Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek rosszul esne ha a...

Nektek rosszul esne ha a ferjetek itt hagyna egy hetre a 2 honapos babaval?

Figyelt kérdés
A ferjem elutazik a barataival egy hetre kuldoldre. En meg itthon maradok a kisfiunkkal, mert még pici. De nekem elegge rosszul esik, mert eleg nehez lesz egyedul, ugyanis nagyon hasfajos a babánk. Es az ejszakak sem tul jok. Rosszul esik hogy o szorakozik en meg hulla faradt vagyok .
2018. márc. 9. 09:36
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
63%

29-es.


Szerintem a te férjed nem találná ki! Tudod miért nem? Mert ahogy írtad minden tőle telhetőt megtesz, hogy felelősségteljesen támogasson téged.:)

2018. márc. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
57%

Üzleti útra simán.

Bulizni rosszul esne. Gondolom nem 2 éve lett lefoglalva, amikor még terhes sem voltál.

De te választottad a párod.

2018. márc. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
51%
Minek szültél egy ilyen embernek? Ez eddig nem tűnt fel, mekkora tirpák?
2018. márc. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
52%

Akkor nem sajnáljátok amikor egész héten robotol a pénzért ? Sok férj annyit dolgozik hogy szinte csak aludni jár haza este,napközben alig lehet látni. De ha már kikapcsolódna kicsit akkor Ő maga a sátán hogy ezt hogy képzeli.

Jézusom.....

2018. márc. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
32%

Mennyi házisárkány jézusom :D

Ja üzleti úta mehet, persze mert akkor pénzt hoz, de szórakozás nem jár neki ?

2018. márc. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
39%

Az a baj itt a véleményekkel, hogy mindegyik ki van sarkítva.


Van, akit nem érdekel, merre jár az ember, mert otthon lehet a gyerekkel, nem kell dolgozni. Van, akit zavar, mert nehogy már a másik jól érezze magát, miközben a gyerek anyukát otthon 0-24-ben kifacsarja, nincs nyugta. Van, aki "engedi" és vissza is kapja az "énidőt" és van, aki nem, az meg itt fröcsög.


Szerintem meg mindenki úgy él, ahogy akar és úgy jár el, ahogy akar. Az én férjem elég sűrűn van üzleti úton, hol kollégáival, hol egyedül. Mindig mondja nap végén, mit csinált és mit fog, hova megy, stb. Én vállalom előtte is a véleményem, ahogy itt is, hogy "irigy" azért vagyok, mert szép helyeken jár (mindig külföld) de persze vele örülök. Megyünk hármasban is a lányunkkal, de ha ő ott kint, ha már olyan helyenken járhat, üljön a négy fal között?


Itthon két-három hetente egyszer a kollégákkal szaunázni vagy úszni megy. 10+ év alatt talán 2x esett rosszul, de az is csak azért pusztán, mert meg volt a havim, és olyan jó lett volna elnyúlni az ágyon egy húzós munkanap után.. :)


Szerintem a rosszallás ilyenkor felfogás kérdése. Én azt gondolom, inkább menjen a haverokkal és érezze jól magát (de ne egy hétig velük, a munka az más) mintsem egy nőhöz járjon. Márpedig aki ennyire pórázon tartja a párját, annak előbb vagy utóbb ez lesz a vége. Amit vagy megtudtok, vagy nem.

2018. márc. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
60%

Talán a férjet kényszerítették a gyerekre?

Nem hiszem.

Ha valaki nem akar gyereket, szóljon, védekezzen.

Lelépni egyszerűbb.

Az a baj, hogy a legtöbb kapcsolatban a kommunikáció nulla!

2018. márc. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
39%

Engem nem zavarna, hiszen ha itthon van és dolgozik(napi 10-12 órát) akkor is szinte csak aludni jár haza, így mindent én csinálok a pici körül, hiszen ő dolgozik, had pihenjen. Nem látom ezt olyan főbenjáró bűnnek, ha nem sűrűn, hanem évi egyszer-kétszer fordulna elő. Attól hogy nem ő szült, most neki kell eltartania a családját, ami igen nagy lelki megterhelést jelent.

Hozzáteszem, az én férjem évente egyszer utazik el egy hétre kikapcsolódni, én meg hetente egy este 8-10ig a barátnőimmel ülök be egy kávéra vagy pizzázni, amíg ő van a gyerekkel.

2018. márc. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
81%
Azért ne mondja senki,hogy harpiasag, ha valaki azt gondolja hogy nem teljesen normális dolog, hogy szülés után 2honappal akár a férj két hétre elmenni.Pont akkor mikor még igazán nehéz megküzdeni a mindennapi dolgokkal egy kezdő anyukának.Azoktol kérdezném,akiknek a férje eljár család nélkül ,,kikapcsolódni" .Otthagyott bennetek a pártok szülés után két hónappal?komolyan?
2018. márc. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem pedig ez a férj részéről szemétség. Nem azért, mert elmegy, mert ha otthon minden rendben, bejáratott rendszer van, akkor nincs ezzel semmi gond, de amíg a felesége igényli a segítséget, addig segítsen.

Bár én azt is megnézném, milyen férj az, aki nyugodtan bulizgat meg jól érzi magát egy hétig, miközben tudja, hogy a felesége otthon van egy egész nap síró kisbabával és aludni is alig tud. Én biztos nem tudnék igy szórakozni. A felesége megkérte, hogy ne menjen, mert nem bírja egyedül, ő ennek ellenére közli, hogy neki ez jár? Érdekes hozzáállás.


Ennek szerintem semmi köze a pórázhoz és a házi sárkányhoz, szimplán egymás segitése és tisztelete. Főleg, hogy a közös gyerekről van szó.

2018. márc. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!