Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyák, ti mennyire "slamposodt...

Anyák, ti mennyire "slamposodtatok" el öltözködésügyileg, mióta anyák lettetek?

Figyelt kérdés

Van még erőtök és időtök csinivé varázsolnotok magatokat, ha a gyerekkel az utcára mentek, vagy már inkább a kényelem került előtérbe, és a famer + bő pólós vonalat követitek?

Ha kort is írtok, azt megköszönöm :)



2022. aug. 27. 17:24
 61/110 anonim ***** válasza:
74%

Mindig sportosan öltöztem, farmer póló, felső,irodába elegánsabb felső,sportcipő avgy babacipő,télen csizma, max korrektor és BB krém, egy kis szempillaspirál, nem vagyok oda a mázért. Hajam rendben volt/van ápolt,esetenként fodrászhoz is megyek,körmöm ápolt magam lakkozom altalában átlátszó vagy világos rózsaszínes lakkal,sportoltam/sportolok.

3 gyerekem van jelenleg is így van nem járok pecsétes,kinyúlt,szakadt,bolyhos ruhában még otthon sem ahogy a gyerekeimre sem adok ilyet. Szoknyát,ruhát max ünnepi eseményre veszek fel de ez mindig így volt.

A játszótérre is farmerban, sportcipőben megyek, melegítőt csak itthonra veszek fel,futni futó leggingsben és pólóban megyek. Sose voltam magassarkús miniszoknyás,3 kiló vakolattal kikent,műszempillás,műkörmös plázatünci, van aki ezt szereti én nem ítélek el senkit, de szerintem nem itt kezdődik az igényesség fogalma.

2023. máj. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/110 anonim ***** válasza:
68%

Ahhoz képest, hogy milyen voltam előtte? :)

Akkor semennyire.

Gyerekek előtt se voltam olyan, aki sokat cicomázik. A természetességet kedvelem. Még az esküvőmön se voltam kifestve, csak a hajamat csinálta fodrász, "mégis" szép voltam.

Ezt a "vonalat" képviselem anyaként is.

Csinos vagyok, nőies. Télen-nyárom sokat vagyok szoknyában, ruhában. Még biciklire is.

2023. máj. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/110 anonim ***** válasza:
Olyan vagyok, mint előtte. A vakolatot nem szeretem, de a szemfestékeket igen, ha megyek valahová, igyekszem csinosan öltözni. Ahogy előtte is. Máshogy nem érzem jól magam.
2023. jún. 20. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/110 anonim ***** válasza:
36 vagyok, 7 és 10 évesek a gyerekek, semmi nem változott
2023. júl. 10. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/110 anonim ***** válasza:
100%

Ami a fejem illeti 😄:

Olyan vagyok mint elotte. Otthon a legkisebb problemam is nagyobb annal h kikerazzam magam. Ha meg kell jelenni,megadom a modjat. Ha ki kell menni az utcara hajam rendezett legyen, kb ennyi. Nem sminkelek,de nem is csunya az arcom, vagyis nem tartom magam csunyanak smink nelkul. Ha szorakozni megyunk akkor szempillaspiralozok. Szerencsere szep szempillam van,kifestve olyan mintha mu lenne. Nem tudom, ha nem tartanam magam naturon is megfelelonek,akkor tennek e tobbet erte, de otthonra tuti nem..

ami a testem illeti...:

Megviselt a 2 terhesseg, igyekszem edzessel ujra formaba jonni. Amig nem erzem magam dogosnek, nem fogok olyan ruhat felvenni mint elotte. Nyilvan nem allnak jol. Ha utcara ki kell menni, nem vagyok slampos, normalis ruhat veszek fel, nem szakadt, nem gyurott, de nem is báli. Jatszora kenyelmes. Ha elmegyunk valahova igyekszem a nem tul szep potnjaim takarni.. hogy ez masnak slampos-e? Nem tudom. De szerintem az csunyabb h kifolyok a ruhambol ami elotte csini volt, mint h inkabb egy bovebb nem tul csinibe megyek el. Ferjem szerint ha jol erzem magam, neki annal szebb latvany nem is kell. De o ezt mondja, 10 eve, szoval.. 🤣 nem hagyatkozom csak ra, a tukrot is eloveszem 🤣

2023. júl. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/110 anonim ***** válasza:
100%

Én sajnos igen. Az elején igyekeztem normális dolgokat felhúzni, de amikor a 3. Szebb felsőmnek húzta ki a szálat egy tépőzár, egy játék vagy landolt rajta babahányás vagy meggyes pép akkor azt gondoltam a múltkori meggyfoltos póló megteszi,vagy hajmosás után bukott le vagy markolt a hajamba pépes kézzel, vagy apa sokadszorra mondta: bocsika tovább kell bent maradnom, akkor azt gondoltam, jó lesz a szőrtelenítés valamikor máskor is...

Nem jól tettem,nyilván de semmi erőm nem volt otthonra kicsinositani magam vagy azért hajat mosni mert elmentünk a jatszoig ami 3percre volt. Azt meg végképp nem akartam,hogy a még vállalható ruháimat tönkre tegye valami bigyó.

Sajnos én nem találtam meg az egyensúlyt. Sok sikert neked

2023. júl. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/110 anonim ***** válasza:

66-os vagyok

30-33 kor között 3gyerek

2023. júl. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/110 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon kemény volt ikrekkel az első 3 év, bizony nem voltam topon.

Idő kellett, meg munkába visszatérés, hogy összekapjam magam testileg-lelkileg. Ügyvéd vagyok, ami elég hatékonyan rákényszerít az ügyfelek miatt a jó megjelenésre :D

De ha itt kérdezel ilyesmit, itt a legtöbben csinosabbak, vékonyabbak, kipihentebbek és fiatalabbak, mint 3 szüléssel azelőtt 😂😂😂

2023. júl. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/110 anonim ***** válasza:
100%

68 :)

Az volt néha a jelzés amikor a férjem kérdezte,hogy a hajam már elég büdi,terveztem-e megmosni valamikor.

Sokszor pedig amikor babakocsi, egyik oldalon egyik kicsi másik oldalon másik kicsi a kocsin kismotor,futobeinga alul homokozó lószarok hátamon uzsonna...eszembe nem jutott magassarkú, blúz, meg bármi.

2023. júl. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/110 anonim ***** válasza:
37%

69) ❤️

Nem egy könnyű időszak, az fix, a prioritások is máshol vannak. Mindig megmosolygom az itteni beszámolókat a kifutómodellektől, akik tűsarkúban-cicasminkben róják a játszóteret és az első hónapoktól kezdve szalonfrizurával szoptatnak-büfiztetnek :D valahogy a környezetemben nem sokukat látom..

2023. júl. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!