Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ettől én miért lennék rossz anya?

Ettől én miért lennék rossz anya?

Figyelt kérdés

Egy szobába voltunk a gimis osztálytársammal, 1 nappal előbb szült, mint én.

Amíg ott voltunk, addig a kislányomat elvitték a nővérek a megőrzőbe éjszakára. Az ő kisfia meg végig ott maradt vele.

Beszólt nekem, hogy milyen anya vagyok, hogy magára hagyom a gyerekem éjszaka. 3 napot voltunk ott, az első két éjszaka pihenni szerettem volna, ez olyan nagy ügy, hogy be kell szólni? 3 évig együtt leszünk sülve-főve, most ebből kettő éjszakát nem velem töltött. Ettől lennék rossz anya, ő meg jó anya?


2022. júl. 12. 19:36
1 2 3 4 5 6 7
 31/63 anonim ***** válasza:
28%
#33 as micsoda humor .... Kepzeld, a fiam remekül elvan az apjával, sőt, már volt pár órát kettesben a nagyival is amíg mi randiztunk, és jee nem hagytam ott az őrzőben hogy én pihenhessek... Nagyot akartál mondani csak nem jött össze
2022. júl. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/63 anonim ***** válasza:
58%
Kérdező, egyáltalán nem vagy rossz anya, rá se ránts a szaranyázókra, ők csak élvezik, ha belerúghatnak valakibe.
2022. júl. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/63 anonim ***** válasza:
67%

Mindkét szülésem után el kellett altatni mert annyira erősen tapadt a méhlepény hogy nem tisztultam ki rendesen és az orvosnak kellett befejezni. Na én az altatást annyira rosszul viseltem az első alkalommal hogy ha akartam volna se tudtam volna ellátni a kicsit. Másnap reggel hozták csak be, nem is merték hamarabb és mindkét éjszakára elvitték.

Második szülésnél is altattak de ott mintha misem történt volna, pedig 4,5 kilóvak született. Ne ítélkezzúnk már egyből. Minden szülés más és mindenki másképp éli meg.

2022. júl. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/63 anonim ***** válasza:
41%
38as, sehol nem lett olyan emlitve hogy bármi gebasz lett volna a szuleskor, a, kérdező írta is hogy pusztán pihenni akart.
2022. júl. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/63 anonim ***** válasza:
57%

És mi van akkor, ha azért vitette el a babát, mert pihenni akart? Semmi!

Az ő döntése. Senkinek nincs joga ítélkezni felette.

2022. júl. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/63 anonim ***** válasza:
72%
Ettől nem vagy szar anya, nyugi.
2022. júl. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/63 anonim ***** válasza:
70%
Annyi beszólást fogsz még kapni gyerek témában, mint égen a csillag. Az ilyeneket el kell engedni a füled mellett, mert ha mindegyikre odafigyalsz, akkor be fogsz csavarodni.
2022. júl. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/63 anonim ***** válasza:
62%
Csak az alap kérdésre válaszolok,így is le leszek pontozva.Azért,mert a saját kényelmedet,az újszülött gyermeked érdeke elé helyezted.
2022. júl. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/63 anonim ***** válasza:
38%
Nekem mindegy te mit csinálsz. De én nem lettem volna erre képes. Akkor tudtam aludni, ha velem volt. Mikor aludt, én is, mikor nem, én sem. Ölt így is az ideg, mikor a megfigyelés alatt nem hozták,csak egy gyors szoptatás miatt
2022. júl. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/63 anonim ***** válasza:
81%

A kórházi napok alatt, egyik szobatársam se kérte éjszakára a gyermekét. Én se. Mi ezt normálisnak tartottuk.

Azóta eltelt 15 év, semmi problémánk nincs a kötődéssel 🙂

2022. júl. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!