Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti osanyanak tartjatok magatok...

Ti osanyanak tartjatok magatokat vagy inkabb bezzeganyanak?

Figyelt kérdés
En inkabb a bezzeganyak taborat erositem. Fiatal vagyok, nagyon szerettem volna babat, de attol, hogy anya vagyok, no is vagyok es errol nem feledkezem meg. Tornazok napi szinten, havonta egyszer kozmetikushoz jarok es kormoshoz, fel evente fodraszhoz. Szeretek eljarni a ferjemmel etterembe, vagy kikapcsolodni a baratainkkal. Ugy velem, a kapcsolatunknak nem kell meghalnia, amiert itt a lanyunk. Sot, en most vagyok a legboldogabb! Bar a ferjem szerint sokat forumozok, mikor megkerdeztem, hogy zavarja-e, ha a rendorsegi polojaba vagyok itthon es nem csilivili topba, azt mondta, hagyjam mar ot beken,ha egy hetig nem borotvalkozok, akkor is szeret es ki fogja kottetni a netet :D Ilyenkor nyaron sokszor bogracsozunk, grillezunk, tarcsazunk, medencezunk. Most szombaton is megyunk bulizni, fel ev ota eloszor illetve en tobb, mint egy eve nem voltam terhesseg miatt. Zuhanyozni minden nap szoktam, kikapcsolodaskepp pedig regenyt irok. Halistennek jol alvo, nyugodt babam van, nem olbebaba, ebren is elvan maganak. Persze az elvan maganak nem azt jelenti, hogy megetetem, tisztaba teszem es szia, szoktam neki enekelni, tancolunk, mondokazunk, ringatom, kb 15-20 percig minden etetes utan. Aztan irany a kisagy, vagy a pihenoszek es figyeli, amit csinalok kozben beszelek hozza, enekelek neki de legjobban azt szereti mikor apaval tarsalgunk. Takaritani, fozni mindennap szoktam. En ilyen anya vagyok. Nem osanya, de nem is akarok az lenni. Szeretem a gyermekemet, de no vagyok, megvannak a magam elfoglaltsagai, tervei az eletre vonatkozoan. Egyik nagy hobortom, hogy mindig tiszta legyen a lakas, meg legyen fozve es en is normalis ruhaba legyek, lezuhanyozva, mire apa hazaer. Ez az esetek 90%ban megvalosul de pl alig varom azt az idoszakot, mikor a kislanyom mindent levesz a helyerol, maszik-kuszik stb. Bocsanat, hogy ennyit irtam, de imadok itthon lenni, imadom az anyasagot, nagyon jo babam is van, akivel igyekszek napi szinten foglalkozni. Ti milyen anyak vagytok?
2017. júl. 12. 15:44
1 2 3 4 5 6
 31/54 A kérdező kommentje:

Ja amugy en epp medencezek, este pedig cukkinit es patisszont fogok elrakni a sajat kertunkbol, be a fagyra :) Osztol pedig 2 tanfolyamra is fogok jarni fozok es takaritok is napi szinten de kiegyensulyozott,jo alvo babam van :)

Szombaton pedig bulizni megyunk a parommal. Erre mondtam egyebkent amit mondtam! Ha valaki olyan, mint a 26-os, le van pontozva, mert csak az olyan anyak anyak, akik elfelejtenek kozben nonek is lenni!

