Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Miert itelnek el a azert,...

Miert itelnek el a azert, mert szules utan 4 honappal visszamegyek dolgozni?

Figyelt kérdés

2 honapos a kislanyom, imadjuk, elso gyerek a csaladban. Mar a terhessegem alatt rendszeres csaladi vitak voltak a szuleimmel es az anyosomekkal a testemrol (tul vekony voltam es szerintuk nem ettem eleget), a magandokirol, arrol, hogy hasznalt babaruhakat vettem a gyereknek, meg hogy nem csereltuk le a par eves kombinkat mindjart egy terepjarora stb.. A lenyeg, hogy szeretnek visszamenni a munkahelyemre, mert egyreszt imadom a munkamat, masreszt felelossegteljes beosztasom van, most indulna egy uj projekt amit en szeretnek megnyerni, de ehhez ket honapon belul vissza is kene mennem. A gyerekre nem egyedul vagyok most sem, hal istennek nem viselt meg a szules, a baba is szepen alszik. Nem birok egy helyben ulni, szoptatni nem tudok, mert tejem nincs. A lenyeg, hogy megbeszeltem a vezetovel, majus 2-vel kezdek. Amikor a csaladdal kozoltem, a parom kicvetelevel mind kiakadt, hogy milyen egy mocskos karrierista no vagyok, meg hogy otthon lennr a helyem, babazni meg haztartast vezetni.. A barati korom sem tud megerteni, mert hat a tipikus magyar szokas szerint 3 evig munkahely fele sem kene nezni..


A dontesem vegleges, a kicsi felugyelete meg lesz oldva, en meg boldogan jovok haza a munkabol es toltom vele egyutt a rovidebb, de mimosegibb idot. Csak azert irtam ki a kerdest, mert remelem, hogy vannak itt rajtam kivul masok is akik nem rekedtek meg ezen a regi magyaros 3 evig otthon semmit nem csinalunk felfogasnal.


25/L


2018. márc. 29. 21:14
1 2 3 4 5 6 7
 51/63 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Az újszülöttek és a gondozójuk között kialakuló kötődésről és arról, higy ennek milyen fontos szerepe van a későbbi mentális és érzelmi fejlődésben.

2018. márc. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/63 anonim ***** válasza:
85%

[link]


Egy kicsit könnyebb olvasmány: ne menj vissza dolgozni két éven belül, ha boldog csecsemőt szeretnél.

2018. márc. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/63 anonim ***** válasza:
74%
Karrierista kis irodai csaj vagy, bár nem értem meg de ok. Viszont pont a hozzád hasonlók bőven ráèrnek 35 èvesen szülni amikor kièlték már magukat a fene nagy karrierükben és már nem az a legfontosabb. Sajnálom a gyereket ès tèged is mert annyira mindent akarsz egyszerre hogy nem veszed észre hogy a saját gyerekeddel szúrsz ki legjobban. Téged kevèsbé mert a TE döntèsed. Csak meg ne bánd.
2018. márc. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/63 anonim ***** válasza:
87%

Korai anya gyerek kapcsolat !!!!!!!!!!!! Tessék utana olvasni kérdező ! Ha màr ennyire akartátok a babát !

Meg gondolom kedves férjed is marhára fogja dijazni hogy otthon hagyod egy csecsemővel pláne anyósod , majd szépen befuti a férjed agyát mivel már igy sem kedvel aztan jol egyedül maradsz a gyerekkel ! Értem en a férj is vegye ki a szerepet stb stb igaz is de amit te elterveztél az kicsit túlzás ...

2018. márc. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/63 anonim ***** válasza:
31%
ezek szerint minden apa-gyerek kapcsolat sérül, vagy inkább nincs is... :D :D ez ugye csak vicc??? Nem azt mondom, hogy ez a követendő példa, de ne legyen már szétkapva szerencsétlen, mert fel meri vállalni, hogy neki kevés az otthonülés...
2018. márc. 31. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/63 anonim ***** válasza:
82%
Utolsó ha neki kevés az otthonülés akkor miért vállalt még gyereket? Senki nem gondolja komolyan hogy szül egy gyereket és minden pont ugyan úgy megy tovább mint eddig, mintha semmi nem történt volna. Ne adja fel a karrierjét és ne legyen 10 évig otthonülő szuperanyu, de azért gondolkodni kellene, hogy meddig megy, és milyen áron.
2018. márc. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/63 anonim ***** válasza:
100%

Nem lenne azzal baj, ha Apuka maradna a gyerekkel. De itt sem apa,sem anya nem ér rá a gyerekre!?

Jön a nagymama, aki még lehet nem is tud róla,hogy minden napos feladatot kap a nyakába.

2018. márc. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/63 anonim ***** válasza:
Az apával tényleg valamelyest sérül a kapcsolat, de ha ott az anya (vagy tetszőleges, elsődleges gondozó, aki tényleg vele van és szereti), akkor ez nem komoly trauma többnyire. Persze minden ember és minden gyerek más, nyilván látott mindenki olyat is, hogy teli torokból, vígasztalhatatlanul bömböl az egyik gyerkőc, ahányszor elmegy az apa otthonról, és természetesen amikor csak teheti, hajnalban is felébred külön sírni egyet neki. Általában azért az anyához alakul ki az elsődleges kötődés, és a békés, kiegyensúlyozott felnőtté válásnak már a fele meg is volt ezzel (a másik fele a teljes, felhőtlen szeretet a legrosszabb periódusokban is, és ezzel egyensúlyban a jól betartható és betartatott, következetes rend).
2018. ápr. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/63 anonim ***** válasza:
2%
6 hónap után jelentkeztem munkára a munkáltatómnál, de nem vett vissza így mást kerestem, 8 hónapos volt a kicsi amikor visszamentem dolgozni, Ő meg magánbölcsibe. Nagyon sok volt nekem a 8 hónap otthon, nagyon szerettem dolgozni.Abszolút nem bántam meg.
2018. jún. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/63 anonim ***** válasza:
67%
A "3 évig otthon és nem csinálunk semmit felfogásról" annyit mondanék csak h abban az időben neveled a gyerekedet. Csak ennyi. Ez tényleg semmisèg.Szép magyar szokás nem. Árt a gyereknek, milyen ódivatú stb. Istenem. Szégyelld magad amiért ilyen vagy. Imádod a gyereked mi..aha mesélj még. Én 2 év után megyek vissza dolgozni mert muszáj, simán maradnék 3 évet, nem lehet. Tudod mit menj csak dolgozni. Menj. Lesz más anyja a gyereknek. Akkor majd ne sírj, vígasztald magad a kis nyertes projekteddel, másod úgysem lesz.
2018. jún. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!