Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szex egy szobában a gyerekkel,...

Szex egy szobában a gyerekkel, miközben ő alszik?

Figyelt kérdés
Nagyon ciki?
2010. máj. 18. 11:30
1 2 3 4 5 6 7
 21/64 anonim ***** válasza:
26%
Meg kell oldani a lakáscserét egy fél szobával nagyobbra. vagy kimész a konyhába vagy az előszobába és oda egy matrac le. vagy lehet széken is csinálni vagy a kádban. amikor meg már nem olyan kicsi, át lehet vinni pár órára a nagyszülőkhöz. annyi lehetőség van, de egyeseknek könnyebb paraszt módon a gyerek orra előtt kefélni mintsem kreatívan megoldani egy problémát, ezt meg inkább hadd ne minősítsem. annak a gyereknek még ha pár hónapos csecsemő is, több esze van mint hinnéd.
2010. máj. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/64 anonim ***** válasza:
47%
minket nem zavar, dehát a kicsi fiunk még csak 4 hónapos. Szerintem az, hogy mellettünk alszik a kiságyban, nem olyan gáz, mintha terhesen a pocidban volna. Engem az jobban zavart szex közben. Télire tudunk csak remélhetőleg külön szobába költözni, addig megoldjuk valahogy. Ha nagyon necces, ki lehet vonulni az udvarra a kocsiba. Csak most még elég hideg van ott...:)
2010. máj. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/64 anonim ***** válasza:
62%

Látom klasszul lepontoztatok. :o)

A férjem egy szobában nőtt fel szüleivel és két testvérével, és emlékszik, amikor anyukája "hangosan szuszogott", de semmi kára nincs a dologból. Egyet értek azzal, hogy a gyerek akár pici korában is felfoghat valamit a dologból, de ezt nem tartom károsnak, ugyanis érzékelheti,, hogy a szülei szeretetben vannak egymással. Mert a hangulatot érzékeli, és azt, hogy valami intim dolog történik, és ez jó.

Ennél százszorta rosszabb, ha azt látja/hallja, hogy a szülők veszekednek, kiabálnak, vagy utálják egymást. Mert azt is megérzi, és az maradandóan negatív...

Én sem mondom, hogy szerelmeskedjünk a gyerek előtt szándékosan, vagy ilyesmi, de ha mégis lát/hall valamit, azt nem tartom tragédiának. Sokkal fontosabb, hogy érezze a szülők közötti szeretetet, összetartozást és harmóniát, ehhez pedig szükséges a házasélet, és ha egy szoba van, akkor egy szoba van.

2010. máj. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/64 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem meg nagyon nem jó, ha ennek tanúja egy kisgyerek. egyrészt nem tudja hova tenni a dolgot, és szorongással töltheti el másrészt meg számára te elsősorban az anyja vagy aki gondozza, nem pedig egy szexuálisan aktív nő. nem szabad ezzel összezavarni a gyereket és kerülni kell az ilyen szituációt amennyire lehet, nemhogy elébe menni és a gyerek szeme láttára csinálni, mondván még úgyse fogja fel. de, nagyon is felfogja, hogy valami szokatlan történik és számára nem normális.
2010. máj. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/64 anonim ***** válasza:
36%
Bocs, de felfordult a gyomrom egyes hozzászóloktól..."felkelt és folytattuk...." megvan a véleményem...szegény baby
2010. máj. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/64 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem egy három hónapos gyerek ebből semmi olyat nem fog fel, amiből később gond lenne.

Én például soha sem láttam a szüleimet egymást megcsókolni vagy átölelni, szerintem ez a GÁZ.

Egyébként a kérdés úgy szólt, hogy baj-e, ha a gyermek alvása közben vannak együtt a szülők. Szerintem nem!

2010. máj. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/64 anonim ***** válasza:
34%
Na igen... nekem tutira nem ment volna csak úgy folytatni, pláne úgy, hogy közben néz a gyerek... jesszus!!!! Legalább annyira undorítónak tartom, mint a prostikat, akik mindenféle érzés nélkül csak úgy csinálják, olyan természetességgel, mintha éppen megennének egy szelet kenyeret.
2010. máj. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/64 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem aki azt mondja, hogy adja el azonnal a lakását akinek csak egy szobája van az nem tudja miről beszél. Barátnőmék egy szobában laknak, van egy másik lakásuk vidéken, amit már két éve nem tudnak eladni, hogy vegyenek egy nagyobbat pesten. szóval másfél éve (ekkora a gyerek) nem kéne szeretkezniük? Érdekes elgondolás. Vagy még ugye legalább két évet kéne várniuk, hogy gyerekük lehessen? Akkor meg az lenne a baj, hogy túlkorosak..Náluk a kiságy a szoba másik felében van, baldachin van rajta.

Én sosem aludtam egy szobába a szüleimmel, mégis sokszor hallottam ezt-azt, pedig a mai eszemmel tudom, hogy nem voltak hangosak. De ugye panelban a falak vékonyak. a konyhából vagy a fürdőből ugyanúgy be lehetett volna hallani. Nyilván nem volt kellemes élmény, de csak nem várhatták meg amíg 18 leszek és elmegyek fősulira. Nem haltam bele, nem lettem lelki sérült, és a szexuális életem is rendben van.

2010. máj. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/64 anonim ***** válasza:
24%
Komolyan nem értem, hogy lehetnek egyesek annyira primitívek, hogy a saját szexuális örömüket előtérbe helyezik a gyerekkel szemben, mondván halkan csinálják és a gyerek úgyse érzékel belőle semmit. az ilyenek szoktak a gyereknevelés egyéb területein is könnyelműsködni, pl minek orvoshoz vinni, majd kiheveri, egy kis lázba senki nem halt még bele. épeszű ember nem szexel a gyerekkel egy légtérben és kész, lehet lepontozni meg durcizni, de ez akkor is alapszabály. nem értem, arra az időre miért nem lehet a gyereket kivinni a szobából, annyiféleképpen meg lehet oldani, csak kicsit meg kell mozgatni az agytekervényeket. elhiszem, hogy dugni egyszerűbb mint gondolkodni, de azért erőltessük már meg magunkat kérem.
2010. máj. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/64 anonim ***** válasza:
19%
12:46 (utolsó) Nálad a pont!!!! ;)
2010. máj. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!