Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szex egy szobában a gyerekkel,...

Szex egy szobában a gyerekkel, miközben ő alszik?

Figyelt kérdés
Nagyon ciki?
2010. máj. 18. 11:30
1 2 3 4 5 6 7
 61/64 anonim ***** válasza:
56%

11 hónapos a babám.


Egy légtérben vagyunk, mert...

- nincs kész a babaszoba, csupaszak a falak,

- most költöztünk tele minden kartondobozokkal

- baromi szélvihar, eső stb, beáztatott a felső lakó totálba a babaszobába és a konyhába, ami kész van azt is vakarhatjuk le és kezdhetjük elölről

- fűtés nincs (panel), olajradiátorral csak 1 szobát tudunk fűteni


Baba alszik, halk szex. Baba felébred...kimászik az ágyikójából játszik a könyvecskéivel nem is foglalkozik velünk, anya bepánikol villámgyors befejezés. Baba jön, felmászik a nagyágyra és közénk bújik, mosolyog, puszikat ad (legalábbis puszi kezdeményeket jó nyálasat) és láthatólag örül, hogy a szülei szeretik egymást.


Nem hiszem, hogy ettől szexuálisan nyomorék stb lesz belőle. Amúgy én sem szoktam, mikor ébren van...vigyázni kell rá.

2010. máj. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/64 anonim ***** válasza:
90%

nem olvastam végig a válaszokat.

szerintem nem ciki. szexeljen mindenki ott, ahol teheti, szeretne, jónak látja. nem hiszem, hogy egy pár hetes csecsemőnek ez olyan sokat számít. persze amikor már nagyobb, nem a legjobb dolog előtte csinálni, de akinek belefér... régen is egy szobában laktak generációk is akár.

ez épp olyan, mint hogy van, aki csak misszionárius pózban csinálja, másnak meg bilincsarzenál áll lesben az éjjeliszekrény fiókjában. ízlések és pofonok!

mi egyébként simán szexelünk a gyerekkel egy szobában, még csak 4 hónapos, és bombát lehet mellette robbantani, arra se ébred fel. persze nem órákig és hangosan.

na de akkor öldöklős filmet (vagy híradót) se lehet nézni az alvó gyerek mellett, mert a lelki fejlődése megtörik vagy mi?

2010. máj. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/64 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem is nyugodtan lehet!!Mi is így csináljuk!!

És ha meglát pucéran mi lesz??Semmi!Van aki együtt fürdik a babájával!Legyen az anya,vagy apa!És az nem gáz??Akkor is pucér vagy!!Ugyan úgy lát a gyerek és gügyög neked!!Ettől se lesz lelki sérült!!!

2010. máj. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/64 A kérdező kommentje:

Nem gondoltam h.ekkora vita kerekedik.

Az a baj nálunk h.átszokott a fiam a nagyágyba, jelenleg csak ott képes aludni. Tudom a megoldás valahogy visszaszoktatni a kiságyába a saját szobájában, de nem sikerült még. Viszont már könnyedén le tud mászni az ágyról, és lehetetlen úgy körbebástyázni azt,hogy az biztonságos legyen. 10 hósan simán átugorja. Kimennék én a másik szobába,de nem merem ott hagyni.

Remélem hamarosan megoldódik, addig meg marad lehet a nappal hétvégén, amikor babakocsiban alszik az erkélyen.

2010. máj. 18. 19:53
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!