Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szex egy szobában a gyerekkel,...

Szex egy szobában a gyerekkel, miközben ő alszik?

Figyelt kérdés
Nagyon ciki?
2010. máj. 18. 11:30
1 2 3 4 5 6 7
 51/64 anonim ***** válasza:
63%

Tisztáznék egy két félreértést:

Ketten vagyunk 91%-al, én: 11: 46, 12:28, 12:38, 12:51, 13:01 és 13:11 vagyok :o)


"Legalább annyira undorítónak tartom, mint a prostikat"

Ez egy burkolt célzás volt, de nem szembe mondtad, valóban.


Hollókő Nemzeti Örökségünk része, és úgy használják, hogy "Hollókőbe voltam, ez olyan, mint a "Pécsett".


És végül nem nyitok vitát, de lehetne arról eszmecserét tartani, hogy egy 3 hónaposnak mennyire fejlett az idegrendszere, és mit képes felfogni, (Érdekes módon a babám nem sírt, nem akadt ki, és azóta is kiegyensúlyozott 9 hónapos baba), de egyrészt nem érdemes, másrészt a kérdéstől igencsak eltértünk.


Ezért elnézést is kedves Kérdező, álláspontomat továbbra is fenntartom, alvó baba mellett nyugodtan lehet szerelmeskedni, a vitából kiszálltam...

2010. máj. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/64 anonim ***** válasza:
37%

Engem például nagyon zavart, hogy hallottam a szüleimet, és jó páran már írták ezt előttem. Szerinted utána a gyerek nem fog emlékezni rá (nem egy három hónapos csecsemőre gondolok természetesen)? Majd amikor már ők fognak itt beszélgetni, mi meg nagymamák leszünk, ugyanígy le fogják írni, hogy "hallottam a szüleimet, ahogy lihegnek". Ez milyen érzés lesz neked???

Én inkább elvonulok, és megpróbálom kulturáltan élni a szexuális életünket. Természetesen vannak olyanok, akiknek csak egy szobában van lehetőségük aludni a gyerekkel, de akkor takaró alatt, halkan, amikor a gyerek alszik, úgy kell elintézni. De hogy közben engem bámuljon?? Boááá..

2010. máj. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/64 anonim ***** válasza:
17%

13:08as vagyok.

Nálunk 4hónapos volt a kicsi, mikor el tudtunk költözni, addig a páromékkal laktunk, 7"felnőtt" anyós-após-23éves párom-én-20éves hug-14éves és 7éves öcsi. 4,5szobára. Mi ugyan külön szobában voltunk, de a falak papírból. A nappali egyben étkező konyha, ahol az apósom hajnali 2ig is tvzik. Egy fürdő. A kisfiunk mikor nagyon kicsi volt volt, hogy összebújtunk, épp annyira hangosan, mint alvásnál, nem akrobatikus elemekkel, csak csendben nagyon gyorsan. Nem volt kellemes. 4hónap alatt jó ha 3szor voltunk együtt apával. Nem ment. Hiába nem is láthatott volna minket a kicsi, mégha fel is tudott volna állni, akkor sem.

Így, hogy sajátban vagyunk, már könnyebb. Szabadabban lehet. Élünk is a lehetőséggel. Viszont már egy nagy(11hónapos most a fiam) nem egészen úgy fogja fel a történéseket, ahogy egy érett nagy gyerek.

Nyitottam már rá anyámra, de akkor már tudtam, hogy az örömszerzés. Egy kisgyermek nem tudja.

A fiam azt megérti, hogy a puszi az ölelés az nagyon jó dolog. Az ennél nagyobb dolgokat viszont nem érti. És ha belegondolunk, hogy általában apa a nagyobb, akkor érezheti úgy egy törpe, hogy bántják anyát.

Aki nem teheti meg, hogy külön legyen a kicsitől, gondoskodjon egy paravánról, és hallkan, ha meg két emberre van a fürdő ott.

Azért a szex maradjon valahogy két emberes, és ha nem is tudjuk kizárni a törpét, mégis valahogy szeparálni olyankor.

Nagyon rossz nekünk azóta, hogy apa nem tud megnyomorgatni játszásiból, mert a fiunk közénkbújik, és sírva fakad, tolja el apát...

