Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyák, ti mennyire "slamposodt...

Anyák, ti mennyire "slamposodtatok" el öltözködésügyileg, mióta anyák lettetek?

Figyelt kérdés

Van még erőtök és időtök csinivé varázsolnotok magatokat, ha a gyerekkel az utcára mentek, vagy már inkább a kényelem került előtérbe, és a famer + bő pólós vonalat követitek?

Ha kort is írtok, azt megköszönöm :)



2022. aug. 27. 17:24
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/110 anonim ***** válasza:
95%
szerintem farmer+felső kombóban is lehet csini valaki... én alapvetően farmer párti vagyok utcán. az meg ha valakinek amúgy is sportos a ruhatára, stílusa, nem jelenti azt, hogy slampos.. szerintem.
2022. aug. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/110 anonim ***** válasza:
91%
jaigen, a kor. 28 vagyok
2022. aug. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/110 anonim ***** válasza:
95%

Miért slampos a bő póló és a farmer? A gyerekek előtt is ilyet hordtam. Skinny farmer+ bő póló, tunika+leggings, lenge nyári ruhák.

Mi a nem slampos? Kosztüm, koktélruha,báli ruha?

Smink is ugyanaz. Szép a bőröm, plusz szeplős is, nekem nem kell vakolat, elég egy mattító púder, szempillaspirál, szemhéjtus.

2022. aug. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/110 anonim ***** válasza:
91%
3-as vagyok, 33 éves most.
2022. aug. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/110 anonim ***** válasza:
92%

Az első 3-4 hónapban voltam ilyen "lesza.rom" amíg nagyon fáradt voltam mert keveset aludt, nyűgös volt a fiam . Ráadásul erősen benne voltam a szülés utáni depresszióban is.

Az 5.hónaptól teljesen kezelhető volt már a kisfiam és én is sokkal jobban lettem . Akkor már szépen össze szedtem magam és oda figyeltem magamra , öltözködésre , sminkre stb

Persze ha nem nagy bevásárlásról van szó, csak a helyi kisboltba szaladok ki oda amugysem öltözök ki . Simán kiszaladok "itthoni" ruhában, smink nélkül stb úgy ahogy gyerek előtt is.

29/N

2022. aug. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/110 anonim ***** válasza:
85%

Én sem slamposodtam el. Nem azt jelenti, hogy itthon is kisestélyiben parádézok, de azért ha utcára megyek, akkor valami normális ruhát magamra kapok.

Én nem ismerek egy olyan nőt sem a környezetemben, aki régen csinos volt, most meg egy boszorkány. Általában aki szülés előtt odafigyelt magára az szülés után is csinosan öltözik, akit meg előtte sem zavart a pecsétes, lyukas póló, az anyaként se töri magát, hogy valamire hasonlítson.

2022. aug. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/110 anonim ***** válasza:
77%

33 éves vok. 3 gyerekes anyuka.

Gyerekek előtt is magassarkúban jártam. Most is abban szaladok a 2,5 éves ikreim után.

Én így érzem jól magam.

Barátnőm gyerek előtt is póló farmer dorcó típus volt. Most az 1 évesével is ebben járt. Ő így önmaga.

2022. aug. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/110 anonim ***** válasza:
96%
Utcára ugyanúgy rendezetten, igényesen megyek ki, mint régen. Annyi változott, hogy a sminkeléssel nem bíbelődök már annyit. Otthon pólóruhában vagyok, amit nem sajnálok, ha összeken a gyerek.
2022. aug. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/110 anonim ***** válasza:
100%
Ja, 36 éves vagyok, utolsó voltam.
2022. aug. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/110 anonim ***** válasza:
67%

Az, hogy mi számít valakinek slamposnak, az egyéni dolog.


Én figyelek arra, hogy ha megyünk itthonról valahova, akkor ahhoz kulturáltan feltöltözzek, de itthon a legpraktikusabb viselet az, amit nem sajnálok bepiszkolni. Kisestéjiben nem lehet a gyerekkel a földön, homokban, füvön kúszni-mászni, ahogy etetni sem a legszebb blúzban az igazi.


A farmerrel nem tudom, mi gondod van, azzal is lehet normálisan feltöltözni, viszont bő pólót soha nem vennék fel, az rajtam úgy áll, mintha szándékosan takargatni akarnám magamat.


Szóval itthon inkább legging+sima póló vagy top, amit felveszek. Ha elmegyünk itthonról, akkor pedig normálisan fel szoktam öltözni attól függően, hova megyünk, plusz minimális smink.


28 vagyok, 1 éves baba anyukája, valamint 20 hetes babás.

2022. aug. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!