Férjem nem engedi, hogy megvegyem a kiságyat, igaza van?

Figyelt kérdés
31 hetes terhes vagyok, már kinéztem a kiságyat, meg akartam rendelni. Férjem azt mondta, még ráér bőven 2 hónapot, addig ne álljon itt.
2022. jan. 14. 08:16
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
100%

Most erre mit lehet mondani?


Szerinte igaza van, szerinted nem, nézőpont kérdése.


Normális ember mondjuk 30 hét felett már elkezdi beszerezgetni a babadolgokat.

2022. jan. 14. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem már ideje volna, nekünk már ekkorra rég megvolt minden. Mire kiszállítják, meg gondolom, össze kell szerelni, berendezni a szobát...
2022. jan. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
90%

Ilyentájt kezdtem kimosni mindent.. a baràtnők fele megszült 35. Héten..


( persze èn meg 41. Héten… de olyankor màr megágyazbi is fájt volna)

2022. jan. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
100%
És a főnököd? Rendeld meg.
2022. jan. 14. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
100%
Én jóval előbb megvettem, mert nem volt kedvem terhesen nagy hassal mászkálni. Férjed túl lazán veszi.
2022. jan. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk már rég megvolt ilyenkor. Miért ne álljon ott? Nem kér enni. A 35-36. héttől gyakorlatilag bármikor jöhet a baba, én pont 37. héten szültem. Másban is ilyen a férjed?
2022. jan. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
100%
Amit mi vettünk arra 1.5 hónapot várni kellett.Ha a tiédre is várni kell akkor nagyon ki lesz centizve a dolog.
2022. jan. 14. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 A kérdező kommentje:
Pár dolgot már megvettünk, de a nagyobbak még nincsenek meg. Azt mondta, hogy ha előbb születik, akkor majd ő elintézi, de amúgy is aludhat velünk, nem kell sürgősen semmi neki. Kicsit egyet is értek vele, de félek, hogy pl. Nem lesz készleten akkorra.
2022. jan. 14. 08:41
 9/44 anonim ***** válasza:
94%

Ha abból indulok ki, hogy az utóbbi hónapokban akármilyen bútort rendeltünk, minden késet…. Nem kockáztatnám meg. Bár mi kaptunk kiságyat, azt pont nem rendeltük, de kb ilyen idősen raktam össze. Aztán még utána szoba rendezgetés. Majd a kisruhák, cuccok rendberakása, elpakolása. Lesz még meló. Mindig benne van a pakliban, hogy a babó hamarabb akar kijönni. Meg könnyebb még ilyenkor ilyenekkel foglalkozni, mert lehet, hogy az utolsó hetekben már itt-ott fáj vagy kényelmetlen. Ezt nem tudni előre.

Meg jó szöveg ez a “addig ne álljon itt”. Akkor szülésig ne vegyetek semmit, mert csak ott áll. Majd ha hazamész a babával, a férjed mehet beszerző körútra, meg kapkodhat majd!

2022. jan. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
31%
Legtöbb ember megveszi már ilyenkor. De ha szülés után szalad be a boltba és megveszi akkor sincs semmi, nem hiszem, hogy készlethiány lenne két hónap múlva kiságyból. Nekünk mindent a férjem vett az ikeában és a brendonban, koraszülött a lányunk, egy délelőtt alatt mindent megvett.
2022. jan. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!