Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyit lehet elvárni egy 16...

Mennyit lehet elvárni egy 16 éves lánytól, hogy foglalkozzon, vigyázzon a 3 és az 1 éves kistestvérével?

Figyelt kérdés
2022. márc. 5. 13:47
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/83 A kérdező kommentje:
Mire vennék fel csokot? Van saját házunk. Azért nagy a korkülönbség, mert nem egy apától vannak. A két nagy az előző házasságomból van, a két kicsinek az élettársam az apja. Pont ezért kell a lányomnak foglalkozni ilyen módon a testvéreivel, mert nagy a korkülönbség.
2022. márc. 5. 15:30
 52/83 anonim ***** válasza:
88%
Értsd már meg te szerencsétlen, hogy nem KELL velük foglalkoznia... Nem ettől lesz meg a jó kapcsolat.
2022. márc. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/83 anonim ***** válasza:
98%

Te csak azt hajtogatod, hogy KELL.

Hogy mit KELL a tini gyermekednek. A 2 féltestvére felé..


Nos az hol van, hogy NEKED MIT KELL VELE SZEMBEN?

Hol van a történetben az első szülőtt gyermeked érzelmei? Megkérdezted 1x is ő mit szeretne, hogyan érzi magát, hogy folyton rálőcsőlnéd a kicsit?

Én elásnám magam a helyedben, mert láthatóan neked csak a 2 kicsi létezik, míg a nagy le van szarva

2022. márc. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/83 anonim ***** válasza:
95%

Akkor nem is testvérek,hanem csak fél testvérek amúgy is..

Gondolom mennyire akart testvéreket főleg másodikat miután az elsőt is mindig rásózhattad..:D

2022. márc. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/83 A kérdező kommentje:
Szerencsétlen, hü.lye fej... és én vagyok az idióta, amikor egyesek egy idegennel így beszélnek. A gyerekeitekkel, férjeitekkel, szüleitekkel, rokonokkal is ilyen hangnemben beszéltek, ha nem ért veletek egyet valamiben? Vagy csak engem tiszteltek meg vele?
2022. márc. 5. 15:43
 56/83 A kérdező kommentje:
Na direkt ezért nem írtam le, hogy ki kitől van. Számítottam rá. A féltestvér nem testvér? Vagy mi?
2022. márc. 5. 15:45
 57/83 anonim ***** válasza:
10%
Ne foglalkozz ezekkel a savanyú életű liberális barmokkal. Miattuk tart ott a társadalom, ahol.
2022. márc. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/83 anonim ***** válasza:
94%

Nem, nálunk a családban normális emberek élnek. Akik nem ugyanazt a hülyeséget szajkózzák órákon át. De ja, valószínűleg ha ilyen rokonom lenne, mint te, róla is azt gondolnám, hogy totál idióta.

Merthogy az vagy.

2022. márc. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/83 anonim ***** válasza:
92%

Igen. Pont egy kiskamaszkorban lévő 13 évesnek minden addigi vágya, hogy az anyja egy új pasinak szüljőn..

Igen

Biztosan.

Egy hormonoktól túl fűtőtt 2.dackorszakban lévő gyerek (igen a tini) pont nem 2 totyogóra vágyik,akit pesztrálnia kell, mert az anyja ingyen bébicsősznek használja.


Újra megkérdezem. Hol vannak a 16 éves lányod IGÉNYEI a történetben?


Egyszerűen fel sem fogod a csökött észfelfogásoddal,hogy ha fejre is állsz, soha nem lesznek jó testvérek, mert akkora a korkülönbség.

De szerintem te csak ezt akarod kifogásnak használni, hogy lepasszolhasd őket.

2022. márc. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/83 anonim ***** válasza:
90%

Szegény lányt sajnálom.Mindegy,hogy testvér vagy fél testvér akkor is rá sózod őket folyamatosan,és gondolom meg se kérdezed,hogy ráér-e vagy van-e kedve csak oda bököd,hogy most vigyázni kell rájuk mert neked dolgod van.


Ilyen anyát az ellenségemnek se kívánnék,de tényleg..

2022. márc. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!