Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti osanyanak tartjatok magatok...

Ti osanyanak tartjatok magatokat vagy inkabb bezzeganyanak?

Figyelt kérdés
En inkabb a bezzeganyak taborat erositem. Fiatal vagyok, nagyon szerettem volna babat, de attol, hogy anya vagyok, no is vagyok es errol nem feledkezem meg. Tornazok napi szinten, havonta egyszer kozmetikushoz jarok es kormoshoz, fel evente fodraszhoz. Szeretek eljarni a ferjemmel etterembe, vagy kikapcsolodni a baratainkkal. Ugy velem, a kapcsolatunknak nem kell meghalnia, amiert itt a lanyunk. Sot, en most vagyok a legboldogabb! Bar a ferjem szerint sokat forumozok, mikor megkerdeztem, hogy zavarja-e, ha a rendorsegi polojaba vagyok itthon es nem csilivili topba, azt mondta, hagyjam mar ot beken,ha egy hetig nem borotvalkozok, akkor is szeret es ki fogja kottetni a netet :D Ilyenkor nyaron sokszor bogracsozunk, grillezunk, tarcsazunk, medencezunk. Most szombaton is megyunk bulizni, fel ev ota eloszor illetve en tobb, mint egy eve nem voltam terhesseg miatt. Zuhanyozni minden nap szoktam, kikapcsolodaskepp pedig regenyt irok. Halistennek jol alvo, nyugodt babam van, nem olbebaba, ebren is elvan maganak. Persze az elvan maganak nem azt jelenti, hogy megetetem, tisztaba teszem es szia, szoktam neki enekelni, tancolunk, mondokazunk, ringatom, kb 15-20 percig minden etetes utan. Aztan irany a kisagy, vagy a pihenoszek es figyeli, amit csinalok kozben beszelek hozza, enekelek neki de legjobban azt szereti mikor apaval tarsalgunk. Takaritani, fozni mindennap szoktam. En ilyen anya vagyok. Nem osanya, de nem is akarok az lenni. Szeretem a gyermekemet, de no vagyok, megvannak a magam elfoglaltsagai, tervei az eletre vonatkozoan. Egyik nagy hobortom, hogy mindig tiszta legyen a lakas, meg legyen fozve es en is normalis ruhaba legyek, lezuhanyozva, mire apa hazaer. Ez az esetek 90%ban megvalosul de pl alig varom azt az idoszakot, mikor a kislanyom mindent levesz a helyerol, maszik-kuszik stb. Bocsanat, hogy ennyit irtam, de imadok itthon lenni, imadom az anyasagot, nagyon jo babam is van, akivel igyekszek napi szinten foglalkozni. Ti milyen anyak vagytok?
2017. júl. 12. 15:44
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:
100%

Értsétek már meg, itt nem arról van szó, hogy elfelejtek nőnek lenni, hanem hogy nincs energiám, időm magamra, elsők a gyerekek az elsők , az első életévek nálunk húzósak, első gyereknél kevés alvásigény, másodiknál elhúzódó hasfájás, későn kiderült tejérzékenység miatt.

Azt, hogy ennyi szabadidőd van, kipihent vagy, a gyereked természetének, a szerencsének köszönheted, egyszerűen ezt dobta a gép. Nem te vagy különleges, hogy neked mindenre jut időd, vagy hogy velünk ellentétben, ennyi szabad kapacitásod van. Egy hónapra ha cserélni lehetne, megnézném, hogy állnál helyt ilyen cipőben.

