Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nők,akik nem akartok gyermeket...

Nők,akik nem akartok gyermeket, karrier vagy más miatt.Titokban nem szoktatok irigykedni azokra a nőtársaitokra ,akiknek ilyen szinten bejött az élet?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy gyerekük,családjuk van.Nagyon sokat számít, főleg olyan szempontból,hogy egy nőből anya lesz.Belépett egy másik szerepbe,ami sokkal fontosabb és felelősségteljesebb,mint mondjuk egy jó állás.Egy másik dimenzió,amit csak az a nő érthet, amely életet adott.Ugye, férfiként is másként tekintünk rájuk.Úgymond,értékesebbek.Gondolom ti is ábrándoztok arról hogy szeretnétek anyává válni(mégha nyílvánosan mást is mondtok),csak ugye meg kell felelni a környezetnek.Hiába építed a karriered,ha nem lesz kire hagyjad annak gyümölcsét.Ott leszel egyedül,a barátok elpárolognak.Sokan biztos félnek a felelősségvállalástól,ezért mennek az ellentétes irányba,ami jobban hangzik,de magányossá tesz egy egész életre.
2022. febr. 20. 12:22
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/130 anonim ***** válasza:
100%
A valóságban inkább azt kell titkolni hogy nem akarsz nőként gyereket mert azonnal téríteni kezd a család vagy a társadalom. Sajnos én is max itt a gyakorin merem leírni, mert agyamra megy az egész. Most épp terhes vagyok és kellemetlen az egész végre mindenki boldog rajtam kívül…
2022. febr. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/130 anonim ***** válasza:
100%
Tőled is mentsen meg az Isten minden olyan nőt, aki nem szeretne gyereket, vagy keveset szeretne.
2022. febr. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/130 anonim ***** válasza:
99%
Egyébként jelentettem, mert ez gusztustalan provokáció, és azzal, hogy azt mondod, hogy azért értékes egy nő mert képes szülni, csúnyán megalázod és megbántod azokat, akik valamilyen okból kifolyólag NEM képesek rá.
2022. febr. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/130 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek veled, 43.
2022. febr. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/130 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat, eddig nem tudtam, hogy a 16 éves Lakatos Amanda Dzsennifer értékesebb, mint én, mert 3 gyereket is leszült még 20 éves kora előtt miközben a saját nevét nem tudja helyesen leírni Teljesen értékes embernek tűnnek a buszon, amikor a 2 éves gyerek már k**va anyázza a saját anyját meg felpofozza. Eddig egy más világban éltem, köszönöm szépen, hogy megtanítottad, hogy mi az ÉRTÉK!!!
2022. febr. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/130 anonim ***** válasza:
100%
Karrierista nő vagyok, folyamatosan tanulok, képzem magam. Kölyök nem kell, viszont te kérdező beteg vagy. Sosem irigykedtem azokra a nőkre, akik szültek, nekem igy van időm pénzem magamra. Meg állatot sem akarok, autót szerettem volna, lett is. Am te mit szólnál hozza, ha neked kene szülni? Akkor is ilyen jó buli lenne? Képzeld csak el, lóg a bőröd, kitagulsz, aranyered lesz, plusz onnantól kezdve nincs egy perc nyugtod. Ja és kirothadnak a fogaid.
2022. febr. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/130 anonim válasza:
91%

"Ugye, férfiként is másként tekintünk rájuk"

Igen, csak egy, két menetre jó, aztán szevasz. 😂😂

2022. febr. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/130 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező! Akkor ha a feleségedről házasság után kiderül, hogy nem tud szülni, leváltod egy olyan nőre, akinek van gyereke?
2022. febr. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/130 anonim ***** válasza:
100%
Kit érdekel, minek tartod őket? Menj és csinálj egy rahedli gyereket és neveld őket az anyjukkal együtt. Jó szórakozáat!
2022. febr. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/130 anonim ***** válasza:
100%

"és azzal, hogy azt mondod, hogy azért értékes egy nő mert képes szülni, csúnyán megalázod és megbántod azokat, akik valamilyen okból kifolyólag NEM képesek rá."


NEM! EZ a szülni képes nőknek is ugyanolyan sértő! Csak egy inkubátornak tekinti a nőket, akiknek semmi más értékes feladatuk nincs.

2022. febr. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!