Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Rettegek, hogy csúnya babám...

Rettegek, hogy csúnya babám fog születni, más is volt így?

Figyelt kérdés
1 hónapom van hátra a szülésig és nagyon félek, hogy előnytelen külsővel fog a világra jönni. Rengeteg babás képet látok fb-n, hát mit ne mondjak... Kisgyerekből is kevés az igazán szép, rengeteg a kifejezetten csúnya. Állítólag nem vagyok csúnya, a szüleim is szépek, magasak és vékonyak, párom és szülei sem vészesek annyira, mégis teljesen kétségbe vagyok esve. Tudom hogy az egészség a legfontosabb, de szerintem álszent az, aki azt mondja hogy nem számít a külső, mert igenis számít. (Sokszor éri bántás is az embert irigységből, tapasztaltam, de inkább irigyek legyenek mint szánakozók.) Hogyan küzdjem le a félelmem?

#csúnya #koraszülött #csúnyababa #alkoholszindróma
2020. máj. 17. 10:03
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/73 A kérdező kommentje:
Nem vagy tisztában az anyagi helyzetünkkel és azzal, hogy kell-e gyűjtenünk (egy Magyarországon más országokhoz képest nevetségesen olcsónak számító szolgáltatásra), úgyhogy kérlek tisztelj meg és ne válaszolj máskor hasonlót.
2020. máj. 17. 10:35
 12/73 anonim ***** válasza:
84%
Inkabb a szellemi kepessegei miatt aggodj, nehogy toled orokolje...
2020. máj. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/73 A kérdező kommentje:
Amiatt nem aggódom, párom presztízsszakmát végzett és abban is helyezkedett el, én pedig végzős doktorandusz vagyok.
2020. máj. 17. 10:45
 14/73 A kérdező kommentje:
Plusz rengeteget számít a nevelés és a tanítás/taníttatás, ezt sem bízzuk a véletlenre.
2020. máj. 17. 10:49
 15/73 anonim ***** válasza:
76%

Oke.


Visszaterve az eredeti kerdesre, en nem rettegek a te ronda gyereked miatt, max. ha tenyleg nagyon csuf lesz, es nekem nezegetnem kell naphosszat.

2020. máj. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/73 anonim ***** válasza:
40%

Hát én is paráztam rendesen. Bennem van egy kis roma vér, és rettegtem nehogy ez domináljon.

Hát császárral szültem és mikor megmutatták, teljesen elszomorodtam, hogy milyen csúnya kis cigó fiam van. A paraván árnyékot adott és ugye a bőre még lilás volt, azért láttam olyan csúnyának.

Később mikor ismét megmutatták nem hittem el. Világosbarna hajú, fehér bőrű fiam lett. 😊 Nem hittem el. Akkor még nem tudtam, de a szeme is kék. Mondtam,hogy 2x kizàrt,hogy ekkora szerencsém legyen, így több gyerek nem lesz. 😆

2020. máj. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/73 anonim ***** válasza:
78%
itt mindenki doktorit végzett tudtad?
2020. máj. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/73 anonim ***** válasza:
84%
A macskam senior programozo ES doktordoktor IS.
2020. máj. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/73 anonim ***** válasza:
81%
Ellenben szep is a dog:)
2020. máj. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/73 A kérdező kommentje:
A valóság minket igazol. Rengeteg az irigy ember sajnos, tapasztalom mindenhol. (Pontosan emiatt sem szeretném, ha a gyerekem külseje támadási lehetőség lenne, mert az anyagiakon/tudáson lehet alakítani, ezen nem. És nem, gyerekkorban még nem opció a plasztika -hacsak nem egy elálló fülről van szó.)
2020. máj. 17. 11:55
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!