Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha nem tudok...

Mit tegyek, ha nem tudok teljesíteni a házimunkában és a főzésben?

Figyelt kérdés

A gyerek 1 éves múlt pár hónapja, megy, mint a buldózer. Kiságyban sem marad meg, kimászik.


A férjem 12 órázik (ács), de van, hogy 14-15 órát dolgozik. Csináltam azt, hogy több napra főztem, de azt a férjem nem eszi meg, mert nem szereti a több napos kaját.


2021. nov. 2. 18:08
1 2 3 4 5 6 7
 11/64 anonim ***** válasza:
57%

Utolsónak igaza van., egy suttyó a férjed.

Amúgy vannak heti menük, például teletál, asszem 2 naponta hozzák, vagy naponta.

2021. nov. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/64 anonim ***** válasza:
65%
10es a mai napi top komment,még a férjemnek is felolvastam 🤣🤣🤣
2021. nov. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/64 anonim ***** válasza:
57%
Frankón nem értem ezeket a többnapos kajás panaszokat. Oké, egy rántotthús frissen jó, de élő ember nem mondja meg egy pörköltről, egy főzelékről, egy töltött káposztáról, hogy melegítve lett. Mármint ha nem vagy olyan mafla, hogy elárulod neki. ;)
2021. nov. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/64 anonim ***** válasza:
92%
#13 biztos nem veszi észre, hogy előtte 2 napig is ugyanazt ette.
2021. nov. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/64 anonim ***** válasza:
30%

#14 jót nevettem 😂

En most várom a 3.babat. Már a végén járok, en bármennyi kaját csinálok, abból másnapra max 1 fel adag marad.. nem értem hogy csináljuk :D

Így kénytelen vagyok minden nap főzni, és egyébként nekem még másnap megeszik a “maradékot” ha van de a gyerekek nem mindig örülnek :D

A házimunkáról annyit, hogy bár nem akartam ( mert volt már és nem voltam vele elégedett ) de vettünk mosogatogepet meg egy robotporszivot az elmúlt 2 hétben. És van számítógépük ( már 6 éve ) így nekem mint házimunka a pakolas, felmosas ( heti 1x ) hajtogatas és főzés marad.

Kicsit könnyebb lett így az élet, mert tisztaság is van, és pihenni is tudok. Pláne ha meglesz a kicsi is. Nálunk a kaja rendelés nem jön be, finnyás mindenki ( rajtam kívül ) és nagy étkuek is vagyunk..

2021. nov. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/64 anonim ***** válasza:
68%
Szard le
2021. nov. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/64 anonim ***** válasza:
75%
Ha a báró úrnak nem tetszik a több napos kaja, akkor majd szépen minden másnap főz magának amit akar. Megáll az eszem. Mi sem esszük 2 napnál tovább ugyanazt, de 2 napig simán. Be is b*szna, ha minden nap főzőcskéznem kéne.
2021. nov. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/64 anonim ***** válasza:
78%
#14 nyilván észreveszi, hogy az a kaja 2 napja, de a kaját, hogy többnapos, tutira nem. Szóval színtiszta hisztéria, és erőfitogtatás az egész. Arra megy ki, hogy csicskáztathassák az asszonyt.
2021. nov. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/64 anonim ***** válasza:
71%
Ha nem lenne felesége, akkor mit enne?
2021. nov. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/64 anonim ***** válasza:
10%
Nehogy már ne várhassa el egy napi 10-14 óra kemény fizikai munkát végző férfi, hogy a felesége főzzön rá akár minden nap. Otthon van, tanulja meg beosztani az idejét. Nem igaz, hogy egy gyerek mellett probléma legyen a háztartás vezetése. A mostani női generáció nagy része egy lusta, élet- és döntésképtelen, csak kapni akaró nőkből áll. Szégyelljék magukat.
2021. nov. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!