Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyák, ti mennyire "slamposodt...

Anyák, ti mennyire "slamposodtatok" el öltözködésügyileg, mióta anyák lettetek?

Figyelt kérdés

Van még erőtök és időtök csinivé varázsolnotok magatokat, ha a gyerekkel az utcára mentek, vagy már inkább a kényelem került előtérbe, és a famer + bő pólós vonalat követitek?

Ha kort is írtok, azt megköszönöm :)



2022. aug. 27. 17:24
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/110 NTBS ***** válasza:
Egyénfüggő.
2022. nov. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/110 anonim ***** válasza:
27%

Semennyire. Nehogy már ne legyen magamra 10-20 perc naponta.

Az ilyen elslamposodott anyuciknak csak a férjüket sajnálom....

2022. nov. 13. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/110 anonim ***** válasza:
74%

Nem. Számomra az elslamposodás nem öltözködés,smink kérdése. Terhesség előtt is pl jobban szerettem sportcipőben,farmerben és bő felsőben járni. Ez nem változott. Ami nem jelenti azt,hogy hétvégente vagy valami alkalomra nem öltöznék ki jobban most is. Ha sminkelni akarok apuka addig vigyázz a babára kérés nélkül. Viszont csak azért mert kimegyek az utcára nem sminkelem ki magam. :)

Èn inkább ezt az elslaposodást kiégésnek nevezném vagy nem is tudom. Sokszor érzem úgy bármilyen öltözékben,bármilyen helyzetben,hogy nekem semmi kedvem semmihez. Elbújnék egy hétre a világ elől. Pedig nem rossz a baba,hogy emiatt lenne.

2022. dec. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/110 anonim ***** válasza:
21%
Egyaltalan nem, sztem a gyerek csak kifogas sok nonek h ne kelljen adni magukra.
2022. dec. 22. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/110 anonim ***** válasza:
58%

jot nevettem


a.gyerekemmel rengeteget vagyok korhazban. Cicanaci, melegitonaci, polo, pulover es irdatlan kialvatlan fej. Elkepzelem maint nekiallnek sminkelni vagy csini rucit huzni, pl mikozben a gyerek naponta 4szer lehany vagy beterit a taknyaval vagy hasonlok. Tehat a slampossag is viszinyitas kerdese.

Egyszeruen praktikusan oltozom. Gyerekeim ota mellozom a beleizzados, nagyon nehezen leveheto tapados cipoket, ruhakat, kenyes szinu anyagu ruhakat...mert csak tonkremennek. vagy hiaba lennek csinos, ha pl a homokozoba be kell gyalogoonom vagy epp futnom 50 metert a kismotorozo gyerek utan es izzadnek mint a lo vagy egesz vegig dorzsolne aahomok a labam es en szerencsetlenkedn3k a levetellel.

De szerencsere epp megint divat a melegitoben jaras meg mar minden is, igy a slampos anyuka fashion is hodit. A lenyeg hogy a hajat mossa az ember.

2022. dec. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/110 anonim ***** válasza:
68%
Nekem pont hogy több kedvem van kiöltözni, sminkelni amióta megszületett a babám. 6 hónapos. Nekem ez része a me time-nak, kevésbé érzem magam szétcsúszva. De sajnos a sminkkel is úgy nézek ki, mint aki 6 hónapja nem aludt. :D Amíg dolgoztam (sokat dolgoztam és sokat utaztam), örültem, ha találtam valami tiszta pólót, amire nem feküdt még rá a macska.
2022. dec. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/110 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, 23 éves vagyok.
2022. dec. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/110 anonim ***** válasza:
50%
Uhh nemtudom, én egy kis falun lakom, nem szoktam csinosan költözni ha kimegyünk sétálni...minek? Farmer + póló😃 akkor lehet slamos vagyok..
2023. jan. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/110 anonim ***** válasza:
33%
Utolso: nem a falunak, a ferjednek
2023. jan. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/110 anonim ***** válasza:
66%
Nekem a férjem sem öltözik ki, én sem szoktam. Sőt, ha valahová megyünk ès erősebb sminket rakok, akkor mindig megjegyzi, hogy szebb vagyok smink nélkül. Nekem is fura lenne, ha ő otthon belőtt hajjal, ingben ülne. Szeretjük egymást, ismerjük a másikat minden szinten, mindegy milyen a ruha vagy más külsőség, a lényeg, hogy ő legyen benne. Ezzel ő is így van, engem szeret és nem a ruhámat, a sminkemet vagy a frizurámat.
2023. jan. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!