Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Rettegek, hogy csúnya babám...

Rettegek, hogy csúnya babám fog születni, más is volt így?

Figyelt kérdés
1 hónapom van hátra a szülésig és nagyon félek, hogy előnytelen külsővel fog a világra jönni. Rengeteg babás képet látok fb-n, hát mit ne mondjak... Kisgyerekből is kevés az igazán szép, rengeteg a kifejezetten csúnya. Állítólag nem vagyok csúnya, a szüleim is szépek, magasak és vékonyak, párom és szülei sem vészesek annyira, mégis teljesen kétségbe vagyok esve. Tudom hogy az egészség a legfontosabb, de szerintem álszent az, aki azt mondja hogy nem számít a külső, mert igenis számít. (Sokszor éri bántás is az embert irigységből, tapasztaltam, de inkább irigyek legyenek mint szánakozók.) Hogyan küzdjem le a félelmem?

#csúnya #koraszülött #csúnyababa #alkoholszindróma
2020. máj. 17. 10:03
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/73 A kérdező kommentje:

40-es, nem is fűzök ehhez kommentet, te is tudod, hogy a keserű látásmódod nem a valóság, és hiába nyugtázod magadban a mindennapok történéseit a saját olvasatod szerint, a realitás ennél ridegebb. :)

Viszont az biztos, hogy a némettanárodat ott érné támadás részemről, ahol csak érném és gyerekek közelébe az életben nem menne. Ha az én gyerekemre mondana ilyet, nem lenne munkája az országban, maximum árufeltöltői.

2020. máj. 17. 14:24
 42/73 anonim ***** válasza:
92%

Remélem,hogy ez csak egy unatkozó kamasz troll kérdése.

Az ilyen embereknek megtiltanám a gyerekvállalást. Nem csak a kérdés miatt. Az összes hozzászólása hányadék. Egyébként meg kb.annyira doktorandusz, amennyire én repülőgép vagyok.

2020. máj. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/73 A kérdező kommentje:
Miért ennyire nagy dolog nálatok a titulus, hogy szerintetek csak kitaláció lehet? Több helyen olvastam. Nem kell válasz, tudom. :)
2020. máj. 17. 14:29
 44/73 anonim ***** válasza:
91%
Én is nagyon remélem, hogy az a doktori végzettség csak kitaláció... Mivel akik valamilyen doktori címmel rendelkeznek, nekik nagy része foglalkozik emberekkel. Vajon akinek ilyen stílusa van, az az embertársaival, akik hozzá fordulnak ilyen-olyan ügyben, vagy akár a kollégáival milyen lekezelően bánna?
2020. máj. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/73 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi (érdemben teljesen elégtelen) válaszokat, a továbbiakat teljesen ignorálom, ez nem az a platform ahol van értelme, allergiás vagyok az ostoba emberekre.

A rosszindulatú, irigy, tipikusan hazai hozzászólásokat felfogom jókívánságoknak, amiket a kisbabám szépsége érdekében kaptam.

További jó "életet"!

2020. máj. 17. 14:42
 46/73 anonim ***** válasza:
89%

Intelligens ember nem a külső alapján ítélkezik. A tanult, emberekkel kapcsolatban lévő ember meg tapasztalt már annyit, hogy rájöjjön, a külső nem olyan fontos.

Ez a "ki hogy néz ki, milyen mások gyereke" stílus egyébként tanulatlan prolikra jellemző. Meg bizonyos falvakban, ahol nem történik semmi és hónapokig egymást dumálják ki.

Egyébként ha annyira okos lennél összeraknád magadtól is, hogy akármennyire nem vagy elfogult a saját ivadékodat szépnek fogod látni, mert így vagy összerakva biológiailag! Pont az olyanok miatt mint te, hogy a rusnyát se hagyják magára a barlangban! Sőt! Valszeg az első időkben az apjára vagy az apja családtagjára fog hasonlítani, hogy a fater is kötődjön!

2020. máj. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/73 anonim ***** válasza:
90%
Mi meg az ilyen sznobokra. Kvittek vagyunk.
2020. máj. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/73 anonim ***** válasza:
41%
Ti is sok mindent tehettek, például egy gyönyörű gyerek is csúnya lesz, ha elhízik. Ennek elkerülése pedig a ti felelősségetek.
2020. máj. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/73 anonim ***** válasza:
92%
Amikor megláttam a testvérem elsőszülött gyerekét őszintén megmondom, hogy nem tetszett (a születése másnapján) Nagyon kis csúf volt. Nagy duda orra volt és állandóan duzzogós fejet vágott. De még a tesóm is meglepődött, hogy milyen kis "nyomi". Aztán most már egy nagyon helyes 9 éves kisfiú. A második babája egy tündér volt...olyan gyönyörű kis formás...igazi szép baba. Ő most így nagyobb korában már nem olyan cuki (nekem). Majd ha kiskamasz lesz akkor remélem utoléri a tesóját és ő is helyes gyerek lesz!
2020. máj. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/73 anonim ***** válasza:
93%

Bár nekem még nincs gyermekem, így csak a magam példáját tudom felhozni. Én nem tagadom, hogy nagyon csúnya kislány voltam, persze az iskolában csúfoltak is, de igazából mindenkit csúfoltak valamiért nálunk. Viszont felnőttként szép és csinos nő lettem, rég nem látott rokon meg is jegyezte: "miből lesz a cserebogár".

Viszont ott van az egyik rokonom aki gyerekként nagyon szép volt, viszont mire felnőtt megcsúnyult.

2020. máj. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!