Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti hallottatok róla?

Ti hallottatok róla?

Figyelt kérdés

Olvastam egy csoportban,hogy a babaáknál az átlag 600g/hó a normális.

Eléggé megilyedtem,Mert érdekes lenne ha annyi lenne ,ugyanis az én gyerekem másfél évesen 8,8 kg és 87 cm

3szor eszik még naponta anyatejet.

Most akkor vagy az én gyerekem kicsi,vagy a többi eszik sokat?

Jó nem egyformák a gyerekek,de ennyire?


2017. jan. 11. 11:14
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim ***** válasza:
81%
Tejszelet, puding...inkabb anyatej.
2017. jan. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 anonim ***** válasza:
46%

Azert vannak itt ostoba nok is, akik szerint a tejszelet es a puding jobb mint az anyatej... pl . 30 as valaszolo. Az ilyeneket ignorald.

Masfel evesen meg nagyon jo , hogy szopik, de egyen mellette 5 szor rendeset.

Nekem is masfel evesem van, o is szopik meg, reggel, este es a delutani alvas elott vagy utan. De o megeszik rendes adagokat, szinte felnott adag etelt.

10 kg egyebkent es 1,5 eves.

2017. jan. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 anonim ***** válasza:
33%
A másfél éves már bölcsibe is járhatna simán. Ott sem adnak neki anyatejet. Idióta ősanyák. :) Anyaszörnyek. Ebben a korban az anyatej olyan annak a gyereknek, mintha csapvizet inna.
2017. jan. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 anonim ***** válasza:
100%

A keresztfiam volt 1,5 évesen ennyi(86 cm és kb. 9 kg). Alkatilag (szülei vékonyak)is ilyen, de nagyon rossz evő. Többször volt neki vérvétel, de az alapján, minden rendben volt. Anyósomék szerint ő vékony az én teljesen átlagos súlyú gyerekeim meg kövérek...

Szerintem jó, hogy kap még anyatejet, de mellette tényleg legyen meg a napi 4-5 normális étkezés. Környezetemben a Béres csepp több rossz evő gyereknek is meghozta az étvágyát.

2017. jan. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 anonim ***** válasza:
46%
Meg az ovodat is csak 4 evesen kezdtek;) Te kis idiota. Nemhogy bolcsi masfel evesen, pudinggal.
2017. jan. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 anonim ***** válasza:
85%
Jézusom de buták vagytok... Az anyatej ilyenkor víz... Jesszus. Kizárólagos táplálásra valóban nem alkalmas már, de rengeteg vitamin van benne, ami az immunrendszernek igencsak jót tesz. Nem véletlenül ajánlja a WHO lehetőség szerint 2 éves korig a szoptatást a normál evés MELLETT. Legalább tájékozódjatok, mielőtt hülyeséget beszéltek. Oké, hogy ti nem tudtatok vagy akartatok eddig szoptatni, de ettől még nem fölösleges, és nem idióta ősanya, aki szoptat.
2017. jan. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 anonim ***** válasza:
46%

Aki nem ad egy masfel eves gyereknek soha tejcsokit es pudingot, mert annyira ördögtől valonak tartja, az etesse inkabb fénnyel...

A 30-as valaszolo egy teljesen normalis napi etrendet vazolt fel egy ilyen koru gyermek szamara!


Ha nem jo evő a gyerek, probalkozni kell mindennel!

2017. jan. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 anonim ***** válasza:
58%
Foleg hogy te vagy a 30-as valaszolo is:))
2017. jan. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 anonim ***** válasza:
91%

Nem nyert, utolsó. :D

Ő egy másik 64%-os válaszoló. A tejszeletes meg én vagyok. :D

Nálunk esznek a gyerekek tejszeletet, pudingot, csokit is.. De nem is kórosan soványak. Normális súlyúak. És a másfél éves már egyáltalán nem szopik.

2017. jan. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 anonim ***** válasza:
40%

Gratulalok utolso!

Ez igazan nagy ereny, nem szopizik, de tejszelet az van.

2017. jan. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!