Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyák, ti mennyire "slamposodt...

Anyák, ti mennyire "slamposodtatok" el öltözködésügyileg, mióta anyák lettetek?

Figyelt kérdés

Van még erőtök és időtök csinivé varázsolnotok magatokat, ha a gyerekkel az utcára mentek, vagy már inkább a kényelem került előtérbe, és a famer + bő pólós vonalat követitek?

Ha kort is írtok, azt megköszönöm :)



2022. aug. 27. 17:24
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
 101/110 anonim ***** válasza:
83%

#100 mindezt írod hajnali fél egykor.


Nagyon jó lenne sminkelni,szépen öltözni,haját csinálni és igények lenne rá,talán még lopott pár percem is,de elmondom ez nálam hogy sül el:

A hajamat tőből kitepné a gyerek ha nem lenne felkontyolva a fejem tetejére. Néha még így is sikerül neki (14 hos kislány)

Akármilyen kicsi smink egy perc alatt lesz kubista festmény az arcomon, a gyerek kezének köszönhetően. Vagy én feledkezek meg róla,és a rúzs elkenodik.

Fülbevaló szintén kitepes tárgya,nyaklánc dettó

Szép ruha:vásárlásra nincs időm,így a bluzok felejtosek. De ha mégsem,sikerül kivasalni valami csoda folytán,akkor egy pillanat alatt tesz arról a gyerek hogy maszatos legyen,vagy eleg csak egy pelenka csere,feloltoztetes,ami már már pankráció,és a vasalt ruha olyan lesz mint amit a kutya szájából húzták volna ki.

Még tudnék írni,de ennyi a lényeg.

A hajam nagyon ritkán zsíros,kétnaponta mosom,ha mégsem,akkor száraz sampon.

A körmöm igekszem mindig apoltan tartani,azaz levágom ,megreszelem,nagy ritkán átlátszó lakk,szigorúan,az nem látszik,ha kopik. Nagyon gyorsan nő a körmöm,szerintem lenove igénytelen,nekem még se időm se pénzem masfel-kethetente kormoshoz járni (szerintem ha milliárdos lennék is sajnáltam rá a pénzt)

A szemoldokom ki van tetoválva.

A ruhám a fentiek miatt itthon mackó+póló,utcára farmer+ póló,nyáron kényelmes egyberuha. Cipő edzocipo vagy papucs.

Most ennyire van lehetőségem.

Nehéz terhességem volt,huszonöt kilót hiztam aminek a fele legalább víz volt. Négy nyavalyás kilót az istennek nem bírok leadni,igaz,kapacitásom nincs most ennél drasztikusabb megszorításokra. De a huszonegyet sokkal egyszerűbb volt leadni mint ezt a nyuves maradék négyet. kellene. Ezt azért írom mert az eligenytelenedes tapasztalatom szerint a nők elhízást is jelenti. Én azért még tudom érteni. Amilyen napjaim vannak a lassan dackorszakos totyogommal,nagy onuralom kell minden egyes nap,hogy csak egy sor csoki egyet este és egy kis pohár bort igyak,ne egy egész tortát be..

ápr. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/110 anonim ***** válasza:

101es🤦🏼‍♀️ Most hogy jött ide az,hogy mikor írtam? 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤣

Ezen aztán végképp semmi nem múlik😅

Komolyan nem értelek😆

Úgy gondolom nem kell beszámolnom idegeneknek az időmmel 😆

Egy kérdésre írtam választ💁🏼‍♀️

Nem mindegy az,hogy mikor?

ápr. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/110 anonim ***** válasza:
0%

#102 De, tökéletesen mindegy. Vagy nagyon jól bírod kevés alvással,vagy nagyon fiatal vagy,vagy van segítséged,esetleg ezek komboja.

101es voltam.

ápr. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/110 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen mindegy,hogy melyik,amúgy megsúgom,hogy nem vagyok már olyan fiatal,és segítségem nincs🤦🏼‍♀️ Szüleim és a rokonság 300kmre élnek tőlem.

De megszoktam,már az első gyermekem is így született! :)

Jól boldogultam mindig is,köszi 🥰

Ám továbbra se ez volt a kérdés,és arra igyekeztem válaszolni. 😘

ápr. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/110 anonim ***** válasza:
Nem érzem ezt a támadást,én csak csodálkoztam,hogy fél egykor még erre van kedved és erőd. Ennyi. Nem kell ebbe ennyi mindent belelátni. Az emojiktol megkimelem magam mivel én sem vagyok mai csirke.
ápr. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/110 anonim ***** válasza:

Van erőm,sőt szeretnénk még egy babát :) De mindenki másképp éli meg a dolgokat,és mindenki gyermeke más.

Itt is ismerek olyan lányt,aki huszonéves,és egy gyerekkel se nagyon bír el. Ez változó.

Amugy ja,nekem este 22után kezdődik az énidő,utána fent is vagyok jóideig. :) Reggel 7kor kelünk,és tényleg jól bírom😁

ápr. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/110 anonim ***** válasza:
Azok a nök akik lepontozzák a másikat a csinosság akarásáért és jó kinézetért szánalmasak!
ápr. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/110 anonim ***** válasza:
107es ,egyetértek!!
ápr. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/110 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a második és harmadikgyerek után volt egy 2-3 éves időszakom mikor örültem, hogy élek kb, eléggé depressziós is voltam. Sokszor a zuhanyt is luxusnak éltem meg, volt rajtam 8-10 kg felesleg. Nem rég lábaltam ki ebből. Radikálisan életmódot váltottam, növényi alapú étrend+időszakos böjt(csak 10-17:00 óra között eszem, ezt mindig tartom). Az egészségem miatt kezdtem, kezdett cseszekedni az inzulinom+pajzsmirigyem. Miután váltottam fél év alatt elmúlt minden tünetem, fogytam 9kg-t, elmúlt a depi, a frontérzékenység, még a pms is. A fogyással együtt megjött az igényem az szebb ruhákra, haj, bőrápolásra is. Végre nagyjából a régi vagyok, remélem így marad.
ápr. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/110 anonim ***** válasza:
40-es vagyok. Nálam annyit változott a helyzet, hogy visszamentem 1 éve dolgozni. Azóta csinosabb ruhákban járok. Összeraktam egy kapszulagardróbot télre és most nyárra is így fogom, ami praktikus és csinos. Marad a lapossarkú mindenhez, mert elkezdtem vezetni napi szinten és zavar a magas sarok, illetve bölcsi után továbbra is csavargunk. Most minden reggel kelek a lányom előtt egy órával, megcsinálom a hajam, kisminkelem magam rendesen, körmöt is festek néha. Amiből nem nagyon jut, az az alvás, de én elég hiú vagyok, inkább normálisan nézek ki és jól érzem magam a bőrömben napközben, mint alszom egy plusz fél órát.
ápr. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!