Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyák, ti mennyire "slamposodt...

Anyák, ti mennyire "slamposodtatok" el öltözködésügyileg, mióta anyák lettetek?

Figyelt kérdés

Van még erőtök és időtök csinivé varázsolnotok magatokat, ha a gyerekkel az utcára mentek, vagy már inkább a kényelem került előtérbe, és a famer + bő pólós vonalat követitek?

Ha kort is írtok, azt megköszönöm :)



2022. aug. 27. 17:24
 51/110 anonim ***** válasza:
32%
Még nincs gyerekem, csak terhes vagyok, de eddig is csak a munkahelyre, baráti találkozókra öltöztem ki (sminket még esküvőre sem mindig rakok) ezután sem fogok az utcára kiöltözni.
2023. jan. 26. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/110 anonim ***** válasza:
64%
Gyerek előtt is "slampos" voltam. Szeretek lazán, sportosan öltözködni, és utálom a sminket. 31 éves vagyok
2023. jan. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/110 anonim ***** válasza:
22%

Hat en meg 23 es sose mennek ki igenytelenul de ez gyerek elott is igy volt

Egy ferjes asszonynak plane szegyen

2023. febr. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/110 anonim ***** válasza:
75%

7 hónapos a kislányom, születése óta sosem hanyagoltam el a hajmosást, alkalom adtán sminkelek is, és ugyanúgy öltözködök mint lánykoromban. Nekem nem az számít, hogy az utcán idegenek előtt jól nézzek ki, a férjemnek akarok tetszeni, így otthon is igyekszem csinos lenni.


20/N

2023. febr. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/110 anonim ***** válasza:
100%
Én otthon is vállalhatóan öltözök úgyhogy simán kimegyek úgy az utcára.
2023. márc. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/110 anonim ***** válasza:
100%
55ös vagyok, wmúgy meg nem akarok senkinek tetszeni, csak magamnak. Így van az embernek valódi erőtől duzzadó kisugárzása
2023. márc. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/110 anonim ***** válasza:
36 vagyok, 2 gyerekem van. A sminket nem szeretem, talán még közép iskoláig volt egy enyhe smink, de sose láttam értelmét. Én a passzos nadrágokat szeretem, a farmerből sose találtam megfelelőt, ami hosszra jó volt az derékra nem vagy épp fordítva, így hanyagoltam. Felülről nem hordok passzosat ugyanis maradt hasam a császár után, megspékelve egy sérvvel. Így maradt a kicsit bővebb felső, póló. De még így is sokszor terhesnek néznek ami elég zavaró egy idő után... Otthonra átlagosan öltözök, ami kényelmes és nem baj ha festékes lesz vagy gyurmás vagy bármi más a játék alatt. Játszótérre is kényelmesben vagyok, én odaülök velük homokozni vagy mászókára felmenni... Nem mondanám magam slamposnak de nem is rittyentem ki magam minden nap. Én többnyire a gyerekeimre költök magamra nem igazán, de azért néha magamra is, de nem ez a fő szempont.
2023. márc. 13. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/110 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Hú, de régi kérdés.. nekem most épp aktuális, úgy érzem kezdek visszaesni a gödörbe. 🙃

34 éves vagyok, jelenleg 4+ éves a kisfiam és kb 7-8 hetes várandós vagyok.

Mikor a fiam született nagyon hamar visszatértem az életbe, 7 hónapos kora utántól dolgoztam, így addigra kb le is fogytam teljesen, odafigyeltem az öltözködésre, magamra, nálam a smink az minimális (spirál és kicsi alapozó a szem alá) de az mindig megvan, és rendszeresen jártam futni, ha pedig arra nem volt lehetőség, akkor itthon tornáztam, sőt mióta ovi van, heti 2x edzőterembe is eljutottam! Nagyon jól éreztem magam a bőrömben az utóbbi kb 3-3,5 évben

A covidban (kb 1-1,5 évig) persze mikor viszonylag sokat home office-ban dolgoztam az itthona napokon nyilván ez nem volt jelentős, itthonra azért nem sminkeltem, stb. de aztán ahogy lazult a dolog és rendesen jártam dolgozni, úgy visszatértem egyből az odafigyelésre. Kb 2 éve újra géllakkoztatok, nekem ez is olyan jó érzés :)

Aztán most hogy várandós lettem (nem gondoltuk, hogy egyből összejön, ahogy rágondolunk😅) már most érzem, hogy kezdem elengedni magam. Eleve sokkal többet eszem már most, es persze csak könnyen emészthető szénhidrátokat, rágcsákat főleg.. ezeket kivanom🤷🏻‍♀️ és mivel a fiammal elég rosszul levős voltam, most eddig egész jó, szeretném tartani ezt a tendenciát szóval ha hízok ha nem, nem merem megvonni magamtól, ami jól esik. Úgyhogy már érzem, hogy híztam pl.

Plusz valahogy egyből nem érdekel a kinézetem, fáradt vagyok és a legkényelmesebb ruhát kapom ki a szekrényből. Mozgásra egyenlőre még gondolatban sem rudom rávenni magam😕 kicsit olyN mintha a szervezetem tudatalatt is most egy időre elengedte volna ezt. Siratom is magamban, de valahol rudom hogy most másnak lesz itt az ideje. Majd újra eljön amikor többet tudok magamra szentelni és újra igazán jól érezhetem magam a bőrömben. Remélem. Meg azt is, hogy 2 gyerek mellett is lesz hozzá kedvem, energiám, motivációm.

2023. márc. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/110 anonim ***** válasza:
39%

Én rettenetesen minden tekintetben. A gyerek előtt reggelente legalább 30-60p készülődés, smink, haj, stb. Na azóta örülök ha 5 perces tusolásra futja és magamra kapok valamit. Ha kihúzom a szempillám meg a szemöldököm akkor már megkérdezi a férjem, hogy hová készülök.


A blúzokat és kiskosztümöt felváltotta a póló és a farmer a melóhelyen. Otthon meg póló+melegítőből meg a szexi feéhrneműt a szoptatós melltartó, a nagymama bugyi meg a mackó naci.

2023. ápr. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/110 anonim ***** válasza:
67%

Hát én nagyon,bár én 3 fiút nevelek egyedül (a férjem meghalt),szóval túlélésre játszom.Mondjuk az sem segít,hogy takarítani járok másokhoz,szóval eleve ezért sem érdekel mi van rajtam,mert elviszem a gyerekeket,megyek takarítani,értük megyek,játszótérre minek öltözzek ki és ha ruhát veszek azt inkább a gyereknek.

Bár a múltkor már azért elgondolkodtam,hogyás 30 éves nőkhöz képest úgy nézek ki kb,mint egy csöves,de tulajdonképpen aki ismer tudja milyen vagyok,aki meg a ruhám alapján ítélkezik,hát cseréljen velem egy hétre...

30 éves vagyok.

2023. ápr. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!