2017. júl. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 anonim ***** válasza:
80%
Tényleg nagyon ostoba, aki nem érti meg, hogy nem minden baba eszik-alszik. Gondolom, a gyereket viszed majd magaddal a két tanfolyamra is. Vagy olyan anya vagy, aki rögtön lepasszolja? Mert ugye az volt a kérdés, milyen anya vagy?
2017. júl. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 A kérdező kommentje:
Az elejen en is voltam faradt. Kb 3 hetig. Aztan jott a napi rutin kialakitasa. En azert takaritok akkor, mikor ebren van,hogy legyen szabadidom, mikor alszik. Szopizik, reggel torna, 10-kor mondoka, 13-kor tancolunk, 15-kor enekelek neki es masszirozom, furdes utan szopi es onallo alvas. Ha nappal nem alszik, akkor is figyeli,mit csinalok en meg annyit beszelek neki, hogy teljesen elfaradok mondom neki, hogy epp mit csinalok, tancolunk, vagy mint most is,csak elvagyunk!
2017. júl. 13. 16:20
 44/54 A kérdező kommentje:
A tanfolyamrol. Nem passzolom le, akkor megyek be, mikor apa itthon lesz. O a mi gyerekunk, mi vallaltuk, mi neveljuk. Az, hogy szombaton vigyaznak ra nagyiek, az az en szulinapi ajandekom, hogy kettesben bulizhatok a barataimmal es a parommal nappal pedig csaladi ebed lesz.
2017. júl. 13. 16:22
 45/54 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, megvagy, te vagy a tinglitangli tanfolyamos! :D

Úgy lehordtak ott, hogy jöttél bezzegelni, csak hogy helyrerakd a lelkivilágod? De édes! :)

2017. júl. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 A kérdező kommentje:

Ez van, ez az en eletem es imadom! Hal istennek a tejjel sincs problemam, most pedig pont beszelgettunk rolatok a szomszedokkal, hogy a ti hibatok az, hogy nem tudtok semmit se csinalni a gyereketektol, mert igy szoktattatok. En pl imadom a lanyom, az elejen, mint minden kezdo szulo en is ringatva altattam. De egy ido utan fajt a karom a sok ringatastol es mire elaltattam, szoptathattam megint. Aztan egy ido utan mondtam, hogy allj es szurkuletkor leteszem minden este a kisagyaba, mondom neki, hogy jo ejt es alszik tovabb. A csendre se szoktattam ra, mert akkor azt szokja meg, hogy semmit se tudok mellette csinalni. Most is szol a zene es alszik, mint a tej. Amit tudni kell, hogy a tanfolyamot azert vallaltam, hogy legyen szakmam vegre es jobb allast kapjak, ezaltal tobb penzt hozzak haza amivel neki lesz jobb. Elso lesz a lanyom, utana a haztartas, mikor alszik pedig a tanulas. De haztartast se kell mindennap vezetni, mert rendmaniasok vagyunk. En alig varom azt az idoszakot is, mikor mar nem csak eszik-alszik hanem kuszik,maszik es fogocskazhatok vele, bujocskazhatunk, keszsegfejleszto jatekokat jatszhatunk. Most is fejlesztem pl sokat van hason, hogy erosodjon a nyaki izma mert azt olvastam, hogy hamarabb tanul meg kuszni, maszni. Illetve sok dologgal ismertetem meg. A hajamat szereti a legjobban :D

Egyebkent en nekem azert is van sok szabadidom, mert hajnal 4-kor kelek, hamarabb mint barki. Megetetem a kutyat, jatszok vele, kavezok (tejeskave), elolvasok a teraszon egy aktualis fejezetet az aktualis konyvembol, lezuhanyozok, smink, feloltozes. Reggeli. Es indulhat a nap. Meg a napkelte sem utolso latvany

2017. júl. 13. 16:33
 47/54 A kérdező kommentje:
Nem tudom mirol beszelsz semmi gond a lelkivilagommal. En csak feltettem egy kerdest es elmondtam en milyen vagyok. Elolvastam a kerdest, ott a kerdezonek meghaltak a szulei, nekem elnek. Mindketten orvosok, elegge elfoglaltak
2017. júl. 13. 16:36
 48/54 A kérdező kommentje:
Ott van Fejos Eva o iro akkor ir mikor alszik a babaja
2017. júl. 13. 16:38
 49/54 anonim ***** válasza:
100%

"mint minden kezdo szulo"


Te drága, hát még mindig az vagy! :) 2 hónapos gyerek mellől örülj csak magadnak, nekem nem fáj.

2017. júl. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 A kérdező kommentje:
O hogy tud irni? Nem passzolja le senkinek megis sikeres iro es jo anya. Szoktam vele beszelgetni facen. Ti nektek nem a babatok extra siros hanem ti vagytoj eletuntak akinek semmi kedve nincs a baba mellett elni
2017. júl. 13. 16:39
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!