Férjem nem engedi, hogy megvegyem a kiságyat, igaza van?

Figyelt kérdés
31 hetes terhes vagyok, már kinéztem a kiságyat, meg akartam rendelni. Férjem azt mondta, még ráér bőven 2 hónapot, addig ne álljon itt.
2022. jan. 14. 08:16
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
86%
Én nem akarlak megijeszteni, de nekünk majdnem 8 hetet kellett várni, hogy kiszállítsák, pont ma érkezik, pedig november végén rendeltem meg. Ha vártok 2 hónapot még vele, lehet meg sem lesz szülésig.
2022. jan. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
92%
Hát ha a férjed ezzel akar b@szakodni, hogy gyorsan vegyen egy ágyat és összerakja, amíg ti a kórházban vagytok a babával, akkor hagyd rá. Saját magát szívatja meg vele.
2022. jan. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
87%

Ok, megszületik, és a nagy dolgok hiányoznak. Biztos akkor akartok ikeásat játszani amikor üvölt a gyerek minden pillanatban ha leteszed, ti meg zombik vagytok a nem alvástól?


Szerintem nem esett még le nektek, hogy mekkora is az a fa amibe belevágtátok a fejszétek. Javaslom hogy egy kicsit dolgozzatok előre míg van időtök és energiátok, ne várjátok ki hogy mennyire lesz nehéz a babával.

Ráérünk arra még mentalitás nem vezet jóra. Az én férjem is halogatna, csak én nem vagyok ilyen könnyen belecibálható a baromságba.

2022. jan. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
35%

Nem lehet, hogy a férjed "babonabol" nem akarja? Hogy nehogy valami baja legyen a picinek?


Egyébként nem lehet kompromisszumot kötni, hogy most elhozzatok, de osszeszerelve csak akkor lesz, mikor a kórházban vagytok?


Egyébként nézőpont kérdése. Most az a trend, hogy még a baba születése előtt be legyen készítve minden. 30-40eve meg simán akkor vették a baba kocsit, mikor már megvolt a gyerek. Sőt, anyosomek a múltkor mesélték, hogy ők csak pólyában hozták haza a ferjemet, és babaruhat kívül semmijuk sem volt, mindent a születése után vettek, addig köztük aludt, amíg nem volt kiságy. Akkoriban az volt a trend.

2022. jan. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
100%

Megvenném. Egyrészt éppen a napokban tapasztaltam, hogy mennyit tud emelkedni 1-1 bútor ára 24 óra alatt.. Másrészt Én most vagyok 32 hetes, megrendeltem a ruhás szekrényt a babának. Normális esetben 4-8 nap a kiszállítás, na már kaptam 2x SMS-t, hogy el vannak havazva, 2-3 napot csúszik.

Nyugodtan számolj Te is többet a kiszállításra, pláne, ha külföldről jön / nincs raktáron.

2022. jan. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos nem hagynám az ilyen fontos dolgokat az utolsó pillanatra. Szeretném, hogy mire megérkezik a pici, addigra minden tip-top legyen. Nem várnék a férjem jóváhagyására az biztos. Megrendelném és kész. Itt most a baba és a te kényelmed a legfontosabb..
2022. jan. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
100%
És ha megveszed mi van? Nem kell rá várni meg az engedélye hozzá tán nem?
2022. jan. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
100%
"Ne alljon itt" ez vicces. Pont ebben a 2 hónapban lehetne tesztelni, hogy lehet a legjobban elhelyezni, ahol nem zavar és hozzáférhető.
2022. jan. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Az én kisfiam a 32.héten született meg. Nekünk sem volt még meg sem a kiságy, sem a babakocsi. A kórház büféjében ülve rendeltük meg.. Nem volt az igazi. A második terhességemnél már tudatosabbak voltunk, a 30.hétre minden megvolt.
2022. jan. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
100%

És mit mondott, mi az oka hogy nem akarja most megvenni?

Ilyen meg nincs hogy nem engedi, nem kell senki engedélye hogy vegyek valamit a gyerekemnek. Esetleg javasolhatja, de akkor indokolja. Nyugodtan álljon csak ott, össze kell rakni, ki kell szellőznie, meg még lehet a szobát is át kell rendezni.

Kössenek kompromisszumot, 1 hónapot várj vele a 2 helyett.

2022. jan. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!