Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ki mikor akar szülés után...

Ki mikor akar szülés után vissza menni dolgozni?

Figyelt kérdés
Én leginkább 1 éves kora körül tervezem, hogy közösségbe legyen, illetve a pénz is motiváló szempont

2021. febr. 16. 09:00
1 2 3 4 5 6 7
 21/62 A kérdező kommentje:
Én is látom, hogy valaki pontoz. A lelki békém is közre játszik, hogy én minnél hanarabb szeretném beadni
2021. febr. 16. 12:28
 22/62 anonim ***** válasza:
53%

#20-as szerintem itt van egy-két ember, aki attól nyugszik meg, ha lenyomhatja a "piros gombot".

Nekem rendszeresen egy #62% és egy 75% emberke jelzi, hogy helytelen a válaszom, még akkor is ha rajtuk kívül 15 helyes jelzést kaptam.

Ne foglalkozz velük. Ha a kérdező választ kapott arra, ami érdekelte, akkor az a néhány ideggyenge elmehet a fenébe.

2021. febr. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/62 anonim ***** válasza:
69%

"Ez nem tetszik/nem tetszik gomb, szerintem itt sokan ezt nem tudják"


Teljesen mindegy, hogy eredetileg mire találták ki. A többség tetszik / nem tetszik értelemben használja az tuti.


A te válaszod (ahogy most az ez az enyém is) csakis pirosat kaphatna, hiszen abszolút nem a kérdésre válaszolunk, ez teljesen egyértelmű. Mégse lettél 0% és lehet ez a mostani válaszom se lesz, pedig annak kéne legyen.


A hasznos/ nem hasznos egy idejét múlt dolog az oldal őskorából.

2021. febr. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/62 anonim ***** válasza:
78%
Mindkét fiam kétéves kora körül kezdte a bölcsit (picit előbb, mert ugye ősszel kezdték, a szulinapjuk 1 illetve három hónappal később volt). Így is terveztem, két évnél tovább nem akartam otthon maradni.
2021. febr. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/62 anonim ***** válasza:
86%
Én 1.5-2 éves korában tervezek visszamenni dolgozni. Nem lesz kistesó. Gyesen semmiképpen nem maradok. Férjem jól keres, jobban nálam, de én is szeretnék hozzátenni a családi kasszához amint itt lesz az ideje. Valamint hiányzik a munkahelyem, kollégáim, a felnőtt társaság is.
2021. febr. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/62 anonim ***** válasza:
80%
Három éves kora után még várok egy pár hónapot. Ha visszamennek dolgozni úgyis kéthetente lennék itthon a betegségek miatt. Sajnos nem nézik jó szemmel. Inkább várok egy kicsit.
2021. febr. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/62 anonim ***** válasza:
80%

#26 Ne haragudj meg, eskü nem akarok kötekedni, de honnan tudod előre, hogy beteg lesz?

Nekem 2 gyerekem van, már kisiskolások, a 2 együtt nem volt összesem 5 év alatt 10-nél többször beteg. Ha meg van apuka is fel lehet osztani mikor ki marad otthon..

Minél később szokja a közösséget meg annál jobban elkap majd mindent.

Nekem ez ilyen kifogás szagú mikor valaki azért nem megy mert a gyerek beteg lesz. Mert 3.5 évesen ha viszed mi lesz más, akkor nem lesz beteg? Várjál vele te dolgod, de miért kell erre fogni?

2021. febr. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/62 anonim ***** válasza:
95%
Beadtam a kicsit 18 hónaposan a bölcsibe. Nagyon jól jött anyagilag a gyed és a fizetés egyszerre. Fél évig így kapom, majd 1 évig a gyest. Csak úgy jöttem vissza dolgozni, hogy szereti a gyerek a bölcsit. Szívesen megy , a kezdeti beszokatós sírástól eltekintve sosem sír. Én végül nem bántam meg.
2021. febr. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/62 anonim ***** válasza:
71%
27. Az első gyereknél is hamar mentem vissza dolgozni. Kéthetente hiányoztam a munkahelyről. Már tapasztaltam, hogy milyen. Nem keresek kifogásokat. Nem azt írtam, hogy 3,5 évesen viszem az oviba hanem azt, hogy én akkor megyek vissza dolgozni.
2021. febr. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/62 anonim ***** válasza:
76%
Én szülés után 2-3 hónappal visszamegyek, mert többre nem engedtek el.
2021. febr. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!