Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ki mikor akar szülés után...

Ki mikor akar szülés után vissza menni dolgozni?

Figyelt kérdés
Én leginkább 1 éves kora körül tervezem, hogy közösségbe legyen, illetve a pénz is motiváló szempont

2021. febr. 16. 09:00
1 2 3 4 5 6 7
 11/62 anonim ***** válasza:
59%
Jol lepontoztatok engem (20)meg a 15 hónapos anyukát,hogy a pokolba velünk,minek is nekünk gyerek ha "behajintjuk" a bölcsibe.. 😅🤣
2021. febr. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/62 anonim ***** válasza:
97%
2 éves korában tervezem. Mellette csinálom én is a második diplomám, és mire visszamennék, már meglesz az oklevél is. Akkor inkább másik munka után nézek.
2021. febr. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/62 anonim ***** válasza:
82%
Fél évesen már visszamegyek részmunkaidőben. Olyan munkám van, ahol nem nagyon lehet kimaradni ennél több időre.
2021. febr. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/62 anonim ***** válasza:
84%
1 éves volt, amikor visszajöttem, most a férjem van vele, amíg 2 nem lesz.
2021. febr. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/62 anonim ***** válasza:
91%

1,5 éves korában terveztem visszamenni, de mindenki győzködött, hogy a gyereknek az anyja mellett a helye, nekem csak nehezebb lesz ha dolgozom, egy valamirevaló anya otthon marad 3 évig stb.

Végül 2 éves volt a lányom, amikor új munkahelyen kezdtem.

Abba a +fél évbe én belezakkantam. Nem igazán vannak helyben ismerőseink és ugye a covid miatt még nehezebb bandázni, új barátokat szerezni. Így maradt a négy fal meg a napi 1-2 séta kettesben a gyerekkel. A végére teljesen kikészültünk mindannyian.

Nekem jót tett az új munkahely, beállt a napi rutin, a gyereket és engem is több inger ér, kiegyensúlyozottabb lettünk. Nekünk ez kellett.

2021. febr. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/62 anonim ***** válasza:
77%
Nem akartam, de 2 éves korában muszáj leszek visszamenni. A gyes nem elég semmire. Amúgy folyamatosan járunk gyerekek közé a gyed meg még elég. Szóval nekem egyik se volt indok 1 évesen beadni
2021. febr. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/62 anonim ***** válasza:
46%
#11, nálam jobban nem letettek lepontozva, pedig az enyém nem lesz bölcsis 💁🏻‍♀️😅(#5)
2021. febr. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/62 anonim ***** válasza:
100%
Most volt 2, jövőhéten megy bölcsibe én meg dolgozni.
2021. febr. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/62 anonim ***** válasza:
100%
20 hónapos lesz szeptemberben,akkor megy. Vártam volna 2 éves koráig,de csak így tudunk kezdeni. Borzasztóan sajnálom,de kell a pénz,gyesből nem élünk meg.
2021. febr. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/62 anonim ***** válasza:
75%
Ne haragudjatok, el tudnátok nekem magyarázni, hogy mi alapján döntitek el, hogy a válasz hasznos-e vagy sem? A kérdésre ugyanis válasz az is, ha valaki azt írja, hogy 6 héttel a szülés után és az is, hogy 6 évvel. Ez nem tetszik/nem tetszik gomb, szerintem itt sokan ezt nem tudják. Vagy egyesek ennyire frusztráltak lennének, hogy ezen vezetik le az agressziójukat? Mondjuk persze nyilván ezen, mint otthon a gyereken.
2021. febr. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!