Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek rosszul esne ha a...

Nektek rosszul esne ha a ferjetek itt hagyna egy hetre a 2 honapos babaval?

Figyelt kérdés
A ferjem elutazik a barataival egy hetre kuldoldre. En meg itthon maradok a kisfiunkkal, mert még pici. De nekem elegge rosszul esik, mert eleg nehez lesz egyedul, ugyanis nagyon hasfajos a babánk. Es az ejszakak sem tul jok. Rosszul esik hogy o szorakozik en meg hulla faradt vagyok .
2018. márc. 9. 09:36
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
44%
39es, a kérdező férje egy hétre menne nem kettőre. És a fiunk 3 hetes volt, mikor a férjem Amerikába utazott 5 napra, a legjobb barátja esküvőjére. Eszembe se jutott azt mondani neki hogy ne menjen.
2018. márc. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
39-es! Nem hagyott itt, sőt még soha nem ment el 1 napnál tovább, eszébe sem jutott . (nem ekkora "tirpák" ezek szerint? :D) Én csak azt mondom, ha mégis eszébe jutna, biztos, hogy nem akadnék ki, és minden gond nélkül elmehetne, nem esne rosszul. Nem kérnék érte cserébe pihenőt, mert én meg nem szeretek a gyerek nélkül lenni, én úgy nem tudok kikapcsolódni. De ez én vagyok !!! Más meg máshogy gondolkodik, nincs ezzel baj, ne bántsuk már egymást, a lényeg hogy mindenkinek jó legyen a házasságban!
2018. márc. 10. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:

Utolso valaszolo, te tapasztalat nelkul nyilatkozol;)

Nalunk a harom gyerek mellett evi egyszer elmegy a ferjem 6 napra autos programra. Hazudnek, ha azt irnam, teljesen boldog vagyok ettol. Vegyesen kezelem. Hol jobban, hol rosszabbul. Holott 22 eves hazasok vagyunk. Van, hogy nagyon jol kezelem. De ha rosszabb passzban vagyok, nem esik jol. Ez van.

2018. márc. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!