Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szex egy szobában a gyerekkel,...

Szex egy szobában a gyerekkel, miközben ő alszik?

Figyelt kérdés
Nagyon ciki?
2010. máj. 18. 11:30
1 2 3 4 5 6 7
 31/64 anonim ***** válasza:
64%

Köszönöm hogy leprostiztál... No comment.


Annyit azért elárulnék, hogy ez csak a mi kis civilizációnk hozadéka, hogy jobb helyeken még a kutyának is külön szobája van, régen ez nem így volt, főleg falun nem. Pár éve voltam Hollókőbe, ahol (Nemzeti Örökség részeként) régi házak vannak eredeti formájukban megőrizve. Idegenvezető bevezetett az egyetlen (!) szobába, ahol két ágy volt (kb. 6 négyzetméteren)és elmondta, hogy az újdonsült menyecske beköltözött a fiús házba, és egyik sarokban anyósék aludtak, másikban pedig a fiatal pár. És ez így ment generációkon át, a gyermek bölcsője pedig az ágy mellett volt...

2010. máj. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/64 anonim ***** válasza:
62%

UGYAN MÁR!!!Mi baja lenne egy pár hónapos csecsemőnek, aki ráadásul alszik is, ha a szülei egy szobában vannak vele miközben szeretkeznek???Ezt magyarázza már meg aki annyira de annyira ellenzi!!!Várom a magyarázatokat komolyan!!!Álmában kilesi őket vagy mi?Nevetséges ez a hozzáállás komolyan.

Miért ne, mi is szoktuk(néha), 8 hós.És, alszik, mi baja lesz ugyan?Persze ha ébren lenne egyértelmű hogy nem.Meg persze az is egyértelmű hogy nem sokáig fogjuk vele igy szobában "csinálni".Pár hónap még.Utána mi is kivonolunk.(van hova)Na de amíg ilyen pici és alszik..........Komolyan ez sok okoskodó hogy ő nem, meg jajj lelki sérült lesz.

Na szóval várom a magyarázatokat hogy mi baja lesz mondjuk egy 3 hónapos alvó csecsemőnek ha szülei szexelnek egy szobában vele!!!Roppant kíváncsi vagyok.

2010. máj. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/64 anonim ***** válasza:
57%

12:46 os!Na magyarázd már el hogy mégis mi baja lesz pár hónapos alvó babámnak ha sexelek az urammal, egy légtérbe vele???Kérek OKOS,HOZZÁÉRTŐ,magyarázatot!

Ja bocs, dugok, mert te akkor azt szoktál.Na ja, vigyem ki a gyereket, de jó vagy, hova, a teraszra???

Az eszem megáll az okoskodóktól komolyan.

2010. máj. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/64 anonim ***** válasza:
56%

12:46 és 12:48!

Nekem meg arról van meg a véleményem, aki "dugásnak" nevezi...

2010. máj. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/64 anonim ***** válasza:
53%
13:01:Na ott a pont!!!:-)))Nem is érdemes az ilyenekkel foglalkozni!!!
2010. máj. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/64 anonim ***** válasza:
42%

Ha egy szobánk lenne, és épp az ágyhoz van kedvünk, akkor minimum egy paraván.

Szerencsére nincs ilyen problémánk, külön szobában van a kicsi.

Szerintem nem egészséges, egyszobában az együttlét.

A két szoba nálunk összenyílik, és az egyszerűség kedvéért nem zárjuk az ajtaját, csak ha, de az egyik éjjel összebújtunk apával, az ajtócsukás meg kimaradt, a kicsi pedig felkelt, felállt az ágyában, és sajnos elég világos volt hozzá, hogy lásson minket pár pillanatig:S hiába azonnal abbahagytuk annyi elég is volt.

Egy héttel később kicsi a rakást játszottunk, és épp a csikizést tanítgattuk a kicsinek, apa volt a szenvedő fél.

Aztán megunta, és misszionárius pózban landoltunk. A kisfiunk annyira megilyedt, vígaztalhatatlanul sírt. Addig semmi baja nem volt, úgyan úgy nevettünk akkor is. Mégis számára felfoghatatlan volt azt látni, hogy apa leteperte anyát. Pedig csak a póz stimmelt, csikizte a nyakam apa, én meg nevettem. A kisfiunk pedig megilyedt. Adott esetben azt hiheti, apa bántja anyát.

Mert érzi a légkört? Hát nem tudom, addig bohóckodásnak élte meg, utána már nem...

A gyermek előtt nem teljesen titkolni kell a szexualitást, de nem is előtte kell gyakorolni.

2010. máj. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/64 anonim ***** válasza:
68%
Egyet értek Veled utolsó, és sajnálom, hogy megijedt a gyermeked, de azt hiszem ő nem 3 hónapos már...
2010. máj. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/64 anonim ***** válasza:
39%
12.51-es! Nem prostiztalak le, nem tudom, hol olvastál ilyet. Mindössze szerintem ehhez gyomor kell ugyanúgy, mint ahhoz, hogy úgy szeretkezni, hogy közben néz a gyerek. Egyáltalán hogy a büdös Istenbe tudod elengedni magad, hogy közben néz a gyerek?????? Ne már!!!
2010. máj. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/64 anonim ***** válasza:
55%
Persze ez korfüggő, de egy pár hós csecsemőnek nem lesz semmi ilyen jellegű baja.Egyértelmű egy 1 éves gyerek mellett nem sexelünk.Meg mindenki maga ismeri a gyerekét, tudja a szokásait, mikor alszik el, mikor ébred esetleg éjjel stb...Ezeket ismerve el lehet "intézni" a dolgokat nyugodtan.
2010. máj. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/64 anonim ***** válasza:
63%
igaza van mindkét félnek.de mi is egy egyszobás garzonban lakunk,nem tudunk elbújni a gyerek elől.és ha olyan egyszerű lenne,hogy venni kell egy nagyobb lakást.nem sokszor voltunk együtt,mióta megvan a kicsi,épp ebből kifolyólag.
2010. máj. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!