Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyák, ti mennyire "slamposodt...

Anyák, ti mennyire "slamposodtatok" el öltözködésügyileg, mióta anyák lettetek?

Figyelt kérdés

Van még erőtök és időtök csinivé varázsolnotok magatokat, ha a gyerekkel az utcára mentek, vagy már inkább a kényelem került előtérbe, és a famer + bő pólós vonalat követitek?

Ha kort is írtok, azt megköszönöm :)



2022. aug. 27. 17:24
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/110 anonim ***** válasza:
53%
Nem, nem lettem slampos. Itthon is normálisan nézek ki. Kor: 38 év.
2022. aug. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/110 anonim ***** válasza:
82%

Én nagyon elslamposodtam magamhoz képest, de bevallom, én plázap..a voltam régen. Hosszabított haj, full smink és nem volt lapostalpú cipőm egy darab sem.

Most 3 gyerek után magassarkúm nincs, farmer/póló és szárazsampon a jóbarátom. Nem vagyok elhízva, stb, de pont pár napja nézegettem a régi képeimet és mondtam magamban, ha az egykori énem most látna, letekerné a fejem a nyakamról, hogy mégis mi lett velem:)

6,4 és 2 évesek a gyerekek.

2022. aug. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/110 anonim ***** válasza:
87%
12 vagyok, lemaradt, hogy 36 éves vagyok.
2022. aug. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/110 anonim ***** válasza:
71%

Én 26 vagyok, 2 éves kisfiúval és többynire “mom jeanst” hordok. Ez egy amolyan szabadabb farmer, lehet benne lótni, futni. Ehhez egy csinos felsőt, van hogy haspólót hordok nyáron.

Sminkelek amúgy minden nap, rendezett a hajam és még senki sem szólt meg azért, mert nem mini+tűsarkúban tipegek.

2022. aug. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/110 anonim ***** válasza:
48%
Én még csak várom az első gyermekünket, de már nézegettem milyen ruhákat kell majd szülés után vennem, ami reményeim szerint rám is jön és nem leszek benne slampos, amíg nem nyerem vissza az alakom. Plusz szülés előtt még elmegyek fodrászhoz és olyan frizurát vágatok, amit otthon is tudok könnyen kezelni és nem kell fodrászhoz rohangálni vele két hetente de ki is néz valahogy. Szóval igyekszem tudatosan készülni, hogy elkerüljem a slampos kinézetet majd. Aztán meglátjuk. Most terhesség alatt sem hagytam el magam szóval remélem menni fog.
2022. aug. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/110 anonim ***** válasza:
46%

14-es vagyok

[link]

Ilyesmi nackókat hordok, a felsők pedig vagy szintúgy ilyen pántosak, vagy köldökig érő crop topok, télen meg garbós, feszülős pulóver.

2022. aug. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/110 anonim ***** válasza:
96%
34 evesen szultem, elotte 34 evig is farmert meg polot hordtam. Ettol nem slampos valaki.
2022. aug. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/110 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a válaszokat, jöhetnek még 🙂😊
2022. aug. 27. 21:55
 19/110 anonim ***** válasza:
84%

Nekem vegyes, alapvetően a csinit nyomom, nekem is van farmer-pólóm, de én direkt abban is a csinit, tehát megkötöm derékban a pólót mondjuk, vagy feszülős felsővel, vagy crop toppal.. viszont voltak olyan időszakaim, amikor magamra sem ismertem/mások nem ismertek meg. Zsíros haj összefogva konytba, hogy ne látszódjon, fésületlenül, leggings, nagypóló, hogy a fenekem is takarja, letaposott sarkú edzőcipő, és így vittem a gyereket oviba. Sokszor pizsamában is, télen a kabát alatt.


De volt, hogy szarul éreztem magam, és valami gyönyörűre összehoztam a kinézetem, olyankor mindig azt hitték, milyen jól vagyok, mikor nem is. Nagyon változó, hogy nézek ki, energiától függ inkább.

2022. aug. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/110 anonim ***** válasza:
100%
Ja és igen, elslamposodtam, mert gyerek előtt nem volt, ami elszívja az energiám, mindig csini voltam(kivéve otthon párszor). Mióta megvan, néha csak fekszem, és örülök, hogy csend van és élek. Szóval igen, a megjelenésem romlott, mióta gyerekem van, de azért 70%ban hozom azt a csini szintet, mint előtte.
2022. aug. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!