Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szex egy szobában a gyerekkel,...

Szex egy szobában a gyerekkel, miközben ő alszik?

Figyelt kérdés
Nagyon ciki?
2010. máj. 18. 11:30
1 2 3 4 5 6 7
 41/64 anonim ***** válasza:
49%
Gyomor egy tömeggyilkossághoz kell, nem a sexhez.(bár kinek hogy...........)
2010. máj. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/64 anonim ***** válasza:
40%
Bakker nem érted??? Ahhoz kell gyomor, hogy úgy szexeljek, hogy közben néz a gyerekem és gügyög hozzám! Na ettől az én gyomrom is felfordul, de ahogy látod, nem csak az enyém, hanem másé is.
2010. máj. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/64 anonim ***** válasza:
14%

Most erre mit mondjak? kezdjek épületes magyarázatba olyan "agyoniskolázott" anyukáknak, akiknek "ura" meg "hós" meg gyereke van, ja meg "hollókőbe" volt kirándulni? ha te magadtól nem érzékeled a dolog visszásságát, akkor veled van a baj, de hát ez enélkül is egyértelmű. neked a gyerek előtt elsősorban szülői szereped van, amibe egyszerűen nem fér bele, hogy az orra előtt szeretkezel, kefélsz vagy dugsz vagy ahogy tetszik. van az intimitásnak egy olyan szintje, amibe egyszerűen nem fér bele, hogy a gyerek is tanúja legyen, tökmindegy, hogy 2 hetes vagy 18 éves, ez pedig a szülő szexuális élete, de ehhez megint csak túl korlátolt lehetsz, hogy felfogd. észt meg nem tudok adni sajnos.

a gyerek számára szülői szerepkört kell ellátnod, a férjednek meg a nőit. ha ezt képtelen vagy különválasztani, akkor még nem kellett volna szülni. a szülői szerep folyamatos lemondás és ez az élet minden területét érinti, megváltoztatja, így a szexuális szokásaidat is. ehhez fel kellett volna nőni, mert felelősséggel jár, nemhiába szokás dobálózni a szakállas közhellyel, hogy a gyerekvállaláshoz lelki érettség is kell nemcsak az anyai ösztön és a gyerek utáni vágy.

remélem, valamit azért sikerült megérteni, ha nem akkor sajnálom, ennél érthetőbben nem tudtam leírni, nem rajtam múlik innentől, hogy felfogsz-e valamit belőle, vagy tovább duzzogsz, hogy de szemét vagyok.

2010. máj. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/64 A kérdező kommentje:
A konkrét kérdésemre vártam a választ, nem másra, természtesen nem az ébren lévő, hozzám gügyögő gyermekről van szó. Nálunk 10 hós a fiam.
2010. máj. 18. 13:22
 45/64 anonim ***** válasza:
89%
Én ezt nem értem. Nálunk 2 szoba van, meg tudjuk oldani a külön szobában szexelést. De aki azt mondja, hogy a kicsi tudja mi az a szex??!!! Hát amég nem nyomja az apuci oda a baba arcába azt, amit nem kell (megjegyzem, a babának az nem egy hímvessző, csak apának a valamije, pont úgy mint mondjuk apa füle) addig nincs semmi gond! Fogalma sincs, hogy mi az a szex, hogy jó-e vagy sem. Ugyan olyan ismeretlen dolog számára, mint az űrkutatás, és ugyanúgy nem tudja hova tenni, mint azt, hogy megvakarod a fejed. Azt sem érti, hogy micsoda, akkor attól is félni fog? "Apa megvakarta titokban a fejem, mikor legközelebb a lányunk előtt csinálta, a pici sírógörcsben tört ki" :D Kb. így hangzik a dolog :D Nem azt mondom, hogy hajrá, csináljuk a gyerek előtt, de ha NINCS MÁSIK SZOBA (!!!!), csak nem lehet 1-2 évig a kádban... Mert nincs is jobb, néhanapján, egy "ránkjött a fürdőben és adjneki" szexnél, na de könyörgöm, állandóan?! Szóval... ha szeretkezésről van szó, összebújásról, szépen kulturáltan (azért takaró alatt, hogy biztos ami tuti), ha meg vad szexre vágyik az ember, olyan igazi "adjneki" akkor valóban kicsit elvonulni, hiszen olyat úgyis izgisebb valami "extrább" helyen :) Én így gondolom...
2010. máj. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/64 anonim ***** válasza:
71%
Az uram direkt volt, a hóssal meg semmi baj, a "hollókőt" meg nem én írtam.Te biztos piszkosul tanult lehecccccc!Nekem is van érettségim és technikumot végeztem, bár egyetemre nem jártam.Na és.
2010. máj. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/64 anonim ***** válasza:
69%

13.21

Kicsit vegyél már vissza abból nagy arcodból jó, nekem a te eszed nem kell nyugi:-)))

DE NEM KAPTAM MAGYARÁZATOT, hogy mi baja lenne a babámanak ha véletlenül egy szobában történik meg a dolog.

te természetesen csak a magad szemszögéből nézed a dolgot, mert te ugye nem tucccc felengedni a gyerek mellett ha ott van.Ez ok.De a gyereknek nem lenne semmi baja, csak neked, mert valószínű hogy nem é.....nél el.Ennyi.Vita lezárva.

2010. máj. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/64 anonim ***** válasza:
12%
Most erre mondjam azt, hogy az meg is látszik, hogy a technikum után azonnal a játszótéren szocializálódtál?
2010. máj. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/64 anonim ***** válasza:
78%
Ja és igen, nekem GYEREKEM van, mi ezzel a baj.Ha olyan roppant kulturált vagy, mit keresel ezen az oldalon mégis???Itt sok olyan "iskolázatlan" anyuka van akinek nincs egyetemi végzettsége, attól lehetünk jó anyukák.Na a vita tényleg lezárva a részemről.
2010. máj. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/64 anonim ***** válasza:
46%
te meg 86 százalékos vagy, én még mindig több:-)))))
2010. máj. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!