Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nők,akik nem akartok gyermeket...

Nők,akik nem akartok gyermeket, karrier vagy más miatt.Titokban nem szoktatok irigykedni azokra a nőtársaitokra ,akiknek ilyen szinten bejött az élet?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy gyerekük,családjuk van.Nagyon sokat számít, főleg olyan szempontból,hogy egy nőből anya lesz.Belépett egy másik szerepbe,ami sokkal fontosabb és felelősségteljesebb,mint mondjuk egy jó állás.Egy másik dimenzió,amit csak az a nő érthet, amely életet adott.Ugye, férfiként is másként tekintünk rájuk.Úgymond,értékesebbek.Gondolom ti is ábrándoztok arról hogy szeretnétek anyává válni(mégha nyílvánosan mást is mondtok),csak ugye meg kell felelni a környezetnek.Hiába építed a karriered,ha nem lesz kire hagyjad annak gyümölcsét.Ott leszel egyedül,a barátok elpárolognak.Sokan biztos félnek a felelősségvállalástól,ezért mennek az ellentétes irányba,ami jobban hangzik,de magányossá tesz egy egész életre.
2022. febr. 20. 12:22
 71/130 anonim ***** válasza:
89%

Az én kedvemet nem rontotta el...

Az ilyen fokú ostobaság mulattat😂

Mónika showba kívánkozó, embernek látszó izé😂

Szarjátok már le, mint mond egy anoním lúzer. Nem oszt, nem szoroz.

Adjátok meg neki az áhitott 15 perc hírnevet

2022. febr. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/130 A kérdező kommentje:
63-as.Köszi a normális választ,és hogy nem támadsz nekem.Sokan inkább a szőnyeg alá söprik a problémát.Ez egy létező jelenség,amiről beszélni kell.
2022. febr. 20. 13:48
 73/130 anonim ***** válasza:
90%

S mi van azokkal, akik soha nem akartak, nem lett es nem bantak meg?

Ja, gondolom szerinted ilyen nincs, mert nincs is nemesebb kuldetes a potyogtatasnal, ugye?🤔



Bar a te anyad se akart volna...

2022. febr. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/130 anonim ***** válasza:
91%
62# Érzékeny pont és te rátapintottál? Hidd azt. :DD De azt is hiheted, hogy nők százainak, ezreinek nyílik fel a szeme, hogy ha ő nem szeretne gyereket, akkor bizony nem is lesz neki. Ma már nem divat mások életébe belepofázni, tudod? Se ilyen alattomos érdeklődő kérdésekkel, sem pedig nyíltan. Mert nem a senkik viselik az ő terheit. Szóval nem a lényegre tapintás korbácsolta fel az embereket, hanem egy névtelen senki ugatása. Aki annyit ér hozzájuk képest, mint a fütyije:( illetve ajvékol a fajtája, mert sajnos már a fütyije miatt sem kell.
2022. febr. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/130 anonim ***** válasza:
82%

Nem olvasom el a kommenteket, de van egy gyanum, hogy miket irtak.

Jot nevettem.

Szerintem itt pont a Kerdezo az irigy. Megprobalom kifejteni.

A volt osztalytarsaim kozul, csak en mentem egyetemre. Csajos osztaly voltunk. Ok mind hamar ferjhez mentek, gyerek is lett eleg gyorsan.

Na most. Mig az o eletuk a gyerekek pesztralasarol szol, addig en dolgozok, jol keresek, minden evben nyaralok, sielek a parommal. Minden heten kimegyunk valahova,kirandulunk, beulunk egy szep etterembe anelkul, hogy azon ragodjak, hogy kire bizzam a gyereket.

A szexualis eletunk is szuper, kipihentek vagyunk.

Ha igy tetszik, akkor ket orat vekszem a kadban.

Nincs az a rohanas az eletunkben,ugy osztom be az idomet ahogy kedvem tartja.

A volt osztalytarsaim tobbsege pedig a szulokkel/nagyszulokkel lakik es oda csinaltak gyereket. Nem adnak magukra, latom rajtuk, hogy teljesen ki vannak merulve, tiszta rohanas lett az eletuk.

Teszek ra magasrol, hogy ki mit gondol. Egy gyerekes Anya pedig hiaba is tagadja, de mindent megadna, hacsak egy napra cserelhetne velem.

2022. febr. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/130 A kérdező kommentje:
69-es.Egy tizenéves nem tud ilyen precízen fogalmazni.Sokat látott veterán vagyok.Idősebb mint ti.
2022. febr. 20. 13:54
 77/130 anonim ***** válasza:
90%
73. Lakott a településünkön egy ma kb. 15-16 éves gyerek. Neki voltak hasonló viccei. Szeretett a különböző közösségi oldalakon feltűnősködni. De nem a vér szerinti szülei nevelik, hanem valami rokonai.
2022. febr. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/130 anonim ***** válasza:
86%
Kérdező! Akkor értem, miért írsz ilyeneket. :D Értsd ahogy akarod.
2022. febr. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/130 anonim ***** válasza:
90%
Kérdező... sajnos az állatvilágban is előfordul, hogy az anya megtagadja a kölykét vagy megöli.
2022. febr. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/130 anonim ***** válasza:
88%

Ez a jó az internetben, ugye, kérdező?

Hogy bárkinek hazudhatod magad.😂

De fogadok, h fideszes vagy👍

2022. febr. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!