Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyák, ti mennyire "slamposodt...

Anyák, ti mennyire "slamposodtatok" el öltözködésügyileg, mióta anyák lettetek?

Figyelt kérdés

Van még erőtök és időtök csinivé varázsolnotok magatokat, ha a gyerekkel az utcára mentek, vagy már inkább a kényelem került előtérbe, és a famer + bő pólós vonalat követitek?

Ha kort is írtok, azt megköszönöm :)



2022. aug. 27. 17:24
 71/110 anonim ***** válasza:
75%

70) ennél jobb versengések is vannak a topikban, emlékszem, egyszer pár mintaanyu hajbakapott, hogy ki állt neki vasárnapi ebédet főzni, amint hazaért a kórházból és ki volt olyan igénytelen dög, hogy másnapig várt vele 😂 vagy mikor azon licitálnak, hogy kinek fantasztikusabb a szexuális élete 6 héttel szülés után, ott is erős tendencia, hogy mindenki szűkebb és fittebb és magasabb libidójú 2 babával, mint lánykorában :D

Elkanyarodtam, de ez a topik akkora koncseket tartogat néha 🥲

2023. júl. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/110 anonim ***** válasza:
*kincseket
2023. júl. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/110 anonim ***** válasza:
75%
71: ez amúgy annyira eszméletlen káros.. pár éve egy barátnőm volt full padlón szülés után, nagyon sz.rul érezte magát a testében, lelkileg sem volt oké és mindenhonnan ez ömlött rá, hogy nem csak a csinicica instamamik vetítették, bogy minden szuper, hanem a saját ismerősei is.. Már a szüléssel is így járt, hogy várta a varázslatos, bensőséges természet csodáját és horrort kapott, de azzal végképp nem tudott mit kezdeni, hogy miért csak ő van romon friss anyukaként. A rosszindulatúbb ismerősök károgtak is rajta, hogy hú meghízott, miért nem vidámabb, bezzeg a Brigike milyen csinos volt babával... jó kis toxikus falusi közeg 🥰
2023. júl. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/110 anonim ***** válasza:
94%
Én még nem szültem megva kisfiamat, de brutális pattanásos lettem a terhesség kezdetétől fogva. Rokonságtól kezdve mindenki nyomatja, hogy el fog múlni a 14. héttől mert onnantól törvényszerűen mindenki ragyog és kivirágzik. 16.hétben vagyok, egyedüli pozitívum, hogy továbbra is tartom a súlyomat, edzeni is tudok szerencsére, viszont a fejem olyan mint egy karfiol... Úgyhogy ennyit a nagy tökéletes ragyogni kell kismamaként dologról. Várom már mik jönnek szülés után.
2023. júl. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/110 anonim ***** válasza:
66%

Totál slampos lettem ;) ez van.

Refluxos, kis többemberes babám lett. Totál túlélés volt az első év.

Azutám lassan, de javult.

2023. júl. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/110 anonim ***** válasza:
90%
Nem olvastam el a válaszokat,csak az utolsót,és egyetértek,én is. Tobbemberes baba,nem alvás hónapokig, tiszta legyen a ruha aztán kész. Borzasztóan éreztem magam,de nem volt kapacitásom többre. Most se vagyok egy Palvin Barbi,de a felszaladt húsz kilóbol 15öt már leadtam,nekem ez is csinosság. Jelenleg fél éves a lányom..ma éjjel sem aludtunk.🥲 Várom hogy nagyobb legyen,talán többre is futja mint a frissen mosott ruhák lofarokban, szőrtelenítés és levágott körmök...ha ez a három együtt áll,már bombabőnek érzem magam.
2023. aug. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/110 anonim ***** válasza:
100%
Frissen mosott haj lofarokban*
2023. aug. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/110 anonim ***** válasza:
80%

Nyolc hónapos a gyerekem. Változó. Vannak napok,amikor úgy nézek ki mint akit megragtak és kikiptek,és vannak napok amikor nagyjából egyben vagyok. Igyekszem az alapokat,mint pl mosott haj,hozni. Szőrtelenítés ,mivel gyanta,így télen szinte semmi,egyszerűen nincs időm rá,vagy sajnálom. De nem vagyok szőrös alkat.

Elmúltak sajnos azok az idők amikor tengernyi időm volt magamra

2023. okt. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/110 anonim ***** válasza:
85%
Nagyon. Depressziós lettem a szülés után, ezért zabáltam, a fáradtság miatt meg folyton a gyors szénhidrátokra vágytam, így nehezebb lettem 10 kilóval ahhoz képest is, mint amivel szülni mentem! Így nyilván nem jönnek rám a normál ruhák, de hát erre az alkatra úgyse néz ki jól semmi meg amúgy is minek fektessek be bele, előbb-utóbb csak lefogyok. Haha, na persze. Az egészben az a legdurvább, hogy még is így is, ha a férjem egy kicsit hosszabb ideig néz engem, akkor erekciója van azonnal és folyton rám akar mászni. Szóval még ezzel se tudom magam motiválni, hogy erőlködjek, mert majd akkor jobban tetszek neki. Néha már így is elegem van verni vissza a támadásait folyton, mikor alig várom, hogy aludjak vagy csak úgy ellegyek, ha épp úgy van időm, nem mindig arra gondolok, hogy végre megint ráérünk a szexre.
2023. okt. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/110 anonim ***** válasza:
67%

Időm épp lehetne is, de igényem nincs csinivé "varázsolni" magam. Mármint nálunk mindennapos esemény hogy utcára megyünk. De nem érzem úgy hogy a játszótérre csúszni-mászni, vagy a CBA-ba csinin kellene mennem.

Szűk, kényelmes jeggingst hordok szűk felsővel és tornacipővel. Gyerek előtt is ezt hordtam. A változás, hogy a hétköznapokban nem sminkelek (csak elkeni a gyerek), nem hordok ékszert (csak letépi a gyerek), és levágattam a hajam rövidre (mondjuk ezt megbántam, de szoptatás elején nagyon hullott).

De én amúgy is a természetességet szeretem. Az alakom jó, a bőröm szép, a hajam most mondjuk pont szar, de egészséges, fényes és majd vissza is nő. Úgyhogy így is vonzónak érzem magam. A smink meg a csini ruha persze ráadas lenne, de nekem sokkal fontosabb hogy a saját testem vonzó legyen cicoma nélkül is. Mert így sportos cuccban is jól érzem magam, nem slamposnak. Ha alkalom van akkor meg kicsinosítom magam. De nem nagyon van olyan alkalom ami ezt megigényelné így egy baba mellett. A férjemnek meg tök mindegy. Az ágyban nincs rajtunk ruha.

2023. nov. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!