Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha nem tudok...

Mit tegyek, ha nem tudok teljesíteni a házimunkában és a főzésben?

Figyelt kérdés

A gyerek 1 éves múlt pár hónapja, megy, mint a buldózer. Kiságyban sem marad meg, kimászik.


A férjem 12 órázik (ács), de van, hogy 14-15 órát dolgozik. Csináltam azt, hogy több napra főztem, de azt a férjem nem eszi meg, mert nem szereti a több napos kaját.


2021. nov. 2. 18:08
1 2 3 4 5 6 7
 61/64 anonim ***** válasza:
60%
59.! Nálam biztos, hogy nem vagy kvalifikáltabb, így látatlanban is le merem írni. A te véleményed is ugyanolyan szubjektív, mint másoké.
2021. nov. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/64 anonim ***** válasza:
76%
Pontosan, az enyém is szubjektív. De örülök, hogy a lényeg átment ;)
2021. nov. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/64 anonim ***** válasza:

Ha 12 órát vagy többet dolgozik akkor én akkora időzíteném a főzést amikor delel a gyerek.

Ha sokáig dolgozik a férjed akkor én így időzíteném.

Nem szentírás, hogy pontosan délre ebés legyen az asztalon. Gondolom csak este eszik amikor hazaér. Addig van időd. Ezen ne idegeskedj.

Nekem is van egy 13 hónaposom és tudom milyen nehéz.

2021. nov. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/64 anonim ***** válasza:
95%
27 egyet értek. A kaja frissen a legfinomabb. De a feleség szerintem NEM szakácsnő. Ha valaki minden nap friss kajára vágyik akkor 7 napból 3x főzzön magára (minimum) vagy keressen annyit, hogy legyen szakácsa. Más ha 100% eltartja asszonykát, aki egyáltalán nem dolgozik és konkrétan nulla Ft-ot visz haza és ez volt az egyeszség anno, de amíg a gyerek oviba nem megy még egy ilyen asszonykától se reális ez az elvárás.
2021. nov. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!