Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti osanyanak tartjatok magatok...

Ti osanyanak tartjatok magatokat vagy inkabb bezzeganyanak?

Figyelt kérdés
En inkabb a bezzeganyak taborat erositem. Fiatal vagyok, nagyon szerettem volna babat, de attol, hogy anya vagyok, no is vagyok es errol nem feledkezem meg. Tornazok napi szinten, havonta egyszer kozmetikushoz jarok es kormoshoz, fel evente fodraszhoz. Szeretek eljarni a ferjemmel etterembe, vagy kikapcsolodni a baratainkkal. Ugy velem, a kapcsolatunknak nem kell meghalnia, amiert itt a lanyunk. Sot, en most vagyok a legboldogabb! Bar a ferjem szerint sokat forumozok, mikor megkerdeztem, hogy zavarja-e, ha a rendorsegi polojaba vagyok itthon es nem csilivili topba, azt mondta, hagyjam mar ot beken,ha egy hetig nem borotvalkozok, akkor is szeret es ki fogja kottetni a netet :D Ilyenkor nyaron sokszor bogracsozunk, grillezunk, tarcsazunk, medencezunk. Most szombaton is megyunk bulizni, fel ev ota eloszor illetve en tobb, mint egy eve nem voltam terhesseg miatt. Zuhanyozni minden nap szoktam, kikapcsolodaskepp pedig regenyt irok. Halistennek jol alvo, nyugodt babam van, nem olbebaba, ebren is elvan maganak. Persze az elvan maganak nem azt jelenti, hogy megetetem, tisztaba teszem es szia, szoktam neki enekelni, tancolunk, mondokazunk, ringatom, kb 15-20 percig minden etetes utan. Aztan irany a kisagy, vagy a pihenoszek es figyeli, amit csinalok kozben beszelek hozza, enekelek neki de legjobban azt szereti mikor apaval tarsalgunk. Takaritani, fozni mindennap szoktam. En ilyen anya vagyok. Nem osanya, de nem is akarok az lenni. Szeretem a gyermekemet, de no vagyok, megvannak a magam elfoglaltsagai, tervei az eletre vonatkozoan. Egyik nagy hobortom, hogy mindig tiszta legyen a lakas, meg legyen fozve es en is normalis ruhaba legyek, lezuhanyozva, mire apa hazaer. Ez az esetek 90%ban megvalosul de pl alig varom azt az idoszakot, mikor a kislanyom mindent levesz a helyerol, maszik-kuszik stb. Bocsanat, hogy ennyit irtam, de imadok itthon lenni, imadom az anyasagot, nagyon jo babam is van, akivel igyekszek napi szinten foglalkozni. Ti milyen anyak vagytok?
2017. júl. 12. 15:44
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:
100%
Off: Nekem az egyik gyerek 3 hós korától átaludta az éjszakákat a saját ágyában és tök jó napi rutint alakított ki magától. Tudtam mellette dolgozni is. A másik 2 évesen még 4x ébredt éjszaka és erre majdnem ráment a házasságunk, pedig becsszóra azt hittem, majd minden ugyanúgy lesz, ha mindent ugyanúgy csinálok. (Aztán persze ezt is túléltük.)
2017. júl. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 anonim ***** válasza:
79%

És drága, a Fejős Éva nem világosított fel arról,hogy ha regényt szeretnél írni,nem ártana tisztában lenned a magyar nyelvtan alapvető szabályaival?


tornázok-tornázom

pólójába-pólójában

topba-topban

borotválkozok-borotválkozom

hálistennek- hál'Istennek

ruhába-ruhában

igyekszek-igyekszem


és a többi,és a többi,és a többi. Millió vesszőhiba,miegymás.


Bocsánat,hogy ennyit írtam,de szeretném ha egy "író" tudna írni.

2017. júl. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 anonim ***** válasza:
82%

"Elolvastam a kerdest, ott a kerdezonek meghaltak a szulei, nekem elnek. Mindketten orvosok, elegge elfoglaltak"


Ühüm. Azért dolgoztál a Bosch-nál éhbérért.


"Elso lesz a lanyom, utana a haztartas, mikor alszik pedig a tanulas. De haztartast se kell mindennap vezetni, mert rendmaniasok vagyunk. En alig varom azt az idoszakot is, mikor mar nem csak eszik-alszik hanem kuszik,maszik es "


És:


"elso a lanyom utana a haztartas majd a tanulas. De takaritani se kell mindig, mert rendmaniasok vagyunk es egy alap rend mindig van itthon,"


https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb..


Keress egy jó pszichomókust!

Aki ennyire elégedett az életével, az nem a gyakorin önigazol! ;)

2017. júl. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 anonim ***** válasza:
74%
38-as vagyok, nem szokott izgatni a pontozás, most is inkább csak azon vagyok megdöbbenve hogy ennyire félre lettem értve. Irónia akart lenni :D. Mindegy. :)
2017. júl. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!