Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti hallottatok róla?

Ti hallottatok róla?

Figyelt kérdés

Olvastam egy csoportban,hogy a babaáknál az átlag 600g/hó a normális.

Eléggé megilyedtem,Mert érdekes lenne ha annyi lenne ,ugyanis az én gyerekem másfél évesen 8,8 kg és 87 cm

3szor eszik még naponta anyatejet.

Most akkor vagy az én gyerekem kicsi,vagy a többi eszik sokat?

Jó nem egyformák a gyerekek,de ennyire?


2017. jan. 11. 11:14
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:
42%

49 es, a tejszelet nem edesseg?? Akkor mi ???

Ne reklamozd mar az ostobasagod! Szerinted mennyi tejet latott ?

Mondjuk ahogy kiveszem az írásodból te az a fajta vagy aki szerint a tehén lila mert a reklámban úgy van.

2017. jan. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 anonim ***** válasza:
63%

51-es, most neztem meg: a paula puding 85%-a, a kinder tejszelet 40%-a tej!! Hm? De ha ennyire felzaklatott ez a tema, javaslom indits peticiot vagy torvenyjavaslatot a tejszelet gyartasanak, forgalmazasanak leallitasaval kapcsolatosan! Az pedig, hogy arc nelkul ismeretlen embereket "leostobazol", teged minosit.......



Kerdezo! Eddig még csak az anyosod velemenyerol irtal, vedono, gyerekorvos nem latja a gyerekedet? Az o velemenyuk talan mervadobb lenne... most volt a 18 honapos oltas, ugye? suly-magassagmeres, ezt felvezetik a kiskonyvbe, novekedesi gorbe alapjan percentilis erteket szamolnak stb stb... tudsz te ilyen dolgokrol? Vagy csak az a fontos, hogy az anyosod mit mond?

2017. jan. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 A kérdező kommentje:
Nem mondanak semmi a doki,védőnő.Minden oké vele,de különben meg egy nyanya van,az 1970 es évekből...Kicsit levan maradva a korral szerintem.Akkor megyek ha nagyon muszáj hozzá.
2017. jan. 13. 17:38
 54/54 anonim ***** válasza:

Jó itt volt egy kis félreértés is. Mert az elején úgy tűnt, a gyereked nem eszik mást, mint anyatejet meg gyümölcsöt. Az kevés.

Ha eszik mást is, rendesen, mint egy kisgyerek, akkor ez van, ő ilyen.

Nem kell paula pudingot adni neki ha nem akarsz, de akkor csinálj neki kakaóstejbedarát. Vagy a gyümölcs túróval, joghurttal is nagyon finom. Ha eszik csirkemellet az jó, köretnek adhatsz hozzá neki krumplit, rizst, tésztát... Nálunk a kicsi a bolognai spagettiből is eszik.


Babakekszet néha felválthatnád pl zabosbanános keksszel. Egy banán meg annyi apró szemű zabpehely, hogy összeálló masszát kapj. Kis golyókat csinálj belőle, tedd sütőpapírra, kanál hátuljával nyomd szét és süsd meg. Nagyon finom. Mivel a banán önmagában édes, nem kell bele plusz cukor.

2017. jan. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!