Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szex egy szobában a gyerekkel,...

Szex egy szobában a gyerekkel, miközben ő alszik?

Figyelt kérdés
Nagyon ciki?
2010. máj. 18. 11:30
1 2 3 4 5 6 7
 11/64 anonim ***** válasza:
40%

Már miért ne? Amíg pici, semmi gond, ha alszik, akkor akkor sem, ha már nagyobb.

A másodikunk 3 hósan még "végig is nézte", mert felébredt, de mivel nem sírt, csak nézelődött, hát folytattuk...

Amíg a pocimban volt, addig is "jelen volt", szóval szerintem nem zavarja ez őket.

Világosan látszik, mikor jön el az idő, amikor már nem egészséges, ha látja, de alvás közben minden további nélkül.

Persze ha az anyuka (esetleg apuka, bár ez őket kevésbé jellemzi) nem tud "koncentrálni", mert a babára figyel állandóan, hogy hogy szuszog, akkor nem jó, de ha tud függetleníteni, akkor szerintem nem gond.

2010. máj. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/64 anonim ***** válasza:
66%
Nem ciki, szerintem. Mi is egy szobában vagyunk a kisfiúnkkal, nappalink nincs, úgyhogy nem tudjuk másképp megoldani. 3 éves koráig velünk is lesz, akkor tudunk csak nagyobb házat venni. A másik szoba az anyukámé, igaz, hogy ő külföldön dolgozik, és ritkán jön haza, de sajna 3 hónapja nálunk dekkol a tesóm, így ő alszik ott. A konyhába csak nem mehetünk ki...
2010. máj. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/64 A kérdező kommentje:

És aki garzonban lakik hol csinálja? Konyha, fürdőszoba?

10 hós babám átszokott hozzánk, muszáj most így megoldani, persze nem ugyanabban az ágyban, az ráadásul nyikorog is. Azt hittem nem olyan ciki, de így most lett egy kis lelkiismeretfurdalásom.

2010. máj. 18. 11:48
 14/64 anonim ***** válasza:
76%
Kiváncsi vagyok mit csinálnátok ha egy szoba-konyhás lakásban laknátok...nem lenne szex 18évig?
2010. máj. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/64 anonim ***** válasza:
60%
Nem ciki pláne amíg kicsi a gyerek, alszik és nem tűnik úgy mintha zavarná, nem mindenki teheti meg, hogy átmegy másik szobába, ne legyen emiatt lelkiismeret furdalásod:)
2010. máj. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/64 anonim ***** válasza:
55%

én nem csináltam így soha, de szerintem nem olyan nagy eretnekség :)

persze csak addig, amíg pici a baba.

nagyobb baba mellett, kisgyerek mellett, akinek már nyiladozik az értelme, kizárt!

de mondom, én még nem csináltam, mert külön szobában alszik a babám.

2010. máj. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/64 anonim ***** válasza:
78%
Szia! Nálunk is minden szoba foglalt. A nagyok vannak külön szobában, mi a picivel egy szobában (egyelőre).. A nappalink egybe van nyitva a nagy fiam szobájával (17 éves!), tehát az sem lenne megoldás, hogy oda menjünk... A fürdőbe vagy a wc-be mégsem mehetünk, így ha a kicsi már mélyen alszik, csendben szeretjük egymást apával :D Nem mindenki lakik 5-6 szobás házban és nem mindenkinek van csak 1-2 kicsi gyereke... Akkor, ha megnőnek, már nem is lehet szeretkezni, mert meghallhatják?? Ha nem hangoskodtok, nem vesznek észre semmit !
2010. máj. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/64 anonim ***** válasza:
20%
Én úgy oldanám meg, hogy nem szülnék gyereket garzonba meg úgy se, hogy egy szobánk van, de ez már más kérdés. Nyilván nem lehet 18 évig szex nélkül fenntartani egy házasságot, de az ilyen helyzeteket meg lehet előzni. Amúgy egy garzon és egy másfél szobás lakás ára között nincs nagy különbség.
2010. máj. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/64 anonim ***** válasza:
32%
Ha olyan pici lenne a lakás, ahol élnék, hogy egy légtérben élünk a babával, akkor szereznék egy ilyen mobil térelválasztót vagy ilyen összecsukhatós falat, tudjátok, mire gondolok... és amíg folyik az akció, eltakarnám magunkat. nem értek egyet azzal az elgondolással, hogy mivel úgyis még pici a gyerek, úgyse érti, mi zajlik. semmilyen életkorban nem tartom elfogadhatónak, hogy a gyerek tanúja legyen a szülei szexuális életének. attól, hogy egy gyerek baba, még nem hülye, hogy ne észleljen semmit a külvilágból, nem tudhatjuk, ezek akár csecsemőkorban is mennyire vésődhetnek be. nekem a legkorábbi emlékem kb 10 hónapos koromból származik...
2010. máj. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/64 anonim ***** válasza:
61%

Én is egy párszor hallottam a szüleimet, és nagyon gáz volt. Nekem nagyon nem menne a dolog. Ki tudja, mennyire vésődik bele az ilyesmi a kis agyába???

Egyébként miért ne lehetne a fürdőben? Valaki ezt kérdezte, hogy oda mégse mehetünk. Miért is nem? Mi rengeteget szeretkeztünk már a fürdőszobában a fürdőkádban, még anno a kisebb lakásunkban a zuhanyfülkében is. Oké, persze a WC-re ülve inkább nem, de a fürdőszobával nem tudom, mi baja van akárkinek is.

2010. máj. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!