Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Terhes vagyok, de nem biztos,...

Terhes vagyok, de nem biztos, hogy a páromtól. Mit tegyek most?

Figyelt kérdés

Kérlek, ha el is ítéltek, ne kezdjetek el itt szidni. Nem erre van szükségem most.

A férjem ma utazott el barátokkal, pénteken jön haza. A teszteket délután csináltam meg, mindkettő +.

5 hetes terhesség.

Ülök itt és egyszerűen minden erőm eltűnt, szorít a mellkasom, fáj a hasam.


Apasági tesztre gondoltam rögtön, de amit néztem, ott a 8. héttől lehetséges a mintavétel és a férjemtől szájnyálkahártyából kellene. Szóval még ha sikerülne is ez, egy hónapig akkor is úgy kellene tennem, mintha minden rendben lenne. Addig el sem mondhatnám neki. Ha pedig nem az övé, akkor hogy tudnék titokban tartani egy abortuszt?

Félek és kétségbe vagyok esve.

Amiket felvázoltam most, hogy hátha így megnyugszom kicsit:

1. Elmondom neki az egészet az elejétől, és bízom abban, hogy szeret annyira, hogy nem akar válni azonnal.

2. Nem mondom el neki sem azt, hogy terhes vagyok, sem pedig, hogy együtt voltam mással és valahogy itthon leveszem az apasági teszthez szükséges mintát tőle. Ha kiderül, hogy ő az apa, akkor elmondom neki, hogy babánk lesz. Ha nem ő az, akkor fogalmam sincs, mi lesz...


Nála jobb és tökéletesebb férjet, embert nem tudom, találhatnék-e.

Hülye vagyok, hogy egyáltalán szóba álltam mással, tudom. Visszacsinálnám az egészet, ha tehetném.


Írnátok pár bíztató szót?



2022. márc. 14. 22:25
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/155 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem veszel nyálmintát a másik kanitól? Ha nem ő az apja, akkor kizárásos alapon a férjed, nem? Vagy többen voltak?
2022. márc. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/155 anonim ***** válasza:
15%
Én nem ítélkezem. Nem tudom miért csaltad meg, de akár 1 év házasság után is lehet oka. Azt gondolom, hogy se te, se a párod nem tudhatjátok azt hogyan reagálna a másik arra, hogy megcsalták, csak találgatni lehet, amíg nem kerülsz ilyen helyzetbe.
2022. márc. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/155 A kérdező kommentje:
Mert nem szeretném, hogy a másik férfi tudjon erről az egészről. Nem egyéjszakás volt a dolog, de nem akarok bajt. És minél többen tudják az életemből, annál nagyobb a veszélye, hogy a férjem megtudja.
2022. márc. 14. 23:28
 14/155 anonim ***** válasza:
87%
Ja, hogy meg csak nem is egyejszakas ? Folyamatosan csaltad a ferjed ?
2022. márc. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/155 anonim ***** válasza:
88%
Vetesd el. Ennek a házasságnak már annyi. Minek nehezítenéd egy gyerekkel?
2022. márc. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/155 Noblesse Oblige ***** válasza:
87%
De mi tart a férjed mellett?
2022. márc. 14. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/155 anonim ***** válasza:
80%

12

A megcsalásr nincs indok. Ha valami nem jó akkor le kell zárni. Ennyi. Csak gerinctelen ember tart szeretőt.

2022. márc. 15. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/155 anonim ***** válasza:
20%

17

Azért ezt igy nem lehet kijelenteni. Nem minden fekete vagy fehér.

2022. márc. 15. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/155 anonim ***** válasza:
100%

1. tartsd meg es valj el, a vilag legjobb es legtokeletesebb ferje jobbat erdemel

2.vetesd el es valj el, a vilag legjobb es legtokeletesebb ferje jobbat erdemel


1eves hazassagban tobbszor megcsalod..., en nem altatnam magam azzal h ez hazassag.

2022. márc. 15. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/155 anonim ***** válasza:
96%
Mondd el neki, akkor tuti hogy ő válik el és nem kell ezen agyalnod :D
2022. márc. 15. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!