De mintha csak magamat lattam volna a 26-ban :)

2017. júl. 13. 15:05
 32/54 anonim ***** válasza:
55%
Valószínűleg a pontozók is téged láttak benne... :D
2017. júl. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 anonim ***** válasza:
59%
27 vagyok, én nem a 26-nak írtam, hanem a kérdezőnek. Szóval szoptatsz kérdező?
2017. júl. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 A kérdező kommentje:
Igen, szoptatok. 3 orankent es nem en allitottam be igy, hanem a babam. Eszik 7-kor, 10-kor, 13-kor, 15-kor, 19-kor. Nem fogok inni, mert nem birom az alkoholt meg szoptatas alatt nem lehet. Ha a 26-ban lattak a valaszolok akkor nekem nagyon rossz lehet :D Suljon le a bor a kepemrol, mert jarok kozmetikushoz, fodraszhoz, kormoshoz, vasarolni, takaritok mikor ebren van kozben mondokazok, enekelek neki. Netezek, olvasok, medencezek mikor alszik.. itt vannak a lepontozoknal az osanyak! Hurra!
2017. júl. 13. 15:15
 35/54 A kérdező kommentje:
Ejszaka egyszer kel, hajnal fel 3-kor.
2017. júl. 13. 15:17
 36/54 anonim ***** válasza:
100%

Értsétek már meg, itt nem arról van szó, hogy elfelejtek nőnek lenni, hanem hogy nincs energiám, időm magamra, elsők a gyerekek az elsők , az első életévek nálunk húzósak, első gyereknél kevés alvásigény, másodiknál elhúzódó hasfájás, későn kiderült tejérzékenység miatt.

Azt, hogy ennyi szabadidőd van, kipihent vagy, a gyereked természetének, a szerencsének köszönheted, egyszerűen ezt dobta a gép. Nem te vagy különleges, hogy neked mindenre jut időd, vagy hogy velünk ellentétben, ennyi szabad kapacitásod van. Egy hónapra ha cserélni lehetne, megnézném, hogy állnál helyt ilyen cipőben.

2017. júl. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 A kérdező kommentje:
Nem, nem tudom milyen az, mikor valakinek kicsit sirosabb a babaja es nem is akarom megtudni! Szerintem az is szamit, hogy az anyuka es apuka lelki vilaga milyen, mert kihatassal van a babaera is. Nem hagyom sirni a babam, ugrok minden szavara. 15-20 percet aktivan foglalkozom vele minden etetes utan, utana vegzem a dolgom. Estenkent jon fel velem a kertbe, sotetedes elott nem sokkal pedig furdes, szopi utana besotetedik es elalszik magatol. Ket hetes kora ota nem altatom. Estenkent vagy kiulunk a ferjemmel a teraszra vagy szeretkezunk vagy, ha egyedul vagyok, haladok a regenyemmel. Tegnap pl igy nezett ki a napom: 6-kor keltunk, a lanyunkat 7.15-kor en keltettem. Gyors szopi, ortopedia, aztan felugrottunk dedihez ahol megszoptattam. Itthon megfoztem, szoptattam, aztan csinaltam egy gyors rendet, es mivel egyedul voltam - :( - este megneztem a Skyfallt. Ma reggel felkeltem, szopi, kis torna neki is aztan magamnak is, foztem, szopi, gyors rendet raktam, szopi, most pedig megyunk fel medencezni a ferjemmel a babank pedig a hordozojaban fog aludni az arnyekban :D
2017. júl. 13. 15:27
 38/54 anonim ***** válasza:
36%
Hát ráérnek pontozni, fürdéssel nem megy az idő, tudod :)
2017. júl. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 anonim ***** válasza:
100%
A szülők lelkivilágának mi a fene köze van a gyerek hasfájósságához? Vagy mondjuk hogy idegrendszeri eretlensege van? Vagy tejérzékeny? Vagy refluxos? Vagy ekcémás a bőre? Csak pár apró gyerekbetegseg, amitől egy baba extra sírós lehet. Ha bármelyiket megkaptátok volna, akkor úgy nézne ki a napotok, hogy egész nap próbálnád vigasztalni a gyereket. Nem tudnál mellette olvasni, írni stb, csak ha alszik.
2017. júl. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjátok, még alig szült meg, de már a világ közepének hiszi magát. Az ilyen csak a saját koppanásból tanul. Lesz még alkalma rá.
2017. júl. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!