Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondolnál róla, hogyha...

Mit gondolnál róla, hogyha egy rokon megütné a gyerekedet?

Figyelt kérdés
2022. jún. 14. 19:22
1 2 3 4 5 6
 51/55 Derjaderja ***** válasza:
27%

50. Igen, tudom, mi a példa, számtalan jelenséget modelleknek pèldahelyzetekkel, de ennek akkor van értelme, ha pontosan tisztázott mi történik a példában.


A széklábrugdosós pèlda nekem még nem tiszta. Bocs.

2022. jún. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 Derjaderja ***** válasza:
35%
És nem, nem jogos pofont adni azért mert nem csinálja a gyerek amit mondasz.
2022. jún. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 anonim ***** válasza:
31%
Ok, Derjaderja, szakadj le rólam. Az, hogy te nem vagy képes felfogni valamit, a te értelmi képességeidet mutatja.
2022. jún. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 Derjaderja ***** válasza:
22%
Szívesen elszakadás, mert szemlátomást nem veted meg sem a verbális sem a fizikai agressziót. Megnyugodhatsz, hogy ami fontos volt, azt megértettem.
2022. jún. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 anonim ***** válasza:
30%

47. Vagy csak kalimpál a lábával, az nem lehet? Ezeket kérdeztem eddig is, pl meg hogy hány éves.


Lehet szegény rokon is csak kalimpált a kezével. Miért kell rögtön azt gondolni hogy direkt ütötte meg a szent gyermeket?

2022. jún. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!