Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ettől én miért lennék rossz anya?

Ettől én miért lennék rossz anya?

Figyelt kérdés

Egy szobába voltunk a gimis osztálytársammal, 1 nappal előbb szült, mint én.

Amíg ott voltunk, addig a kislányomat elvitték a nővérek a megőrzőbe éjszakára. Az ő kisfia meg végig ott maradt vele.

Beszólt nekem, hogy milyen anya vagyok, hogy magára hagyom a gyerekem éjszaka. 3 napot voltunk ott, az első két éjszaka pihenni szerettem volna, ez olyan nagy ügy, hogy be kell szólni? 3 évig együtt leszünk sülve-főve, most ebből kettő éjszakát nem velem töltött. Ettől lennék rossz anya, ő meg jó anya?


2022. júl. 12. 19:36
1 2 3 4 5 6 7
 61/63 anonim ***** válasza:
14%
Látod 63as,téged is rögtön lepontozott😂
2022. júl. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/63 anonim ***** válasza:
38%

igazan szegyen hogy igy nekimennek egyesek egy friss mamanak.valahol az elejen valaki azt irta a kerdezonek hogy "hogy tudtad odaadni?"

A baratnom lanya nagyon nehezen szult, szules utan nala hagytak a babat. az anyuka ejjel 3 korul rosszul lett elajult nem volt ereje ahhoz hogy hivjon valakit segiteni. 20 perc mulva vettek eszre az eszmeletlen anyukat. Mire bevittek a mutobe ahol kiderult hogy sulyos belso verzese van leallt a szive, az ujra elesztes nem sikerult. 26 eves volt, es a gyereke nem halt bele abba hogy a mamaja nemcsak azon az ejszakan hanem soha tobbe nem lesz vele. egy ilyen pici gyerek nem eli meg meg az ilyen elszakadast sem olyan tragikusan mint mi felnott emberek. semmi baja nem lesz a babanak ha 1 vagy ket ejjelt nem az anyukaval tolt el. felesleges ezert valakit a sarba taposni. az emlitett bab szepen fejlodik, pedig se anyatejet sem pedig anyai ragaszkodast vagy szeretet nem kapott es nem is fog. ehhez kepest ket ejszakat eszre sem vesz egy baba, raadasul napkozben az edesanyjaval volt.

2022. okt. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/63 anonim ***** válasza:
25%
Ne haragudj már meg, de én is nehezen szültem, mégsem tudtam odaadni. Én nem is tudom megérteni, hogy hogy lehet ilyen ridegül hozzáállni, hogy "leszünk együtt eleget". Egész egyszerűen undorító számomra ez a hozzáállás, sajnálom. Tehát én tényleg nem értem, hogy miért, hogy tudta odaadni... Normális embernek eszébe sem jut. Ne adjunk már felmentést minden alkalmatlan szülőnek, mert most ez a menő.
2022. okt. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!