Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Rettegek, hogy csúnya babám...

Rettegek, hogy csúnya babám fog születni, más is volt így?

Figyelt kérdés
1 hónapom van hátra a szülésig és nagyon félek, hogy előnytelen külsővel fog a világra jönni. Rengeteg babás képet látok fb-n, hát mit ne mondjak... Kisgyerekből is kevés az igazán szép, rengeteg a kifejezetten csúnya. Állítólag nem vagyok csúnya, a szüleim is szépek, magasak és vékonyak, párom és szülei sem vészesek annyira, mégis teljesen kétségbe vagyok esve. Tudom hogy az egészség a legfontosabb, de szerintem álszent az, aki azt mondja hogy nem számít a külső, mert igenis számít. (Sokszor éri bántás is az embert irigységből, tapasztaltam, de inkább irigyek legyenek mint szánakozók.) Hogyan küzdjem le a félelmem?

#csúnya #koraszülött #csúnyababa #alkoholszindróma
2020. máj. 17. 10:03
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/73 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem aki ilyen kérdést kiír, pont azt bizonyítja hogy az intelligencia nem egyenlő az iskolai végzettséggel és anyagi helyzettel.🤦
2020. máj. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/73 A kérdező kommentje:
Mert bevallom, hogy nekem/nekünk fontos a külső? Akinek nem az, az vagy maga sem szép, vagy hazudik.
2020. máj. 17. 12:01
 23/73 anonim ***** válasza:
94%
Nem.Hanem azért mert egy intelligens ember tudja, hogy egyrészt a külső genetika függő, másrészt azzal is tisztában van hogy elég egy átlagos külső,meg egy jó agy ahhoz, hogy valaki sikeres és boldog lehessen.
2020. máj. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/73 A kérdező kommentje:
Álszent duma. A boldogsághoz a külső IGENIS elengedhetetlen. A többi sem kevésbé fontos, de ettől még nem elhanyagolható. Bárhogy is, az én gyerekem legyen szép, különleges!
2020. máj. 17. 12:13
 25/73 anonim ***** válasza:
46%
Fejezzétek már be az offolást, ritka idegesítő.
2020. máj. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/73 anonim ***** válasza:
74%

Nyilván neked az. Egyrészt mert trollkodsz, másrészt ha igaz a kérdésed akkor te eddig is egy sekélyes csak külsőségekre adó életet éltél.Gondolom ebben is nevelkedtél.Talan még mondták is a szüleid,a fejed simogatva,nem baj kislányom, hogy nem vagy túl okos, szerencsére szép vagy így esetleg elvesz valaki,aki csak biodíszletet szeretne magának. Szülni meg csak jó leszel.A harmadik variáció ami szintén azt mutatja, hogy nem vagytok okosak,az hogy ez csak szülés előtt 10 perccel jutott eszetekbe.Ezen gyerekvállalás előtt kellett volna gondolkodni.

De majd max örökbe adjátok,felnevelik okos és értelmes emberek 😂

2020. máj. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/73 A kérdező kommentje:
Nem rám vall, hogy felteszem a kérdést utolsó, bocsánat attól, akit érint, de tud a kérdésemre normálisan válaszolni: Neked nem jön össze, igaz?
2020. máj. 17. 12:32
 28/73 anonim ***** válasza:
86%

És mit tudsz csinálni, ha ronda lesz a gyerek?

Ad1: tudni sem fogsz róla. Te szépnek fogod látni, és ebben mindenki megerősít majd.

Ad2: nem tudod megműttetni majd a gyereket, ha valami nem tetszik rajta.

Akkor meg nem mindegy hogy hogy néz ki?

2020. máj. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/73 A kérdező kommentje:

Nem vagyok elfogult, szerintem képes leszek beismerni, ha rosszul alakul. Mindenesetre a ruhatára nagyon szép és igényes, szóval ami tőlem telhető azt megtettem...

Nagyon bízom.

2020. máj. 17. 12:42
 30/73 anonim ***** válasza:
89%
😂
2020. máj. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!