Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nők,akik nem akartok gyermeket...

Nők,akik nem akartok gyermeket, karrier vagy más miatt.Titokban nem szoktatok irigykedni azokra a nőtársaitokra ,akiknek ilyen szinten bejött az élet?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy gyerekük,családjuk van.Nagyon sokat számít, főleg olyan szempontból,hogy egy nőből anya lesz.Belépett egy másik szerepbe,ami sokkal fontosabb és felelősségteljesebb,mint mondjuk egy jó állás.Egy másik dimenzió,amit csak az a nő érthet, amely életet adott.Ugye, férfiként is másként tekintünk rájuk.Úgymond,értékesebbek.Gondolom ti is ábrándoztok arról hogy szeretnétek anyává válni(mégha nyílvánosan mást is mondtok),csak ugye meg kell felelni a környezetnek.Hiába építed a karriered,ha nem lesz kire hagyjad annak gyümölcsét.Ott leszel egyedül,a barátok elpárolognak.Sokan biztos félnek a felelősségvállalástól,ezért mennek az ellentétes irányba,ami jobban hangzik,de magányossá tesz egy egész életre.
2022. febr. 20. 12:22
 81/130 anonim ***** válasza:
90%

Nem vagyok irigy, ha akarnék gyereket, akkor jobban foglalkoztam volna társkereséssel. Én jobban érzem magam úgy, hogy a magam ura vagyok, nem érintenek gyerekkel kapcsolatos problémák, nem kell arra is pluszban odafigyelni.

Egyébként volt idő, amikor akartam gyereket, de nem találtam olyan társat, akivel úgy tudtam volna családot alapítani, hogy partner mindenben, nem csak a pénzt adja haza, minden más itthoni munka meg marad rám, nekem az nem opció. Aztán szép lassan elengedtem a dolgot, és nem hiányzik. Majd ha öcsémnek lesz gyereke, én leszek a menő nagynéni.

2022. febr. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/130 A kérdező kommentje:
80-as.Nem fogom a koromat leírni,senkire nem tartozik.Azt mondtam hogy sokat láttam, tapasztaltam életembe. Innentől ki lehet indulni, hogy nem egy tik-tokon felnőtt ifjú vagyok.
2022. febr. 20. 14:01
 83/130 anonim ***** válasza:
91%
Nekem anyai nagymamám rossz ember, az a nő, akinek soha nem lett volna szabad szülni.
2022. febr. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/130 anonim válasza:
0%
69!Majd akkor fog ez igazából fájni ha megöregszel,és nem lesz aki azt mondja , hogy vagy anya...
2022. febr. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/130 anonim ***** válasza:
90%

Ha nem egy tiktokon felnott ifju vagy, akkor miert irsz ugy?

Lattal mar ezt-azt, azt mondod. Mara akkor megtanulhattad volna, h ne pofazz bele mas dolgaiba.

Orulj, ha neked van, ugy, h akartad is. A tobbi pedig nem a te dolgod, pubi

2022. febr. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/130 anonim ***** válasza:
100%

"Majd akkor fog ez igazából fájni ha megöregszel,és nem lesz aki azt mondja , hogy vagy anya..."

Anyai nagymamámnak sem mondjuk, pedig 3 gyereket szült, de rossz ember, nem hiányzik, anyám bántalmazott gyerek volt, jó helyen van nagyanyám ott, ahol van, egyedül.

2022. febr. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/130 A kérdező kommentje:
85-ös.Ez az oldal azért van, hogy az ember kérdéseket tegyen fel.A véleményét is leírhatja.Nem kell egyezzen egy elszigetelt csoport véleményével.Kint a valóság egêsz mást tükröz.Ezért mertem kiírni a véleményemet, kérdés formályában.
2022. febr. 20. 14:16
 88/130 anonim ***** válasza:
91%
Ha veterán vagy, annál nagyobb szégyen, hogy ilyeneket írsz. Főleg, ha neked nincs családod. Attól, hogy te irigykedsz azokra, akiknek van, ne vetítsd ezt ki másokra.
2022. febr. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/130 anonim ***** válasza:
92%
"formályában" - Nem szoktam belekötni a helyesírási hibákba, de ez így fájt...
2022. febr. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/130 A kérdező kommentje:
88-as.Szerintem fogalmazd át mégegyszer.
2022. febr. 20. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!