Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek rosszul esne ha a...

Nektek rosszul esne ha a ferjetek itt hagyna egy hetre a 2 honapos babaval?

Figyelt kérdés
A ferjem elutazik a barataival egy hetre kuldoldre. En meg itthon maradok a kisfiunkkal, mert még pici. De nekem elegge rosszul esik, mert eleg nehez lesz egyedul, ugyanis nagyon hasfajos a babánk. Es az ejszakak sem tul jok. Rosszul esik hogy o szorakozik en meg hulla faradt vagyok .
2018. márc. 9. 09:36
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
85%

Mi előre megbeszéltük volna, de nem hinném, hogy egy hétre elmenne a párom.

Szülés után megy a barátaink esküvőjére. Ottalvós lesz mert az ország másik felében tartják. Ennyi belefér, tényleg sokat dolgozik kell a kikapcsolódás, de egy hét picit sok.

2018. márc. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
86%
Ezek szerint neked született egy babád. Nem nektek. Ugye, érzed a különbséget?
2018. márc. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
90%
Ha már most ez van,mi lesz később ? :)
2018. márc. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
92%
1-2 nap oké. De egy hét? Mit gondol te nem vagy fáradt? Elég önző dolog ez a részéről. Biztos kiakadnék. Nem csak a megcsinálás az apuka dolga.
2018. márc. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
80%

Az én férjem is kitalálta, hogy az idén nélkülünk megy el nyaralni ( 1 hónap múlva szülök). Megmondtam, hogy erről szó sem lehet.


Mond meg neki, hogy ez most nem megy és vagy együtt vagytok, vagy külön.

2018. márc. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
18%

Azért 1 hét nem a világ vége... Ha nem rendszeres persze! És előre megbeszélt!

Mi babát szeretnénk lassan, már most letisztáztuk a férjemmel, hogy ha véletlen úgy születne, amikor tervezik a külföldi horgászatot barátaival, mi lesz. Megbeszéltük, ha akkor születuk 1-2 hetes nem megy, de ha pl lesz 2 hós akkor nyugodtan (és jól vagyunk).

Ettől még nem érzem úgy, hogy ne nekünk születne, csak nekem, ez hülyeség! Hadd menjen, úgyse lesz ilyet többet lehet...

Egy babát azért egyedül is el lehet látni, esetleg nagyszülő is segíthet!

2018. márc. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
78%
#16-os, nagyszerű, hogy ilyen szépen véleményt tudsz alkotni még gyerek nélkül. Nyilván nem arról van szó, hogy a kérdező NEM KÉPES ellátni egyedül a babát. Valószínűleg ő is fáradt, neki is taposómalom a baba ellátása, megsúgom, semmivel nem könnyebb, mint dolgozni járni 40 órában, ugyanis nincs műszak vége, nincs rövid péntek, nincs hétvége, stb. A szülők ketten vállalják a babát és elég undorító, ha az egyik fél úgy gondolja, hogy neki jár kikapcsolódás, a másik meg kb. dögöljön meg. Igenkor az lenne a szeretetteljes megoldás, hogy együtt megy el a család mondjuk wellnessezni. (Ne legyenek illúzióid, ez egy babával ugyanolyan meló, mint otthon, csak legalább a helyszín más.)
2018. márc. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
13%

Ki mondta, hogy nincs gyerekem? 3.at szeretnénk, bocsánat, lemaradt.

Császárral születtek ráadásul, a 3. is így fog, de még így is elmehet, de ez az én véleményem én megértem azt is, ha másnak rosszul esik! De a kérdező a mi véleményünket kérdezte, nem tudtam, hogy csak azt szabad írni, hogy baj lenne...

Szoptatni úgyis nekem kell, ő úgysem sokat tud segíteni az elején és nem azért mert nem akar!

2018. márc. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
89%

Tudom milyen nehéz egy hasfájós babával 6hós a fiúnk és néha még mindig fáj neki.

:( Hát én speciel átgondolnám a kapcsolatomat,ha ilyen történne. És rád ki gondol?! Oké elmenne 1-2 napra oké,de egy hétre? Gyereket csinálni tudott,akkor segítsen neked övé is a pici! Mit szertne kipihenni? Biztos ő van vele 0-24ben.. Sajnálom kitartás

2018. márc. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
30%

a férjem is ilyen, elmegy ha a fejem tetejére is állok, akkor is ha két gyerekkel éjszakázom. Persze mindig ajánlja hogy hív dadust segíteni, de sajnálom rá a pénzt, vagy hogy hívjuk ide anyukáját, anyukám de én nem szívesen kérek segítséget. Tudom ez meg az én hülyeségem.

Ő IT szektorban dolgozik, elég stresszes munkakörben, csapatvezetőként és sokszor 10-11re ér haza és olyankor egyszerűen igényli hogy eljárjon, ha nyugisabb időszak van akkor nem jár el annyit. Ha kérem hogy maradjon nagy duzzogva megteszi de úgyis az a vége hogy engedek mert nem akarom őt is hazaláncolni. Szerintem Te se tedd. Nyugodtan menjen el. Viszont akkor következő héten meg vállaljon többet: altasson ő, hétvégén vigyázzon ő, hogy te is kikapcsolódhass...szerintem így ebben a formájában nincs azzal semmi baj, ha a férj eljár: ha viszonozza a nőnek.

2018. márc. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!