Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Rettegek, hogy csúnya babám...

Rettegek, hogy csúnya babám fog születni, más is volt így?

Figyelt kérdés
1 hónapom van hátra a szülésig és nagyon félek, hogy előnytelen külsővel fog a világra jönni. Rengeteg babás képet látok fb-n, hát mit ne mondjak... Kisgyerekből is kevés az igazán szép, rengeteg a kifejezetten csúnya. Állítólag nem vagyok csúnya, a szüleim is szépek, magasak és vékonyak, párom és szülei sem vészesek annyira, mégis teljesen kétségbe vagyok esve. Tudom hogy az egészség a legfontosabb, de szerintem álszent az, aki azt mondja hogy nem számít a külső, mert igenis számít. (Sokszor éri bántás is az embert irigységből, tapasztaltam, de inkább irigyek legyenek mint szánakozók.) Hogyan küzdjem le a félelmem?

#csúnya #koraszülött #csúnyababa #alkoholszindróma
2020. máj. 17. 10:03
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/73 anonim ***** válasza:
94%
Felesleges szócséplés... A kérdező minden válaszba beleképzeli, hogy irigyek a válaszadók. 😅
2020. júl. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/73 anonim ***** válasza:
94%

Remekül szórakozom, visszajött a kérdező, hogy idevágja, hogy szép lett a gyereke! ÚTON-ÚTFÉLEN MEGJEGYZIK, hát akkor az biztos úgy van. Ez kész :D :D

Amúgy örülök nagyon, hogy szép lett. Szar élete lett volna az anyja mellett, ha nem.

2020. júl. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/73 anonim válasza:
100%

Emberek, ilyen nincs. :) Ez csakis egy troll lehetett, aki azért írta ki a kérdést, hogy a válaszokon szórakozzon egy jót. Sajnos sokan bevették, bár nem baj, számomra is vicces volt végigolvasni, főleg az a rész tetszett, hogy "szép lesz a ruhatára". :D

Kedves kérdező, szívesen tovább olvasnám a sztorit, ha van valami fejlemény gyermeked külsejét illetően, kérlek ne habozz megírni nekünk! :D

2020. szept. 17. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!