Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valóban "rossz" szülők lennénk...

Valóban "rossz" szülők lennénk ez végett?

Figyelt kérdés

Kislányom 15 hónapos. Ma a mamánál fog aludni.

Már aludt ott többször is. A szomszédom azt mondta milyen rossz szülők vagyunk hogy folyton lepasszoljuk a gyereket. Én azért kapom a pénzt hogy a gyerekkel legyek. (Ezt így mondta) holott kb ez a 6. Alkalom hogy ott alszik. Kb havonta egy éjszakát. Ilyenkor összeülünk a barátokkal beszélgetni, kártyázgatni. Ugye ma is ott alszik. De ma muszáj, és nem azért mert ki akarunk kapcsolódni.

Úgy érzem kell ez nekünk, nem csak a monoton napok.

Már most hiányzik a lányom. Olyan rosz amúgyis otthagyni és nélküle eljönni.

Most mégroszabbul érzem magam. Ti is ott szoktátok hagyni éjszakára a manánál?


2015. jan. 10. 12:56
1 2 3 4 5 6
 51/59 anonim ***** válasza:
50: ezt ala is tudod tamasztani vmivel, vagy csak a hasadra csaptal?
2015. jan. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/59 A kérdező kommentje:
Az hogy nem akart eljönni a mamáéktól hanem inkább maradt volna még ott játszani?? Hát biztos megviselte....
2015. jan. 11. 13:28
 53/59 anonim ***** válasza:
48%
Nem tudom ki hogy van vele, de én ennek nem örülnék annyira!
2015. jan. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/59 anonim ***** válasza:
35%

Kérdező, te komolyan örülsz annak, hogy a gyereked sírt, amikor elvitted a mamától?

Ehhez nem kell pszichológusnak lenni, hogy elgondolkozz, valami nem kerek. Gondolkozz el, mielőtt nyilvánosan örülsz ennek.

2015. jan. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/59 anonim ***** válasza:
30%
Biztos csak megjátszotta magát és amikor senki nem látta akkor a sarokban sírt.... Komoly. Ne foglalkozz velük kérdező. Te ismered a saját gyerekedet és a mamát. Az a jó megoldás ami nektek jó. Én elfogadom hogy valaki szerint csak az anyjával érezheti jól magát a gyerek, azt is hogy 3, 4, 5 éves korig nem aludhat másnál, csak azt nem értem akkor ők miért nem fogadják el, hogy van aki másképp gondolkozik? Van olyan nagymama aki szívesen vigyáz akár egyszerre 4 unokájára is (éjszaka is), van olyan anya aki néha ki szeretne kapcsolódni gyerek nélkül is. Mindenkinek mások az igényei. Egyik sem jobb vagy rosszabb. Az én kislányom 11 hónapos múlt, nem rég aludt éjszaka az anyósoméknál (nappal már sokszor volt ott velünk és nélkülünk is). Szereti őket ők is a kislányomat, megbízom bennünk. Este 8-tól reggel 8-ig aludt velük. És ha megyünk mindig nevet amikor meglátja a házat. Nyilván ő is megjátszotta magát. Egy percig sem volt lelkiismeretfurdalásosom. Neked se legyen. Érezzétek jól magatokat!
2015. jan. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/59 anonim ***** válasza:
#54 - írd már le részletesen, linkelt tanulmányokkal alátámasztva, hogy mire gondolsz.
2015. jan. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/59 anonim ***** válasza:
Olvasgass Ranschburg, Vekerdy irományokat, pl. a Sorsdöntő találkozásokat. Jó szórakozást :-D
2015. jan. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/59 anonim ***** válasza:
62%

De komolyan, ehhez "tanulmány" kell??

Szerinted az normális, jó dolog, hogy egy 15 hónapos gyerek sír, amikor az anyja érte megy????

Komoly vagy ...

2015. jan. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/59 anonim ***** válasza:
45%
Minden gyerek sír ha olyan helyről akarják elhozni ahol jól érzi magát. Legyen az játszótér,nagymama vagy akármi. Vagy Szerinted miért sírt a gyerek,mert haragszik az anyjára. Nevetséges. Nem csak egy fajta könyvet kéne olvasgatni. Ranschburg az egyik véglet, Spok a másik. Van még ezernyi más. Nem kell egyiket sem szentírásnak venni.
2015. jan. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!