszekoti oket ha akarjak,ha nem. Szoval kotsd fel a gatyad!

2014. nov. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/66 anonim ***** válasza:

Megijed ő is. De volt, hogy pl mellette esett el a gyerek, én meg megijedtem (ki nem, férjednél sem ez a gond), és rohantam, hogy hogyhogy nem tudsz figyelni. Aztán 10 perc múlva mellettem fejelte le az ajtót.... Azóta nem mondtam ilyet. Ami meg olyan, hogy pl bevesz valamit a szájába, ott meg nem is tudnánk hibáztatni egymást, mert hihetetlen találékonyak. Odanézek előbb is, rág valamit. Köpöd ki, erre mi volt? A kiságy matracából 1 darab szivacs.... Jó, azért figyelek, kést, ilyeneket nem hagyok elöl, bár múltkor a 2 éves késsel jött felém, én nem is értem, honnan szedte.


Múltkori eset: férjem a műhelyben szerelt, gyerekek velem a lakásban. ( most pl el kellett futnom, mert gyanús hangokat hallottam, a 3 éves a másik szobában a padlóra fújta ki a hajhabot.....) Férjem bejött, hogy szálka ment az ujjába, szedjük ki. Közben a 3 éves kiszökött a másik ajtón, és bement. Annyit hallok, hogy valami zúg, férjem felüvölt, és rohan. Hát a 3 éves bement a műhelybe, és megnyomta a fűrész gombját. Férjem sem hibáztattam, mert 3 percre jött be, sőt nem is a konyhába, hanem a konyha előtt ült, a gyerek meg észrevétlen szökött ki. Mondjuk az alap, hogy ha a kisgyerek is kint van vele, akkor ezerrel figyel, nehogy baj legyen, de vannak véletlenek.

2014. nov. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/66 anonim ***** válasza:
Jól írj az utolsó előtti válaszoló, mint minden normális apa. (ezt előbb kifelejtettem). Tudja, milyenek a gyerekek. Eszébe ne jutna lecseszni. (jó, ha pl az ollót a szoba közepén hagynám, a gyerekek meg futkoznának vele, más kérdés), de most a véletlen balesetekről van szó, amiben a szülő nem is igazán tud hibázni.
2014. nov. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/66 anonim ***** válasza:
100%

Azonnal válj el. Erre nincs bocsánat, se indok. Minden gyereket érnek balesetek. A férjed ahelyett hogy segített volna, téged üt meg? Ha elájulsz? Ki segít a gyereken?


A picit nem fogják elvenni tőled, a többi meg kit érdekel...

2014. nov. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/66 anonim ***** válasza:
100%
Férjed viselkedése olyan, mint a cigányoké: amikor elüti egy autós (vétlen autós) a gyereket, aki beleröpül az árokba, ahelyett, hogy a gyerekhez rohannának, és segítenének neki, nekiesnek az autósnak, a gyerek meg le van sz@rva.....
2014. nov. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/66 anonim ***** válasza:
100%
A férjem orvos. Egyszer, 8 hónapos korában a kislányunkat le akartam fotózni, amikor először állt fel kapaszkodva, annyira édes volt, már 5 perce úgy álldogált. Megfordultam a fényképezőért, és ebben a pillanatban hatalmasat esett hátra, mert elengedte a szekrényt. Ha épp nem akkor fordulok el, akkor abszolút biztos, hogy elkapom, és nem lesz egy óriási púp a fején. Más baja nem volt egyébként, sírva hívtam a férjem, hogy elmeséljem mi történt, és hogy mennyire aggódom érte. Ő abszolút nem látott ugyan okot az aggodalomra, de az ebédidejében hazaszaladt, hozott nekem egy virágot, a kislányunknak a kedvenc bébiételét (:D), gyorsan megvizsgálta, és azt mondta, hogy ne kínozzam már magam, bárkivel megtörténhet. Így is lehet reagálni.
2014. nov. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!