Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek rosszul esne ha a...

Nektek rosszul esne ha a ferjetek itt hagyna egy hetre a 2 honapos babaval?

Figyelt kérdés
A ferjem elutazik a barataival egy hetre kuldoldre. En meg itthon maradok a kisfiunkkal, mert még pici. De nekem elegge rosszul esik, mert eleg nehez lesz egyedul, ugyanis nagyon hasfajos a babánk. Es az ejszakak sem tul jok. Rosszul esik hogy o szorakozik en meg hulla faradt vagyok .
2018. márc. 9. 09:36
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
37%
azzal szerintem nincs baj hogy elmegy, ha cserében biztosítja a másik félnek is a pihenés lehetőségét - nem értem hogy tudtok rögtön így véleményt alkotni a körülmények ismerete nélkül - jó hogy valakinél már ez nem váló ok..
2018. márc. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
94%

Azért az is szép férj lehet, aki lazán f...n elmenne egyedül nyaralni.


Másik hozzászóló, aki IT szektoros férjjel rendelkezik! Azért a ti kapcsolatotok sem egészséges, és a párod hozzáállása sem.


Mindegyik gáz férj és gáz apa, aki azt hiszi, hogy csak neki van szüksége pihenésre. Le nem váltaná a párját, de bőszen ajánlja a dadust vagy valamelyik mamát.. gyorsan megtanultátok elfogadni a helyzeteteket. Csak így ne is csodálkozzon senki, ha pár év múlva lécel a férj, mert nincs szüksége leharcolt, frusztrált párra. Az a magyarázat meg nem áll meg, hogy kinek milyen stresszes a munkája, és ezért érdemli meg. Mondjuk van az a szint, amikor egy nő megalkuvó és belenyugszik, ...

2018. márc. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
91%

"Rosszul esik hogy o szorakozik en meg hulla faradt vagyok."


Javítsatok ki, ha tévedek, de szerintem ez igencsak azt jelenti, hogy jelent helyzetben nincs biztosítva a másik fél kikapcsolódása is.

2018. márc. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
29%

22: nem érted. Dadust ajánlott igen, amig nincs itt. Meg azt is ajánlotta hogy én is bármikor menjek el amikor ő van a gyerekekkel. más kérdés hogy nincs rá igényem.

Egészségesnek gondolom a kapcsolatunk, csak épp rugalmasan kezelem ha eljár....miért kéne mindenkinek a lábához meg a gyerekágyhoz láncolni a férjét?

Nem érzem gáznak hogy eljár, és azt sem érzem gáznak hogy dadussal szeretne nekem segíteni. És pillanatra se írtam olyat hogy emellett ő nem teszi oda magát 100%ig apaként mikor itthon van, sőt férfiként...látod ez a baj hogy a körülmények ismere nélkül alkottok véleményt.

2018. márc. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
15%
Na ez jó :D ha valaki nem köti láncra a férjét, hogy márpedig otthon kell gubbasztanod velem az le van pontozva? Komolyan némelyik (a legtöbb) anyának ekkora nyűg a saját újszülött babájával kettesben eltölteni pár napot? A kórházban is egész nap ott ült a párotok mert nem boldogultatok? Az ilyen szerintem a hisztériáért előbb elhagyja a párja ilyen alapon.
2018. márc. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
86%

23: vélhetően nincs - de még mindig nem tudjuk kinek a hibájából.

kérdező ha a férjed ajánlotta cserében, hogy te is bármikor elmehetsz míg ő vigyáz a gyerekekre, akkor ne keseregj és nincs okod arra sem hogy rá mérges legyél...

ha meg nem ajánlotta és le..ja hogy te fáradt vagy míg ő eljárkál és nem hajlandó vigyázni a gyerekekre, na az viszont tényleg a GÁZ kategória ahogy itt előttem valaki fogalmazott

2018. márc. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
81%

na. itt a baj azokkal a típusú férjekkel van, akik elmennek reggel 8kor, hazaérnek délután 5-re, kibontják a sörük vagy jól elhúznak a haverokkal, és közben meg az asszony otthon ül a gyerekkel, dadára pénz nincs, apa mint segítség nincs, mert szerinte természetes hogy a gyerek a nő dolga. Akkor szerintem bepontosítottuk a gáz kategóriát.


Ami nem gáz, ha egy férfi le is tesz valamit az asztalra bent a meló helyén 100%-on teljesít, mikor ő is ugyanúgy éjszakázik ha kell, este ha hazaér játszik a gyerekkel, hétvégén segít a háztartásban és családdal van kikapcsolódik, és mindezekért ha úgy érzi ki akar szabadulni akkor igenis elmegy vagy elmehet a haverokkal akár több napra is, feltéve hogy utána a hulla fáradt asszonyka is leléphet ,vagy legalábbis segítséget kap. Az én "IT szektoros" férjem ez a kategória. Ha valaki szerint ez is így gáz, annak őszintén sajnálom a férjét és üzenem neki, hogy nem igáslovak..

2018. márc. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
60%
27- es tökéletesen megfogalmazta!
2018. márc. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
31%

Én simán hagynám a férjemet elmenni ha szeretne :)

Napi 12 órát dolgozik és hétvégén maszekol is.

Segít mosogatni,porszívozni,pelenkázni,éjjel is felkel a babához.

Ha Ő ma este kitalálná,hogy szeretne egy hétre elmenni kikapcsoldódni én simán beleegyeznék mert nem vagyok önző :)

Régen amikor a férfiak oda voltak a háborúba valahogy csak elboldogultak a nők a gyerekeikkel...

De itt tényleg csak az van lepontozva aki nem láncolja magához a férjét,mennyi önző nő van itt...

2018. márc. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
78%

Igen rosszul esne,te mikor fogsz elmenni egy étre?

Ha már nagyobb a baba és nem vagy már te sem hulla fáradt,az más lenne.Én ki is adtam volna az útját ha elment volna mert neki éppen olyan kedve van.Menjen el egy éjszakára ha ugy érzi hogy kell neki a kikapcsolódás,na de egy hétre...

2018. márc. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!