Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ki mikor akar szülés után...

Ki mikor akar szülés után vissza menni dolgozni?

Figyelt kérdés
Én leginkább 1 éves kora körül tervezem, hogy közösségbe legyen, illetve a pénz is motiváló szempont

2021. febr. 16. 09:00
1 2 3 4 5 6 7
 61/62 anonim ***** válasza:
96%

Jó de azért írtam, hogy arról van szó, ahol nem fér bele anyagilag + 1-2 gyerek még csak úgy ha az egyik szülő magára vállalja hogy meggebed meg kimegy külföldre meg ilyesmi áron.. de akkor is hagy jöjjön.

Van olyan barátnőm akinek 3 gyerek lett 6 év alatt, mert ő tudom hogy nem szeretne dolgozni, mindig is utálta minden munkahelyét. Apuka kint dolgozik a kazah olajmezőn és onnan küldi haza a pénzt, 4-5 havonta egyszer jön haza, mert itt nem talált olyan mukát amiből 5-en megélnek normálisan. Nem IT-s meg ilyenek, hogy itthon is legyen jólfizető munkája.

És nem csak őket ismerem így, több ilyen közelebbi távolabbi ismerősöm van, ahol apa azért van hogy a pénzt adja hogy anya otthon legyen a gyerekekkel. Nekem szimpatikusabb inkább annyi gyereket vállalni amennyi belefér normális munkarenddel meg úgy hogy egyik szülőnek se kelljen elmennie több ezer km-re..

Te vetted elsőnek is magadra azt amit írtam, mert te írtál rá elsőnek nekem :)

2021. márc. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/62 anonim ***** válasza:
90%
Ja értem, hát olyat mi se szeretnénk, hogy ne éljünk együtt. Nekem az nem menne, minden nap kell a kapcsolat. Nekünk kevesebb mint 4 év volt a 3 gyerek,nem húztuk 6 évig, de igaz, én is ismerek olyat aki direkt elhuzta...
2021. márc. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!