Kinek van igaza?

Figyelt kérdés
Van egy 10 honapos babank. Alapvetoen jol kijovunk a ferjemmel, de neha besokallok. Sokat dolgozik alairom. Viszont nem sehit nekem egyaltalan itthon semmiben. Nem csak a gyereknevelesre gondolok, hanem pl takaritas.. magyarul mindent en csinalok itthon. Mivel stresszes meloja van ezert hetente egyszer eljar a barataival iszogatni amivel nincs is bajom. Ha itthon van ritkan akkor sincs turelme a gyerekhez, ha pl “rosszat” csinal a gyerek egybol rakna be a jarokaba hogy megbuntesse ami engem zavar, mert kicsi meg a gyerek es mrg nemis lehet rossz, csak erdeklodo. Magyarul nem is szivesen biznam ra ha en nem latom, mert berakja az utazoagyba es csak sirna szegeny. Azt mondja hogy nagyon szereti, es megad neki mindent( ami igy van, anyagilag megad neki mindent, lakas stb.)de valahogy ez igy megsem jo. Egyedul vagyok mindenre, nulla segitsegem van itthon es ugy erzem beleörulok. Hiaba mondom ezt neki azt mondja hogy en nevelem igy a gyereket akkor kinlodjak.....es hogy o nem fog utana szaladhalni mert faradt. Mit tennetek a helyemben? Szerjntetek kinek van igaza? Mert en mar nem tudom. Elvagyok keseredve.
2018. szept. 23. 16:08
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:
50%

Én is amiatt érzem magam UFO-nak,ahogy itt olvasgatok, hogy itthon voltam 3 gyerekkel, és a férjem dolgozott, napi 10-12 órát hogy megéljünk.

Hát én soha nem vártam volna el tőle, hogy hazajön munkából, és mosogasson vagy bármi házimunkát végezzen!Ő ledolgozta a maga részét, értünk.

Ráadásul azért mindig volt neki is valami férfi munka itthon, szénbehordás, megjavítani valamit,stb.amit én nem tudtam megcsinálni.

Én mindig igyekeztem mire hazaér, mindent megcsinálni, és főtt ételt tenni elé.Arra sem akartam kényszeríteni soha, hogy hazajön, és vigyázzon a gyerekekre, vagy játsszon velük. Ezt a gyerekek kiprovokálták mindig.

Persze a hétvége más volt, akkor mivel hétközben keveset volt itthon,tudott a gyerekekkel foglalkozni, mindig kirándultunk, játszottunk, együtt voltunk.Ilyenkor próbáltam nem házimunkát csinálni,előre megfőzni, hogy együtt tölthessük az időt.

Lehet maradi vagyok, de az otthon "melegét"a nő tudja megteremteni, de nem azzal, hogy szekálja a munkából hazatérő férjét.

Amúgy ha kellett, a férjem is főzött, megcsinált mindent, ha nem is olyan gyorsan és jól mint én, de magától csinálta, ha mondjuk beteg voltam, vagy ünnepek előtt ha sok volt a sütés-főzés, beállt ő is.De ha folyton szekáltam volna hogy nem segít, elromlott volna a viszonyunk.

2018. okt. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!