Férjem nem engedi, hogy megvegyem a kiságyat, igaza van?

Figyelt kérdés
31 hetes terhes vagyok, már kinéztem a kiságyat, meg akartam rendelni. Férjem azt mondta, még ráér bőven 2 hónapot, addig ne álljon itt.
2022. jan. 14. 08:16
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
0%

40 szerintem annyira egyértelmű már ez, hogy, kicsit érthetetlen mit kell rajta ennyit ragozni.

Ha ágynemütartosat akarsz, vagy gyémántberakásosat, vagy beszélöt (biztos mindegyikre van igény) akkor több idő lesz beszerezni. Ha meg igénytelen vagy, mint én, akkor pár perc alatt tudsz venni babaágyat és tényleg az utolsó pillanatban is lehet, de akkor nem lesz rajta semmi extra az biztos, viszont tud benne aludni a baba, úgyhogy a funkcióját betölti.

2022. jan. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
84%
Oké, de nem ez volt a kérdés.
2022. jan. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
100%

#18-asnak van nagyon igaza.

Mi folyamatosan vettünk mindent és mivel a 0-nál is kevesebb tapasztalatunk van, vásárlás közben derült ki sok minden.

Kiderült h baccus nincs elég hely a babaruháknak, kell venni szekrényt.

Átpakoltuk az ágyat és a kanapét és kiderült h ez így nem lesz jó, kanapéágyat kell venni.

Megvettük a babaöblöt, kiderült h csak elméletben fog mellé férni a pelenkázó komód.

3x rendeztük át a lakást, mire kitotóztuk hogyan legyen.

Ha mindennel várunk, és egy ordító gyerekkel, kialvatlanul kellett volna ezeket megcsinálni, tuti válás lett volna a vége 😬😁

2022. jan. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Most látom, hogy elírtam, 1 hónapot mondott férjem. Majd amikor 35 hetes leszek, akkor vesszük meg.
2022. jan. 16. 10:54
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!