Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nők,akik nem akartok gyermeket...

Nők,akik nem akartok gyermeket, karrier vagy más miatt.Titokban nem szoktatok irigykedni azokra a nőtársaitokra ,akiknek ilyen szinten bejött az élet?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy gyerekük,családjuk van.Nagyon sokat számít, főleg olyan szempontból,hogy egy nőből anya lesz.Belépett egy másik szerepbe,ami sokkal fontosabb és felelősségteljesebb,mint mondjuk egy jó állás.Egy másik dimenzió,amit csak az a nő érthet, amely életet adott.Ugye, férfiként is másként tekintünk rájuk.Úgymond,értékesebbek.Gondolom ti is ábrándoztok arról hogy szeretnétek anyává válni(mégha nyílvánosan mást is mondtok),csak ugye meg kell felelni a környezetnek.Hiába építed a karriered,ha nem lesz kire hagyjad annak gyümölcsét.Ott leszel egyedül,a barátok elpárolognak.Sokan biztos félnek a felelősségvállalástól,ezért mennek az ellentétes irányba,ami jobban hangzik,de magányossá tesz egy egész életre.
2022. febr. 20. 12:22
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/130 anonim ***** válasza:
100%
És te irigyled azokat, akik megélik az apaságot?
2022. febr. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/130 anonim ***** válasza:
100%

Mit irigyeljek tőlük?

- nem alszik éveken keresztül

- nem tud egy egészségeset szrni a gyerek hisztije nélkül, btw. sehová nem tud elmenni

- kikapcsolódás ki van zárva úgy 8-10-15 éven keresztül

- mindenki simogatja (a hasát), vagy éppen arról érdeklődik, tud-e szoptatni?

- munkaerőpiacról totál kiesik, és lehet a szakmájában nem talál többé vagy csak piszok nehezen, mert gyermekes nőként ez borzalmas nehéz

- inkontinencia, fájdalmas szex (van, aki ugyanis SOHA nem épül fel egy súlyos szülési sérülésből)


stb.

2022. febr. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/130 A kérdező kommentje:
Értékesebb az én szempontokból is, nem más nevében írtam.Persze így működik maga a természet is.Nem én találtam ki.
2022. febr. 20. 13:16
 34/130 anonim ***** válasza:
100%
Akkor csinálj kölyköt valakinek, minket gyerekteleneket meg hagyj békén, semmi közöd a méhünkhöz.
2022. febr. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/130 anonim ***** válasza:
100%
Azért tartom értékesebbek az anyákat,mert élet képesek adni - egy nőstény macska is képes szülni, EZÉRT senki nem értékes, már ne is haragudj :D
2022. febr. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/130 anonim ***** válasza:
96%
Persze a gyerek az élet értelme.... Szeretet legyen... Aha.
2022. febr. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/130 A kérdező kommentje:
31-es.Igen, szeretnék a helyükbe lenni és büszke lenni az egész családra.A társadalom fejlődéséhez hozzátartozik a család,gyerekek.
2022. febr. 20. 13:18
 38/130 anonim ***** válasza:
96%
Kit érdekel hogy a Te szempontodból mi az értékes?! Akkor pedig ne a más férfiak nevében beszélj! Keríts olyan nőt, akinek van gyereke. Akkor legalább tudod, hogy tud életet adni, ergo értékesebb lehet a Te számodra.
2022. febr. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/130 anonim ***** válasza:
100%
Akkor csinaljal. Szerintem nincs olyan normálisabb nő aki tőled akarna gyereket.
2022. febr. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/130 anonim ***** válasza:
100%

Döglött sétatéri kutyát nem érdekli, h TE mit tartasz értékesebbnek...😂😂😂

Mi a fütyit gondolsz te magadról?😂


Menjél most már mosogasd el a koszos tányérokat, te csodálatos kanca, te😗

2022. febr. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!