Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Mi ez a mai világban majdnem...

Mi ez a mai világban majdnem minden gyerek bölcsis?

Figyelt kérdés
Tisztelet a kivételnek,akinek nem inge ne vegye magára!!!!! Annyi barátságot olvasók mostanában,régen a dolgozó anyák adtak be,manapság otthon van sok anyuka nagyon jó anyagi körülmények közt (több ismeros van)és q gyerek bölcsibe 1;5 évesen,azzal a címszóval ,hogy I kevés neki....😐😐😐😐2 gyereket neveltem fel,nem tettem őket bölcsibe,okos értelmes emberek lettek,egyetemet végzett mindkettő.Sose unatkoztak pláne nem 1;5 évesen.....Nem értem ezt.....Kell a szocializálódás duma,meg társaság .....kevés vagyok neki blbablablabla....Mi mindig mentünk sétálni,játszótérre a gyerekeimmel egyáltalán nem unatkoztak,korán beszélt mindkettő,ovodaba is beszoktak minden probléma nélkül.Sajnos én azt látom,hogy sokan így akarnak az anyaság alol szabadulni ,és könnyebb a kifogás ,hogy kevés vagyok neki....Aki anyagiak miatt teszi be ,tényleg minden tiszteletem ,de szerintem sokkal több gyerek van indokolatlanul mint ahány kellene a munka miatt..Az ismert emberekről már ne is beszéljünk,hogy alig megszűnik már a gyerek bölcsibe.
2021. márc. 24. 16:12
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/79 anonim ***** válasza:
81%

Nyilván így van ahogy írod, de engem aztán nem izgat hogy más gyereke hogy sérül vagy sem. Az egész modern társadalom teljesen más mint az elmúlt több ezer évben...

Viszont azt a részét irigylem, hogy nekik jut idejük magukra, én csak egy jó babysittert szeretnék kéthavonta egyszer :)

2021. márc. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/79 anonim ***** válasza:
39%
Lehet amikor az ura szabadnapos vagy valami, egész nap szexelni akarnak, jó hangosan, mert végre nem hallja senki. Ezen kívül takaríthat, főzhet. Tanfolyamot vegezhet. Aludhat. Nyomkodhatja a telefonját. Nem mindegy?????
2021. márc. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/79 anonim ***** válasza:
86%
Mármint arra gondolok, hogy régen nem volt olyan hogy 3 évig kb csak az anyával volt a gyerek, mert együtt élt a nagycsalád/utca/falu/ együtt dolgoztak, és szocializalodtak.
2021. márc. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/79 anonim ***** válasza:
85%

Hát nálunk nem lehet a bölcsődébe bekerülni munkáltatói igazolás nélkül.. 😄

Szerintem inkább a családi napközire igaz amit írsz kérdező. Viszont tényleg fölösleges ezen rágódni, ahány ember annyi szokás és életmód. Ez van. Valakinek úgy egyszerűbb. Én nem ítélkezem.

2021. márc. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/79 anonim ***** válasza:
82%
Régen sok helyen (például kis településeken) nem voltak bölcsődék, most már gyakorlatilag mindenhol van. És sokan valóban azért adják be, mert az anyukának dolgoznia kell, tehát a pénz miatt. Mondjuk azt én sem igazán értem, vki másfél vagy egy évesen miért adja be, mert két éves koráig jár a gyed. Ha nem lett volna útban a kistesó, akkor én is, kétéves korában adtam volna bölcsibe a lányomat, nekem is muszáj lett volna munkába járni, a gyes majdnem hogy egyenlő a semmivel.
2021. márc. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/79 A kérdező kommentje:
Utolsó ,lehet így volt,de nekem ebben nem volt részem.Alkoholista anyós apos segítsége nem kellett,az én családom még kb sz@rt rá a gyerekekre.Egyedul neveltem fel őket ,mert a férjem mindig dolgozott,és nem az volt a legelső ,hogy enido,meg miegymás,hanem a gyermekeim.Nekem aztán mindegy ,csak csodálkozom,hogy az ilyen miért szül ,ha még két évet sem bír vele maradni.
2021. márc. 24. 16:24
 7/79 anonim ***** válasza:
100%
Régen nem volt magánbölcsi és csana, csak az állami, oda meg kell a munkáltatói, ma már van magán lehetőség és megtehetik, felesleges ezt azzal összehasonlítani, amikor nem is volt ilyen.
2021. márc. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/79 A kérdező kommentje:
A lányom barátnője úgy adta a be a gyerekét,hogy otthon ül és nem dolgozik sehol.Allitolag egy , munkáltatói igazolás semmibe nem kerül annak aki bejárja adni a gyereket.
2021. márc. 24. 16:27
 9/79 anonim ***** válasza:
79%
A gyerekem nagyon anyàs volt, rettegtem tőle, hogy trauma lesz neki az oviba kerülés, ezért beirattam délelőttre Csanàba 2 éves koràban. Napi 4 óra volt, addig kitakarítottam és főztem, a gyerek jól szórakozott és a katonàa oviba szokàs màr nem viselte meg. Szar anya vagyok?
2021. márc. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/79 A kérdező kommentje:
Sot valahol olvastam a Várkonyi Andrea nyilatkozta ,hogy azért ment 14 hónaposan a lánya bölcsibe ,mert O már becsavarodott..
2021. márc. 24. 16:31
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!