Férjem nem engedi, hogy megvegyem a kiságyat, igaza van?

Figyelt kérdés
31 hetes terhes vagyok, már kinéztem a kiságyat, meg akartam rendelni. Férjem azt mondta, még ráér bőven 2 hónapot, addig ne álljon itt.
2022. jan. 14. 08:16
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
100%

Mi is megvettük előre, és akkor szerelték össze, mikor a kórházban voltam. De előtte hetekig nem voltak készleten a kinézett bútorok (covid 1. Hulláma alatt volt ez). Erre alapozva most a 2. babánál már jóval hamarabb megvettünk mindent, biztos ami biztos. 31 hetes vagyok, igazából már nem kell semmi. Bútorok meg meglátjuk, mikor lesznek összerakva, lehet, hogy előbb, mert most már a nagyot le kell foglalni valakinek, amíg szerelnek, de ha megoldják, amíg én elvagyok, az se baj.

A babonás rész, na igen. Bennem is volt para, de rájöttem, hogy ezen semmi se múlik. Nem attól lesz baja vagy épp nem baja a gyereknek, hogy készen van-e már a szobája 2 hónappal a születése előtt.

2022. jan. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
100%
Nincs igaza.Mi 28 hetesen már vásároltunk.33 hétre szültem. 🙄
2022. jan. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
10%
28 igen, szerintem én vagyok a normális, ugyanis nem mindenkinek az a legfontosabb az életben, hogy egyező színű bababutora legyen a többi butoréval. Jogod van hozzá, hogy baromi sznob legyél, de ne állítsuk már be normálisnak. Ha kell egy kiságy, lehet kapni, ha mindenféle flancolásra is vágysz, az lehet sok idő, de nem ez volt a kérdés.
2022. jan. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy ilyen emberhez mentél hozzá, akkor most hajtsd le a fejed és fogadj szót! Majd azt teszed, amit megenged!
2022. jan. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
91%
33# Nálad valami nagyon nem oké fejben. :D
2022. jan. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél ágyat és kész.
2022. jan. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
76%
Nem olvastam el hál istennek a kommenteket. En ekkor szülte.megvolt már ah ágy, igaz jóval később mentünk csak haza
2022. jan. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
92%

#33 abban mi a flanc meg sznob, ha valaki olyan bútort vesz ami tetszik neki, nem olyat ami épp szembejön? Képzeld ruhát, cipőt meg mindent úgy veszünk, hogy megnézzük a kínálatot, és ami megfelel számunkra (mindegy milyen szempont szerint) azt vesszük meg.

Huhetetlen mi?

2022. jan. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
10%
38 komolyan nem értem mi olyan érthetetlen abban, hogy a kérdés egy "bármilyen kiságyról" szól és nem egy "a világ túloldaláról rendelt x elvárásoknak megfelelő kiságyról". Magyarul ha valakinek jo az ikeás kiságy, odamegy és megveszi pár perc alatt, akinek pedig valami extra kell, rendel és adott esetben lehet, hogy hónapokig vár rá. Személyes tapasztalatom egyébként az, hogy minden webáruház maximum 3 nap alatt kiküldött mindent, de lehet budapestre könnyebben kihozzák.
2022. jan. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
100%

38# A kérdező pont azt írta, hogy MÁR KINÉZTE és szeretné MEGRENDELNI... :D De mi vagyunk az értetlenek nyilván.

Próbáltál mostanában bútort venni, vagy csak magyarázol a vakvilágba? Mert mondjuk én 1 hónapja kerestem az Ikeában egy tök egyszerű PAX szekrényt és akkora készlethiány volt mindenből, hogy nem hittem a szememnek.

Nem az a kérdés, hogy egy BÁRMILYEN kiságyat letud-e akasztani az ember valahonnan, ha kell, mert nyilvánvalóan letud. Az a kérdés, hogy pont olyan lesz-e időre, amilyet szeretne. Az meg hogy nekem mondjuk igényem, hogy legyen ágyneműtartója egy kiságynak, más meg hülyén néz rám emiatt, szerintem már legyen egyéni mérlegelés és döntés kérdése...

2022. jan. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!