Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valóban "rossz" szülők lennénk...

Valóban "rossz" szülők lennénk ez végett?

Figyelt kérdés

Kislányom 15 hónapos. Ma a mamánál fog aludni.

Már aludt ott többször is. A szomszédom azt mondta milyen rossz szülők vagyunk hogy folyton lepasszoljuk a gyereket. Én azért kapom a pénzt hogy a gyerekkel legyek. (Ezt így mondta) holott kb ez a 6. Alkalom hogy ott alszik. Kb havonta egy éjszakát. Ilyenkor összeülünk a barátokkal beszélgetni, kártyázgatni. Ugye ma is ott alszik. De ma muszáj, és nem azért mert ki akarunk kapcsolódni.

Úgy érzem kell ez nekünk, nem csak a monoton napok.

Már most hiányzik a lányom. Olyan rosz amúgyis otthagyni és nélküle eljönni.

Most mégroszabbul érzem magam. Ti is ott szoktátok hagyni éjszakára a manánál?


2015. jan. 10. 12:56
1 2 3 4 5 6
 11/59 anonim ***** válasza:
77%

"számunkra a kikapcsolódás nem egy éjszakai szórakozóhely meglátogatását jelenti" 6-os , erről ki beszélt?

Havonta 1 összeülős este simán belefér szerintem, és tökre megértem, h nem akarnak suttogni és lábujjhegyen járni egész éjjel a kérdezőék.

Meg vki attól még, h felnőtt társaságot is igényel, lehet érett felnőtt, aki igenis készen volt a gyerek vállalásra.

Jézusom...

2015. jan. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/59 anonim ***** válasza:
19%

Komolyan megdöbbentő pár ember ostoba hozzáállása!

Ha már nem egyezik a véleményed, le kell pontozni a másikat?

Eszméletlen! Tiszta óvoda!

2015. jan. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/59 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Én nem pontoztam le senkit!!

Megébred nèha éjszaka és nem szeretnék folyton hallgatózni, hogy mikor kel fel. (Csak a cumijáért vagy inni kel fel)

Senki nem azt mondta hogy leisszuk magunkat. Beszélgetünk, actyvitizünk meg ilyenek.

Nekem is hasamban a kistesó és akkor megint nem tudunk egy ideig kikapcsolódni.

Imádja a mamáját és ott vannak a keresztszülei is őket is szereti.

Ez a szomszéd már 60 felett van neki kirepült a gyereke.

Egész héten cdak a gyerekkel vagyok meg férjemmel beszélgetek este ha hazajön. Úgy érzem kell az hogy más felnőttekkel is beszélgessek.

2015. jan. 10. 13:29
 14/59 anonim ***** válasza:
24%

12-es, ez nem csak ennél a kérdésnél van így...

Ha azt lepontozzák, h mi a neve a gyerekednek,akkor ezen már nem kell meglepődni...

Felnőtt emberek...ANYÁK. Szép lesz a next generation.

2015. jan. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/59 anonim ***** válasza:
78%

Nem értem néhány ember logikáját.

Egyrészt akár miért ne bulizhatnának vagy ihatnának, ha közben nem kell gyerekre figyelniük?

Másrészt a gyerek szempontjából nem kukkmindegy, hogy milyen célból alszik a nagyszülőnél? A gyerek annyit tud, hogy ő most ott alszik, gondolom a részletes programtervet nem osztják meg vele a szülők.

2015. jan. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/59 anonim ***** válasza:
80%
dehogy vagytok emiatt rossz szülők. Sokkal inkább legyen kiegyensúlyozott anyukája és apukája a gyereknek (azzal együtt, hogy néhány alkalommal a gyerek a nagyszülőnél alszik), mint két besavanyodott, megkeseredett szülő. Az én környezetemben például szép számmal vannak az utóbbiak közül, akik ugyancsak Vekerdy-t és társait emlegetik. Meg közben szépen becsavarodnak...
2015. jan. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/59 anonim ***** válasza:
74%
Akkor én mit szóljak, aki szeptembertől visszamegyek sulizni, és szombatonként reggeltől estig a nagyival lesz az akkor 6 és fél hónapos kislányom? Dehogy vagytok rossz szülők, sőt, szerintem teljesen normális, hogy néha "lepasszoljátok" a kicsit a nagyszülőkre, vagy ha ők nem elérhetőek, babysitterre. A szomszédra meg nem kell hallgatni, hülyeségeket beszél. Attól, mert szülők lettetek, nem evidens, hogy az eddigi életetek teljesen fel kell adnotok. Lehet, hogy havi egy éjszakát máshol tölt a baba, de attól még a másik 29 éjszakát veletek tölti.
2015. jan. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/59 anonim ***** válasza:
77%

Ez miatt nem vagytok rossz szülők.

Én könnyebb helyzetben vagyok, mert egy kétgenerációs házban lakunk a nagyszülőkkel, így nem a gyereket viszem, hanem a bébiőrt.

15 hónapos a 3. gyermekünk. A nagyobbak sem aludtak 3 éves korukig máshol, szerintem a picike sem fog. Tudom, ez más helyzet. Én elrendezem a picurt, megszoptatom és leteszem aludni, mire felébred mi is itthon vagyunk. Semmit nem észlel abból, hogy nem vagyok itthon. A nagyok ilyenkor a másik nagyszülőknél vannak.

2015. jan. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/59 anonim ***** válasza:
80%
én leszek a legborzalmasabb anya, mert már 2 hónapos korában ott aludt a mamájánál (tápszeres) mert nekem koncertem volt és a férjem is eljött velem :) most 9 hónapos és kb 5-ször ott aludt már a mamánál, a mama állandóan kérdezget minket mikor megyünk már valamerre, hogy elvihesse magához hogy náluk aludjon.. jó helyen van.. miért kéne emiatt rossz szülőknek éreznünk magunkat?:)
2015. jan. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/59 anonim ***** válasza:
81%

Nem tudom elképzelni a szitut, hogy egy szomszéd a másiknak ilyet mondjon...

Ha nem érzed azt 100%-osan, hogy nyugodtan otthagyod, hiányzik, akkor talán korai.

2015. jan. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!