2010. máj. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/64 anonim ***** válasza:
26%

Mi baja lesz a gyereknek?

ezt nem a te szinteden, vagyis úgy kell elképzelni, hogy 3 feje nő meg ógörögül kezd el beszélni.

fejlődéslélektanilag árt neki, mivel nem tudja hova tenni a jelenséget, hogy egyszer úgy látja anyukát, hogy gondozza, fürdeti, eteti mesél neki, máskor meg apuka tornáztatja pucéran. vagyis összezavarodik, később nem tudja hova tenni az anyuka szerepét. szerepek vannak. azt pedig nem tudhatod, hogy egy pár hónapos csecsemő mit érzékel és mit nem, de ha ezt kialakítod a gyerekben, hogy ez a normális, miszerint a szülő az orra előtt szexel, súlyosan megsérted a kialakulóban lévő sémáit a szerepekről. nem törvényszerű, hogy ez minden gyereknél kialakul, de mivel te állításod szerint jó, és értelmes szülő vagy, nyilván a legjobbat akarod a gyerekednek és akkor talán elgondolkozol azon, nem lenne-e jobb, ha mondjuk vennéd a fáradságot és nem a gyerek előtt csinálnád.

2010. máj. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/64 anonim ***** válasza:
75%

Kedves 13:33 as, én vagyok a másik 91 százalékos.Sajnos én álltam le vitázni az egyik anyukával, aki elkezdett sértegetni.De a vitából én is kiszálltam, és tartom az állápontom, hogy alvó, pár hónapos csecsemőnek semmi hátránya nem származik ha szülei netán egy szobában bújnak össze.És szintén tartom azt a véleményemet is, hogy ez csak pár hónapos babánál elfogadható, több éves gyereknél már nem természetesen.De ez mindenkinek a magánügye úgyis.

Mindenkinek jó babázást, és én szégyenlem magam hogy belementem ilyen vitába egyáltalán, nagyon ritkán szoktam, csak nem tűröm ha sértegetnek!

2010. máj. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/64 anonim ***** válasza:
78%

Én írtam, hogy nálunk egyelőre megoldhatatlan, hogy külön szobába menjünk... Akkora vita kerekedett az egészből, hogy ihaj! Pedig ahogy itt olvasom a válaszokat, legtöbbőtöknek csupán 1 gyereke van... Mi lesz, ha majd lesz 2, 3 és nagyobbak lesznek? A lakótelepi házakban bizony vékonyak a falak.... Akkor elmarad minden? Mert a 9-10 vagy több éves gyerek is sok mindent meghall... és vagy tudja, hogy mi történik a másik szobában vagy nem, de kombinál... Akkor mi lesz? Egyébként kedves kérdező: egy mélyen alvó kisgyerek mellett lehet szeretkezni.

Sokan írnak itt paravánt, meg ilyeneket... de a gyereket nem igazán a látott dolgok ijesztik meg, hanem esetleg a hallottak... azt meg a paraván nem szűri ki...

2010. máj. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/64 anonim ***** válasza:
88%

Kedves anyukák! Ne bántsátok egymást. :(

Inkább örüljetek gyermekeiteknek, hogy megadatott.

Mindenki máshogy nevel és szoktat. Relatív kinek mi a normális. :)

2010. máj. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/64 anonim ***** válasza:
75%
Tényleg nem értem, ezt a pucér, nem pucér, apa anya együtt. Na most... akkor apával ruhával sem lehet testi kontatkom, és szoptassam a babámat melltartóban? Higgyétek már el, hogy a babának nincs fogalma ezekről a dolgokról. Anya sokkal természetesebb Neki ruha nélkül, hiszem evés közben is csak a ruhátlan mellemet látja... vagy nem? Az meg, hogy anya szerep, meg női (asszony) szerep Nála nem létezik. Az ilyen fogalmak, csak tanult fogalmak, Ő ezeket még nem érti, tényleg fogalma sincs ilyenekről... pucér nem pucér... ha tudná, hogy mi a különbség a kettő között... arról nem is beszélve, hogy ilyenkor még annyira nem is tökéletes a látásuk, hogy meg tudják különböztetni a ruhát a meztelenségtől, meg lássák azt, hogy apa meg anya mi a jó fenét csinál... Nagyon fel van fújva ez a dolog! (hozzáteszem, ha nem muszáj, azért nem KELL a gyerek előtt)
2010. máj. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/64 anonim ***** válasza:
75%
15:05 kimondta az igazságot! :) Nagy pont Neki :)
2010. máj. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/64 anonim ***** válasza:
67%

15:05-ös vagyok én is szeretnék majd egy babukát, csak sajnos sok akadály áll előttem addig. Ezért is írtam, hogy örüljetek kis utódaitoknak, mert ők hozzák a fényt és a melegséget a szívünkbe. :D

22/L

2010. máj. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!